Dodaj do ulubionych

Melduję, że zaczął jeść ;)

27.05.18, 13:08
Może pamiętacie moje rozpaczliwe wątki o niejadku wink

Mamy 2 i pół roku kp, końca nie widać ale pojawiło się światełko w tunelu dotyczące stałych pokarmów. Obserwuję od kilku dni wyraźną zmianę, syn jakby wydoroślał wink siada z nami do stołu i wytrzymuje przy nim coraz dłużej. I oczywiście je. Zdarza mu się też samemu prosić o jedzonko, a czasem jak domaga się piersi i zaproponuję mu coś innego to chwilę possie i daje się namówić smile.
Dalej jest wybredny i wydziwia- A to jajko nie może być zepsute A to skórka od parówki musi zostać wyrównana. Nie ukrywam byłam trochę niecierpliwa i zdarzało mi się karmić go podczas zabawy albo przy książeczce - szczególnie gdy się gdzieś spieszylam i zależało mi by był nasycony. Niestety potrafił odprowadzać się do histerii z głodu bo zabawa była ważniejsza. Na szczęście myślę że coraz bardziej zaczyna rozpoznazwać swoje potrzeby związane z głodem. No i ciągle bardzo lubi jeść na powietrzu gdy coś się dzieje - drugie śniadanie dostaje na spacerze. Mam też wrażenie, że przez małe zjadane porcje szybciej robi się znów głodny i chce jeść często (co 2 h).

Od września zaczynamy przedszkole więc jestem trochę spokojniejsza, że w towarzystwie i z narzuconym rygorem jakoś to pójdzie wink

Obawy mam związane z separacją, może bardziej moją własną wink jednak kp wiąże obie strony wink
Edytor zaawansowany
  • katica1 27.05.18, 23:56
    Morowo!
  • ela.dzi 30.05.18, 19:02
    Super, jeszcze trochę i powie Ci na co ma ochotę smile
  • indjanek 30.05.18, 22:05
    Już mówi smile
  • katica1 30.05.18, 20:46
    Ale w sumie ja też nie lubię "zepsutego jajka" 😀
  • indjanek 30.05.18, 22:04
    Hahahaha smile i wydało się, że daję dziecku zbuki A potem się dziwię, że niejadek wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.