Dodaj do ulubionych

Gry edukacyjne dla dzieci

01.09.10, 21:32
Poradźcie, gdzie można kupić przez Internet gry edukacyjne dla dzieci? Typu:
memo, układanki itp.
--
POczytaj o Avonie
Edytor zaawansowany
  • katarzyna.wanat 02.09.10, 15:23
    wpisz w googlach allegro, empik.com czy tez merlin i na pewno znajdziesz cos ciekawego chyba ze
    interesuja Ci anglojezyczne to merlin i allegro beda najlepsze. albo po prostu zamow sobie z
    zagranicy (ja tak zrobilam i wychodzi taniej, tylko najlepiej miec jakas osobe ktora odbierze paczke
    no w uk i przesle do Ciebie-tansze koszty)

pzdr
  • kite4 02.09.10, 18:49
    Firma "E.T", tel. 523724896, mam nadzieję, że telefon jest aktualny:)
  • zielonydiament 05.10.10, 10:16
    Jeżeli chodzi o gry dla dzieci, to najlepiej zajrzeć sobie na swiatekgier.pl w zakładce "dla dzieci" można znaleźć kilka ciekawych gier do nauki angielskiego, ale i również innych przedmiotów. Warto sobie zerknąć, bo ceny maja bardzo przystępne.
  • ddawson 25.10.10, 12:30
    Polecam świetną stronę dla poszukiwaczy przygód i świetnych nagród. www.edugames.pl/p/Crazy. Na stronie tej znajdziecie wszelkiego rodzaju gry edukacyjne, rozwijające myślenie logiczne i strategiczne, umiejętności dedukcyjne, kojarzenie faktów oraz wykorzystywanie ich do rozwiązywania problemów. Na stronie tej czekają świetne nagrody do zdobycia m in. Odtwarzacze mp3, pendrive, doładowania do telefonów, wieczne pióra, myszki, wentylatory i inne. Polecam
  • ddawson 25.10.10, 12:49
    Polecam świetną stronę dla poszukiwaczy przygód i świetnych nagród. www.edugames.pl/p/Crazy. Na stronie tej znajdziecie wszelkiego rodzaju gry edukacyjne, rozwijające myślenie logiczne i strategiczne, umiejętności dedukcyjne, kojarzenie faktów oraz wykorzystywanie ich do rozwiązywania problemów. Na stronie tej czekają świetne nagrody do zdobycia m in. Odtwarzacze mp3, pendrive, doładowania do telefonów, wieczne pióra, myszki, wentylatory i inne. Polecam
  • alarme 06.10.10, 09:39
    Z tego co pamietam Adamigo ma sporo gier tego typu, zgadywanek, ukladanek, memo.
  • nothe 18.10.10, 13:16
    a jak nie chcesz kupowac to moze jakis konkurs, akurat trafilam na jeden i tez wyslalam a noz sie uda ;)
    nie-zla-mama.com/index.php/trwajce-we-udzia/379-konkurs-z-adamigo
  • aginess 29.08.11, 13:27
    Nie trzeba kupować, w internecie jest mnóstwo fajnych gier. Ostatnio odkryłam taką, w której dziecko uczy się godzin i odczytywania godzin na zegarku wskazówkowym - apps.facebook.com/zyrafamagda/ . Świetna jest. Rodzice często mają problemy, jak w prosty sposób wytłumaczyć maluchowi abstrakcyjne pojęcie, czym jest czas i jak się go odmierza a ta gra, z Żyrafą Magdą w roli głównej, w tym bardzo pomaga.

Gra jest zrobiona przez sklepy z zegarkami Time Trend - dodatkowo, odwiedzając dowolny sklep sieci do 9.09.2011, mozna otrzymać kartonowy zegar z ruchomymi wskazówkami, bardzo pomocny przy nauce odczytywania godzin z zegara (trzeba przyjść z dzieckiem i podać hasło opublikowane na ich FB www.facebook.com/timetrend). Warto się wybrać, sklepy są w większości galerii handlowych.
  • agnpol 09.09.11, 22:23
    a nie chodzi czasem o planszówki? Jeśli tak, to mam sprawdzone, ale nie chce mi się pisać, jeśli nie potrzebujesz:)
    Jeśli tak, to daj znać
  • mary2003 30.05.13, 07:13
    A moglbys cos o tych grach planszowych napisac?
  • ioreta 12.09.11, 03:34
    Można wydrukować samemu, nakleić na tekturkę i wyciąć. Można też zaangażować do tego dziecko.
    Tutaj moje Memory Cards:
    angielskidlakazdego.blox.pl/2011/03/Memory-cards-dla-dzieci.html
    angielskidlakazdego.blox.pl/2011/03/Memory-cards-dla-dzieci-czesc-2.html
    angielskidlakazdego.blox.pl/2011/03/Memory-cards-dla-dzieci-czesc-3.html
    angielskidlakazdego.blox.pl/2011/05/Memory-cards-dla-dzieci-czesc-4.html
    A tutaj można kupić zestaw kart: www.nauka-przez-zabawe.pl/

I polecam jeszcze tę stronkę: www.jezykiobce.pl/angielski-dla-dzieci,c1,4.html

Może coś z tego się przyda ;)
    _____
    www.zdrowejedzenie.blox.pl
    www.angielskidlakazdego.blox.pl
  • amel.ina 13.10.14, 21:00
    Zajrzyj do sklepu kinderland24.com.pl mają tam super gry z firmy djeco. Ja uwielbiam bawić się ich produktami z córą! Na pewno coś wybierzesz.
  • pan_mellops 22.10.14, 15:59
    Jeśli memo i układanki, to tutaj macie duży wybór:
    edukatorek.pl/28-memo

Polecam zaglądnąć również do kategorii GRY.
    edukatorek.pl/21-gry?id_category=21&n=50
  • myway2014 03.11.14, 18:33
    Zapraszam na moją stronę www.mywayweb.pl/produkty/index. W ofercie mamy wiele gier karcianych do nauki słówek. Dodatkowo do każdego zestawu dodajemy login wraz hasłem do platformy e-learningowej z grami i zadaniami.
  • jula.kielar 04.09.19, 22:20
    Bardzo ciekawą grę dla dzieci inspirowana japońskimi shōgi i naszymi europejskimi szachami. W przedszkolu dzieci bawią się na planszy na dywanie, gdzie pionkami są poduszki. W domu można bawić się grą planszową Złapmy Lwa Zobacz na www.eisystem.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka