Dodaj do ulubionych

Darmowy podręcznik dla I klasy liceum

06.10.10, 20:47
Witam,
poszukuję jakiegoś podręcznika dla uczniów w trzeciej klasie gimnazjum. Za moment skończymy podręcznik Inspiration 3 - grupa jest bardzo zdolna, dlatego chcę wprowadzić podręcznik na poziomie pierwszej klasy liceum.

Szukam podręcznika DARMOWEGO, może to być nawet zestaw różnych lekcji.

Kiedyś uczyłem się angielskiego biznesowego właśnie z podręcznika opatrzonego w napis "photocopiable". teraz szukam czegoś podobnego, ale dla liceum.
Edytor zaawansowany
  • black.joanna 06.10.10, 21:43
    Nie ma czegoś takiego jak poziom pierwszej klasy liceum. W I klasie mogą być zarówno beginners, jak i advanced.
  • black.joanna 06.10.10, 21:45
    Zadzwoń do przedstawiciela wydawnictwa, np. tego z którego uczysz i poproś o radę i okazowy podręcznik.
  • teacherka 06.10.10, 23:01
    Pomysl sam czy podrecznik opracowany przez kogos, przygotowany, ilustrowany, sprawdzony, wydany, itp moze byc darmowy???
    Mozna dostac okazowy podrecznik z wydawnictwa, jesli planuje sie uczyc z ich publikacji.

Sa ksiazki opatrzona haslem "photocopiable", ale oznacza to, ze ich czesc mozna kserowac dla uczniow (do uzycia wewnetrznego na lekcji czy w domu), nie lamiac praw autorskich. Ksiazki te rowniez nie sa bezplatne.
    A w ogole dlaczego szukasz bezplatnego podrecznika? Przeciez uczniowie zwykle kupuja ksiazki. Ty jesli uczysz, musisz inwestowac, wypadaloby miec jakies swoje podreczniki.
    Dwa, jest fura materialow w internecie (za darmo:).

Dziwne ta Twoja prosba jak dla mnie.
  • chinwag 07.10.10, 06:41
    Powiem szczerze, że chyba nigdy nie widziałem p o d r ę c z n i k a z prawem do kopiowania i dystrybuowanego za darmo.

Wydaje mi się, że koleżka kiedyś korzystał z materiałów dodatkowych do jakiegoś kursu Business English a nie darmowego podręcznika...choć przecież niemożliwym jest, by nauczyciel tego nie odróżniał ...

Napisz co to za podręcznik Business English Photocopiable miałeś w użyciu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka