Dodaj do ulubionych

Speakout- nowy podręcznik Longmana

29.09.11, 16:03
Witam,
Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia z nowym podręcznikiem Longmana "Speakout" (dla dorosłych)?
www.pearsonlongman.pl/pl/katalog/?category=218&subcategory=861&page_no=0
W opisie wyczytałam, że "publikacja powstała z wykorzystaniem materiałów źródłowych BBC Worldwide oraz BBC Learning English". No i podręcznik jest nowy (wydany w tym roku), więc pewnie dobór tematów i słownictwa też "świeży". Ale nie ukrywam, że najbardziej mnie kusi to BBC.
Konkretnie chodzi mi o podręcznik na poziomie upper-intermediate, ale jestem ciekawa jakichkolwiek opinii.
Dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • fatpotato 04.10.11, 09:05
    Chciałbym się dołączyć do pytania. Na stronie Pearsona
    www.pearsonlongman.pl/pl/katalog/?category=218&subcategory=861
    są ładnie opracowane materiały promocyjne, można też pobrać przykładowego unity, ale tak naprawdę wszystko okaże się na zajęciach Może ktoś już z tego uczy i potrafi powiedzieć kilka słów?
  • jacinda 04.10.11, 21:18
    hmm dwa wpisy od osob, ktore jeszcze nic na forum nie napisaly... Coz za zbieg okolicznosci.
  • testman 05.10.11, 09:29
    niedawno, żeby zabić nudę obejrzałem DVD do dwóch poziomów - podobało mi się :) Nagrania ciekawe i różnorodne.

Z samego podręcznika nie korzystałem.
  • boniface 10.04.15, 18:09
    Ta książka z zeszytem do ćwiczeń jest totalną porażką, książka jest mało przydatna a najbardziej płyty DVD które nie wnoszą żadnej dodatkowej informacji, nie polecam tego wydania od BBC. Lepszym będzie wydanie Oxford przez ułożone przez Christine Latham-Koening, Clive Oxenden i Paul Seligson.
  • dorissia 24.05.19, 22:14
    Mnie również ta książka nie przypadła do gustu. Chodzę od jakiegoś czasu na angielski i męczę się niemiłosiernie z tym podręcznikiem. Tematy, które mnie nie interesują, niezrozumiałe dla mnie ćwiczenia, które załapuję po chwili zastanowienia. Ja nie polecam, choć wiem, że są tacy dla których książka jest dobra. Nie dla mnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka