Dodaj do ulubionych

Planuję zmianę podręcznika-gimnazjum.Co polecacie?

31.05.13, 20:28
Od jakiegoś czasu korzystam z podr. Access ale w tym roku planuję zmianę.Myślałam o Next Move albo Interfaces.Co osądzicie o tych podręcznikach?A może polecacie coś innego?
Dzięki:)
Edytor zaawansowany
  • shiva772 09.06.13, 21:29
    Polecam Voices. U mnie się świetnie sprawdza. Choć i tak najlepszy był Click On, szkoda, że się przeterminował.
    --
    ------------------------------------------------------------
    Inteligentny wszystko zauważa, głupi wszystko komentuje.
  • georgia83 10.06.13, 11:34
    Ja korzystam z New Exam Connections i jestem bardzo zadowolona
  • engteacherka 11.06.13, 08:17
    Mój syn ma Voices w szkole, ale ja nie lubię tego podręcznika. Wydaje mi się chaotyczny jeśli chodzi o szatę graficzną. Trudno w nim cokolwiek szybko odnaleźć. Poszczególne sekcje nie są od razu widoczne. Strasznie kolorowy. Ciekawe jak dyslektycy się w nim odnajdują, bo ja z 10 min. szukałam jakiegos podpunktu gramatycznego i znalazłam dopiero po kilkukrotnym przejrzeniu unitu
  • ophelia78 14.06.13, 22:18
    New Inspiration (znam 3 i 4). Bardzo fajna książka, krótkie unity podzielone na lekcje, nie wali po oczach kakofonią barw, tabelek, strzalek, wykrzykników i innego śmiecia. Doskonały TB (podaje multum pomysłów na rozszerzanie materiału ze SB i poszczególnych ćwiczeń (tzw.optional activities), z reguły bez konieczności kopiowania czegokolwiek) + świetny resource pack (photocopiable, oczywiście).

--
    Jędrek, 12.03.2009.
  • communicativemethodsucks 23.06.13, 19:09
    Mi się bardzo podoba face2face. Jestem fanem face2face.
    --
    _______________________________________________________________________________
    Learning is about making mistakes and knowing them to be mistakes. In fact, we cannot say 'a mistake' unless we have learnt something.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka