Dodaj do ulubionych

fryzura do okraglej twarzy

19.10.09, 20:46
Moze ktoras z was ma pomysl,albo moze doradzic fryzjera w Warszawie, ktory
bedzie mogl pomoc. Obecnie mam wlosy do ramion. Niestety paskudnie wycieniowane.
Jaka fryzure radzilybyscie do bardzo okraglej twarzy (taka dzieciowata
twarz)? Chodzi mi o fryzure ktorej nie bedzie trzeba modelowac. Po pierwsze
nie mam na to czasu, po drugie mam uszkodzone nadgarstki - wszelkie proby
samodzielnego modelowania po prostu mnie bola.Wlosy mam bardzo cienkie, bardzo
proste, i takie oklaple. Nawet wymodelowane przez fryzjera bardzo szybko traca
ksztalt. Pianek itd nie uzywam i uzywac nie bede. Twarz okragla, zmeczona, do
tego czesto (do pracy) okulary. Kiedys ladnie wygladalam w bardzo krotkich
wlosach z grzywka. Teraz ze wzgledu na cere nie moge sobie na to pozwolic.
Gdyby fryzura podkreslala oczy to by bylo fajnie. Jakies pomysly? A moze
linki ze zdjeciami? Dzieki.
Obserwuj wątek
    • mel.la Re: fryzura do okraglej twarzy 19.10.09, 21:22
      img14.imageshack.us/img14/395/cuteshorthaircutsd.jpg
      Proponuje cos takiego - typowa fryzura dla okraglej twarzy.Jesli nie chcesz sie
      bawic w przeplatany przedzialek, zrob prosty. Nie wiem, czy suszysz wlosy
      suszarka, jesli tak, druka reka unos wlosy, jesli nie , podczas schniecia co
      jakis czas poczochraj je sobie rekami, zeby nie byly takie przyklapniete. Ja mam
      obecnie cos w rodzaju wycieniowanej bombki i wlasnie tak robie, modeluje bardzo
      rzadko, w sumie tylko podwijam koncowki.
      • kotwbuciorach Re: fryzura do okraglej twarzy 19.10.09, 23:39
        Dzieki. Wlasnie cos takiego probowala stworzyc fryzjerka ostatni raz jak bylam u
        fryzjera. Niestety nie udalo sie. Ja nie umiem podwinac koncowek - wlosy bardzo
        sie buntuja, nadgarstki tym bardziej, a moje wlosy po prostu smetnie opadaja ,
        jak uszy spaniela przylizane przez krowe. Inaczej sie nie da tego opisac. Mimo
        podnoszenia wlosow do gory w czasie suszenia, i tego typu zabiegach. No i przy
        okularach wyglada to srednio. Twarz jeszcze bardziej dziecinna i smetna. Moze
        jeszcze jakies pomysly?
        • sleepysheep Re: fryzura do okraglej twarzy 20.10.09, 00:54
          Moje włosy mają tendencję to układania się nie do końca po mojej myśli - z
          natury są mocno buntownicze:) Też mam okrągłą twarz i od lat ścigam się w bardzo
          podobny sposób (kierunek zbliżony do tego, zapodanego przez mel.lę). I przez te
          lata nauczyłam się jednego - to, jak układają się włosy zależy w głównej mierze
          od tego, jak są ścięte (dosłownie - nie na jaką fryzurę, a jak fryzjer to
          wykończy). Zdarza się, że przez dwa miesiące moje włosy wyglądają nadal jak po
          wizycie u fryzjera, świetnie się układają, nie potrzebuję ich modelować, a
          zdarza się, że coś tam nie do końca wyszło pani Monice i mimo ogromu starań
          włosy przez dwa miesiące robią co chcą na mojej głowie. Tak więc potrzebny Ci
          przede wszystkim dobry fryzjer, który wie jak fryzurę wykończyć.
          --
          www.Pro-Cycling.org -->
          Kolarstwo w najlepszym wydaniu!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka