Dodaj do ulubionych

Odżywka do włosów Shine On John Masters Organics

04.09.10, 19:41
Jestem fanką kosmetyków tej firmy. Teraz przymierzam się do zakupu odżywki Shine On. Nie
spłukuje się jej i mam pytanie w związku z tym. Czy nie obciąża włosów? Chciałabym stosować ją na
końcówki. Czy po niej można nałożyć pomadę do stylizacji (tę na bazie oliwy z oliwek i wosku
pszczelego)? Pomada jest cudowna, nakładam ją przed zastosowaniem falownicy i mam piękne,
lśniące, miękkie fale:) Czy można je stosować razem, czy lepiej oddzielnie? I jaki efekt daje Shine
On?
Edytor zaawansowany
  • sloneczna.dziewczyna 04.09.10, 21:27
    Jesteś fanką kosmetyków tej firmy, to napisz coś więcej. Jest dostępna w Polsce?
  • magda19831 05.09.10, 08:54
    też się zainteresowałam tymi specyfikami do włosów jednak ceny trochę mnie
    odstraszyły.....
    estyl.pl/wlosy/wedlug-producenta/john-masters-organics-1.html
  • black-cat 05.09.10, 11:14
    Zaczęłam je stosować zanim pojawiły się w Polsce. Dostarczała mi je koleżanka. Teraz już można je
    kupić, szkoda tylko, że w niewielu miejscach. Ceny są porównywalne do Kerastase, ale efekty są o
    niebo lepsze. Farbuję włosy na jasny blond, odrosty co 3-4 tygodnie, farba podrażnia skórę głowy i
    niszczy włosy. Do tej pory szukałam cudownych mikstur, które uratowałyby moje włosy przed
    obcięciem na krótko, znajdowałam lepsze lub gorsze. Kerastase używałam dosyć długo, ale to też
    nie było to. Kilka miesięcy temu koleżanka przywiozła mi próbki, a później się zakochałam. Nie
    podrażniają skóry głowy (to dla mnie bardzo ważne, ponieważ na okrągło miałam ranki na skórze),
    włosy są lśniące, miękkie i wyglądają zdrowo. Przestały wypadać, nie łamią się. Teraz wystarczy
    tylko, że co jakiś czas podetnę końcówki.
  • sloneczna.dziewczyna 05.09.10, 13:33
    No faktycznie ceny wysokopółkowe jak na kosmetyki fryzjerskie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka