Mezoterapia czy warto? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy warto zrobic ten zabieg? zastanawiam sie nad nim ale koszt jest spory. Podzielcie sie doswiadczeniem, pozdrawiam.
    • też jestem ciekawa,bo walsnie się nad nim zastanawiam.mam na tyle dobry stan skóry,że narazie wypełniacze mogę poczekac,ale taka kuracja chyba byla by fajna,więc podbijam pytanie.
    • Miałam mezo, ale tylko preparatem Princess Rich - hialuron z gliceryną na nawilżenie. Dla mnie bomba.
    • igłowa - warto
      bezigłowa - nie warto
      • igłowa- czy jest bolesna? i jak twarz wygląda po? ile trzeba się ukrywac,jeśli wogóle:)?
        • Żaden ból. To znaczy zależy jaki masz próg bólu. Jak mały to poproś o znieczulenie maścią Emla i po kłopocie. Co do wyglądu, zależy czym masz robione i czy pistoletem czy normalną igłą. Po pistolecie nie miałam nic prócz siniaczków kilku i czerwonych kropek - tak z dzień, dwa, po igłowej i princess rich, bąbelki pod skórą, które schodziły mi tak około 5 dniu (ale dlatego, ze ja mam bardzo dobrze nawilżoną buzię i po prostu u mnie się dłużej wchłaniało). Myślę, że delikatna kołderka make up'u i możesz chodzić :)
      • Ja zrobiłam serie z 3 zabiegów (tak zalecala Pani dr) w odstepach 2 tyg. Zrobilam twarz, szyje i dekolt. Mialam w ampułce 32 % kwasu hialuronowego a reszta to witaminy i minerały.
        Zabieg miałam bez znieczulenia, robiony zwykłą igła. W dniu zabiegu robilam soebie "wolne" tzn. z nikim sie nie spotykalam i nigdzie nie wychodzilam. Na noc tez miałam juz nie myc twarzy i niczego nie nakladac. Na drugi dzien make up i bylo ok. Mialam tylko drobne siniaczki na dekoldzie. Pierwszy zabieg byl najbardziej bolesny i skóra najgorzej wygladala. Reszta juz ok.
        Mysle ze bol mozna ze spokojem wytrzymac.
        A sam zabieg polecam szczegolnie jako profilaktyke przeciwzmarszczkowa.
        --
        Pozdrawiam
        • Możesz podac w jakim mieście i gdzie robiłaś?

--
          Różne drogi dla różnych ludzi
          • Robilam w Poznaniu, a wlasciwie w Smochowicach k/Poznania w KLinice Bieleckiego. Pani dermatolog z podwojnym nazwiskiem :-) hehe nie moge sobie przypomniec. Ale jak bedziesz chciala dokladny namiar bo Poznan Cie interesuje, to sprawdze i podam
            --
            Pozdrawiam
            • mam pytanie ad tej mezoterapi,mam co prwda 28 lat ale juz widze ze moja skora na twarzy zacyn sie niepokojaco "rozciagć" , a pod oczami zmarszczki sa mozno widoczne, zastanawiam sie czy zaczać juz temu zapobiegc i wlasnie może ta mezoterpia bylaby w sam raz
              ...u dr chlebus znalzałam taki zabieg pod oczy ( biomezoterapia ) cen jest przytepna, nie wiem tylko czy ni jest za wcześnie, czy nie przyzwyczie skory ktore potem sama nie bezie potrafila wytorzyc kalogenu itp - jk myślicie?

a i kolejne pytanie czy ktoś może powiedzieć coś o Nova Derm?
              • Hmm - jeśli masz 28 lat i już takie symptomy to rób. Dawno już obalono mit, że skóra się przyzwyczai i nie wytworzy. Skóra przyjmuje tylko to, co jej aktualnie potrzebne. Nic więcej. Nie rozleniwia się. Co do Nova Derm. Nie robiłam tam nic, ale słyszałam dobre opinie między innymi od mojej koleżanki, która robiła tam usta. Miała takie wąskie kreseczki, a teraz ma bardzo ładne, nie przerysowane wargi :) Poza tym, Chlebus często wypowiada się jako ekspertka w różnych programach, więc chyba niezła, skoro zapraszają.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.