Dodaj do ulubionych

suszarka do włosów z jonizacją

22.11.10, 21:32
Po lekturze wątków na forum postanowiłam kupić suszarką z jonizacją, ale teraz jak przeglądam w sklepach internetowych to nie jestem pewna - czy funkcja jonizacji to jest coś co można włączyć/wyłączyć czy jest to już stała opcja suszarki? Mam raczej cienkie włosy i susząc je używam dyfuzora by były "pełniejsze". czytałam, że jonizacja może powodować "klapnięcie" włosów. Jak to jest z tą jonizacją?
Edytor zaawansowany
  • 23.11.10, 14:46
    Też czekam na odpowiedz, mam w planie kupno nowej suszarki :)))
    --
    ostatnio poznałam Twoich rodzicow...bardzo mili panowie ;)
  • 23.11.10, 15:56
    różnie, są takie i takie. ja mam suszarkę z jonizacją, i szczerze mówiąc, różnicy żadnej nie widzę :)
  • 23.11.10, 16:59
    ja mam,ale jak dla mnie to pic na wodę.
  • 23.11.10, 17:26
    Kupiłam ostatnio suszarkę z funkcją jonizacji (włączana ręcznie), dyfuzatorem, zimnym nawiewem i czymś tam jeszcze. Poza tym, że suszy mi włosy szybciej niż moja stara, wysłużona suszara (z dziesięć lat miałą;)) nie widzę absolutnie żadnej różnicy.
  • 23.11.10, 18:20
    Ja mam od kilku dni suszarke ze stala opcja jonizacji.Po pierwszym uzyciu moje wlosy daly sie rozczesac bez odzywki,co wczesniej bylo nie mozliwe,wydawalo mi sie,ze sa bardziej blyszczace.Nie wiem tylko czy to prawda,czy moja wyobraznia zadzialala na nowosc. ;)
    Teraz po kilku dniach mam bardziej puszyste wlosy,uniesione od nasady i fryzura trzyma sie dluzej.Nie wiem czy to zasluga suszarki z jonizacja czy nowej suszarki.
    Z zakupu jestem bardzo zadowolona.
  • 23.11.10, 18:26
    Dzięki jonizacji moje włosy wreszcie się nie elektryzują.Zimny nawiew fajnie utrwala fryzurę.
    --
    What are days for?
  • 23.11.10, 18:53
    Mam od niedawna,taką z okrągłą szczotką. Włosy są gładsze,nie elektryzują się. Minus jest taki,że nie potrafię dodać włosom objętości. Po użyciu tej szczotki są wyprostowane,mam nadzieję,że to kwestia wprawy.
  • 24.11.10, 15:36
    Używam suszarki z jonizacja którą kupiłam za 30zł, akurat byla w promocji. Włosy są ładniejsze, nie elektryzują się, nie puszą. Jednak zauważyłam, że odrobinę szybciej się przetłuszczają.
    PS. Suszarka firmy mpm product polecam www.kupujemy.pl/hd074-mpm-cena-sklep.html
  • 13.01.11, 10:37
    Funkcja jonizacji niekoniecznie musi być, ale obecnie większość suszarek ja ma. Zwróć raczej uwagę, by miała regulowany nawiew zimnego i ciepłego powietrza. jeśli chodzi o dobre marki, to rowenta, czy bosch będą dobre. Na philipsa też możesz zwrócić uwagę. Poszukaj sobie na przykład PHILIPS HP8180 - na electro kosztuje 70 złotych.
  • 13.01.11, 12:25
    Kwestia wprawy i sposobu suszenia.
    Jeśli podszas suszenia rozczesujesz włosy do dołu to w życiu nie nabiorą objętości. Trzeba pasmo włosów nawinąć na szczotkę (jak wałki) i posuszyć przez chwilę u nasady.

Mam suszarkę z jonizacją Babyliss z różnymi końcówkami. Jest świetna, przede wszystkim włosy są błyszczące i mniej się elektryzują, a z tym zimą mam ogromny problem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.