Effaclar K czy Efflaclar Duo? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Na grudki, zaskórniki rozszerzone pory...;-)
    33 lata, cera jak u nastolatki, skończyłam niedawno Dianecal ( nie wiem czy dobrze napisałam).był w miarę ok, ale marzy mi sie bardziej spektakularny efekt.
    Ktory z w/w kremów polecacie dla takiej cery jak moja?
    Pozdrawiam
    • pasquda77 napisała:

> Na grudki, zaskórniki rozszerzone pory...;-)
      > 33 lata, cera jak u nastolatki, skończyłam niedawno Dianecal ( nie wiem czy dob
      > rze napisałam).był w miarę ok, ale marzy mi sie bardziej spektakularny efekt.

Po produktach La Roche nie będziesz miała takich efektów. Jeśli stosowałaś 6% kwas glikolowy, przeszłabym na 12% bądź na retinoidy.

> Ktory z w/w kremów polecacie dla takiej cery jak moja?

Żaden.
      • Issey, pieknie dziekuje za rade!!!A jaki konkretnie krem polecasz ze składnikami, ktore wymienilas?
        • pasquda77 napisała:

> Issey, pieknie dziekuje za rade!!!A jaki konkretnie krem polecasz ze składnikam
          > i, ktore wymienilas?

np. Glyco A Isispharma, Epiduo, Locacid, Zorac, NeoStrata Krem z AHA 10%, NeoStrata Krem Plus AHA 15%
        • Własnie na Glyco-A mam ochotę tez, chyba własnie to kupie.
          I teraz się pewnie narażę pytaniem-czy przy takich kremach opalanie muszę sobie wybić z głowy?

I jak stosowac Glyco?Zmywac na poczatku po 15 minutach?Filtr jest konieczny?Po Avene nie mialam zadnego szczypanie i innych sensacji.
          • pasquda77 napisała:

> Własnie na Glyco-A mam ochotę tez, chyba własnie to kupie.
            > I teraz się pewnie narażę pytaniem-czy przy takich kremach opalanie muszę sobie
            > wybić z głowy?

Możesz się opalać, ale koniecznie gruba warstwa (najlepiej dwie) kremu z spf 50+. Na 30 minut przed wyjściem, nakładając go co 2h jeśli to chemiczny.

> I jak stosowac Glyco?Zmywac na poczatku po 15 minutach?Filtr jest konieczny?Po
            > Avene nie mialam zadnego szczypanie i innych sensacji.

Nakładać Glyco A na całą noc. Filtr nie jest konieczny, ale lepiej byś o nim pomyślała :)
            • Dziękuję Ci pięknie za wszystkie rady:-)Issey-jesteś moim guru!
              • pasquda77 napisała:

> Dziękuję Ci pięknie za wszystkie rady:-)Issey-jesteś moim guru!

Dzięki :)
              • Do Glyco A warto podejść z odpowiednim respektem :))
                Po jednym opakowaniu Triacnelu (pod koniec pierwszej tubki nie czułam już szczypania i nie wystepowało zaczerwienienie) zrobiłam próbę z Glyco A. Co prawda zgodnie z radą Issey planowałam kontynowac kurację jeszcze jednym Triacnealem, ale na półce czekal juz Glyco A, kupiony w bardzo korzystnej promocji..:)))
                Postanowiłam sprawdzić, jak moja skóra zareaguje na mocniejsze stężenie, ale na szczęście pamiętałam, co Issey napisała kiedys o Glyco A - że to "prawdziwa siekiera" :)))
                Dlatego posmarowałam tylko dwa małe fragmenty skóry, na wysokości kości policzkowych, blisko skroni - bo tam mam przebarwienia, które chciałam zaatakować bardziej zdecydowanie :)
                I zostawiłam krem na calą noc...
                Następnego dnia miałam na twarzy dwa poparzone placki (chwała bogu, malutkie), które leczyłam tydzień i musiałam omijac przy nakładaniu wszelkich preparatów.
                Natomiast nałożenie Glyco A na godzinę na całą twarz było już całkiem ok.
                Oczywiście nadal stosuję Triacneal, Glyco będzie czekał na swoją kolej, ale jak juz zacznę - nie odważę się zostawiać go na twarzy, przynajmniej przez jakiś czas.
                • hankaanka11 napisała:

> Oczywiście nadal stosuję Triacneal, Glyco będzie czekał na swoją kolej, ale jak
                  > juz zacznę - nie odważę się zostawiać go na twarzy, przynajmniej przez jakiś c
                  > zas.

bardzo dobry przykład - z życia wzięty :)
                  • W wielu postach widzę niecierpliwość, dokładnie taką jak u siebie - i obawę, czy stosowany preparat wystarczająco działa. Jak widać, nie da się za mocno pójść na skróty :)
                    Co zresztą Ty sama powtarzasz wszystkim, pytającym o radę :)
                    No i przekonałam się, że różnica między stężeniem 6 a 12 procent jest jednak większa, niż wynikałoby z prostej matematyki :)))

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.