opadająca twarz Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • pomóżcie, jaki zabieg najlepiej zastosować na opadającą skórę twarzy? widzę wyraźnie jak policzki zmierzają ku dołowi i przez to owal twarzy się zmienia, wygląda to okropnie, twarz jest pyzata nawet jak bardzo schudłam, na górze policzki sa płaskie a na dole takie pucie
    mam 36,5 lat
    dzięki za rady
    pozdr.
    • asja2 napisała:

> pomóżcie, jaki zabieg najlepiej zastosować na opadającą skórę twarzy? widzę wyr
      > aźnie jak policzki zmierzają ku dołowi i przez to owal twarzy się zmienia, wygl
      > ąda to okropnie, twarz jest pyzata nawet jak bardzo schudłam, na górze policzki
      > sa płaskie a na dole takie pucie
      > mam 36,5 lat

wypełniacze, mezoterapia igłowa, masaże.

--
      isseymiyakeuroda.blogspot.com/
    • >twarz jest pyzata nawet jak bardzo schudłam

No i masz przyczynę swojego problemu
    • Z wlasnego doswiadczenia radze, zebys zaczela uzywac kosmetyki liftingujace...serum na dzien, maseczki liftingujace, kremy...kup cala serie...polecam serum korygujace owal twarzy, mi bardzo pomoglo...no i podklady powinny byc tylko napinajace...od kiedy stosuje takiego rodzaju kosmetyki moja buzia wyglada bardzo dobrze, a mam 38 lat.
      • malgoniaa703 napisała:

> Z wlasnego doswiadczenia radze, zebys zaczela uzywac kosmetyki liftingujace.

A co to są kosmetyki liftingujące?

--
        • To sa kremy i podklady, ktore maja za zadanie ujedrnic skore. Napinaja ja, koryguja rysy twarzy.
          • malgoniaa703 napisała:

> To sa kremy i podklady, ktore maja za zadanie ujedrnic skore. Napinaja ja, kory
            > guja rysy twarzy.

Jakie mają składniki, które działają te "cuda"?

--
            • kazdy produkt ma inny sklad. mam pozytywne doswiadczenia z firma Clarins.
              • na opadajaca twarz niewiele mozna pomoc bezinwazyjnie.
                lifting, mozesz tez zrobic sculptre- troche uniesie Ci owal, ale trzeba to skonsultowac z lekarzem medycyny estetycznej.
                cala reszta owszem, poprawi wyglad skory, wyczysci kieszen, ale owalu Ci nie przywroci.
                zaden krem nie spowoduje, ze podniesie sie wiszaca, luzna skora.
            • Issey więc nie wierzysz w cudowną moc kosmetyków - kremów, serów ?

--
              Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy
              [img][/img]
              • agas301 napisała:

> Issey więc nie wierzysz w cudowną moc kosmetyków - kremów, serów ?

Wierzę tylko w poszczególne, nie w większość.

--
                • issey_miyake napisała:

> Wierzę tylko w poszczególne, nie w większość.
                  >

wybacz, że drążę:)

co powiesz na te skladniki i ich działanie:
                  * ASC III - AKTYWATOR SYNTEZY KOLAGENU III 4 % - przywraca skórze spoistość i właściwości budowy skóry młodej. Zastosowanie czynnika stymulującego syntezę kolagenu III daje możliwość podjęcia przez fibroblasty przerwanej już produkcji tego białka
                  * PROTEINY PSZENICY - wygładzają skórę zmniejszając widoczne oznaki zmęczenia
                  * POLIMERYZOWANE DNA - nowatorski składnik, tworzy tarczę ochronną wokół jąder komórek skóry, pomagając w ten sposób w ochronie DNA komórek przed promieniowaniem ultrafioletowym
                  * EDERLINE - wyciąg z nasion jabłek aktywnie zwalcza oznaki zaniku struktur skóry, stymulując regenerację komórek
                  * CYCLOTELLA - wyciąg z alg stymulujący wytwarzanie endorfin skórnych. Ułatwia drenaż, pobudza mikrokrążenie. Zmniejsza oznaki zmęczenia i obrzmienia pod oczami.

Niestety składu INCI nie udało mi się znalezc.

przypuszczam, że natymiast odezwą się przeciwniczki stosowania kolagenu z zewnątrz ale na mnie widocznie działa.

--
                  [img][/img]
                  • > * POLIMERYZOWANE DNA - nowatorski składnik, tworzy tarczę ochronną wokół jąder
                    > komórek skóry, pomagając w ten sposób w ochronie DNA komórek przed promieniowan
                    > iem ultrafioletowym

No, za to to chyba Nobla dali! Patrzcie państwo, tak po prostu sobie hop siup wpuszczają obce DNA do komórki i ono się owija ładnie wokół jądra...

Ten krem zrewolucjonizuje inżynierię genetyczną. Pal licho plazmidy, wystarczy nam kremik! :)
                    • właśnie na Ciebie liczyłam Nessie, tak sobie myślę, że to jednak nie placebo ponieważ coś w tym jest, że ogólnie poprawia wygląd cery, więc...

różne cudowne kremy różnie działają jeden poprawia gęstość skóry inny zapobiega wiotczeniu w co bardziej uwierzę bo profilaktyka ma jednak znaczenie.
                      Nie łudzmy się, że nie stosując niczego odpowiedniego w mlodym wieku nagle dostrzegając wyrazne zmarszczki zastosujemy cud - krem i nagle jak za sprawą czarodziejskiej różdżki znikną wszelkie niedoskonałości.

--
                      [img][/img]
                      • tak sobie myślę, że to jednak nie placebo po
                        > nieważ coś w tym jest,

coś pewnie jest , tylko co? bo obce DNA które cos tam robi to raczej nie , a bardziej napewno

ja czekam na żel skręcający telomery , a póki co jest jak jest czyli mijam :P
                      • agas301 napisała:

> właśnie na Ciebie liczyłam Nessie, tak sobie myślę, że to jednak nie placebo po
                        > nieważ coś w tym jest, że ogólnie poprawia wygląd cery, więc...
                        >
                        > różne cudowne kremy różnie działają jeden poprawia gęstość skóry inny zapobiega
                        > wiotczeniu w co bardziej uwierzę bo profilaktyka ma jednak znaczenie.

agas301, mam wrażenie, że gdyby ironia stanęła za tobą i kopnęła cię w tyłek to tego też byś nie zauważyła ...

• > agas301, mam wrażenie, że gdyby ironia stanęła za tobą i kopnęła cię w tyłek to
                          > tego też byś nie zauważyła ...

a ty łykasz jak młody pelikan, heheh

--
                          [img][/img]
                  • agas301 napisała:

> co powiesz na te skladniki i ich działanie:
                    > * ASC III - AKTYWATOR SYNTEZY KOLAGENU III 4 % - przywraca skórze spoistość i w
                    > łaściwości budowy skóry młodej. Zastosowanie czynnika stymulującego syntezę kol
                    > agenu III daje możliwość podjęcia przez fibroblasty przerwanej już produkcji te
                    > go białka
                    > * PROTEINY PSZENICY - wygładzają skórę zmniejszając widoczne oznaki zmęczenia
                    > * POLIMERYZOWANE DNA - nowatorski składnik, tworzy tarczę ochronną wokół jąder
                    > komórek skóry, pomagając w ten sposób w ochronie DNA komórek przed promieniowan
                    > iem ultrafioletowym
                    > * EDERLINE - wyciąg z nasion jabłek aktywnie zwalcza oznaki zaniku struktur skó
                    > ry, stymulując regenerację komórek
                    > * CYCLOTELLA - wyciąg z alg stymulujący wytwarzanie endorfin skórnych. Ułatwia
                    > drenaż, pobudza mikrokrążenie. Zmniejsza oznaki zmęczenia i obrzmienia pod ocza
                    > mi.

Mniemam iż to lierac.
                    Wiele roślin musi przejść wiele procesów chemicznych przed włączeniem do składu kosmetyku i takie postępowanie w znacznym stopniu zmienia biologiczne działanie roślin na powierzchni skóry.

Uznaję je tylko w stosowaniu " z czymś".
                    --
                    • issey_miyake napisała:

> Mniemam iż to lierac.

zgadłaś:)
                      jak dla mnie jest doskonały i wart swojej ceny, mimo dziwnych kombinacji składników czy obcego DNA

> Wiele roślin musi przejść wiele procesów chemicznych przed włączeniem do składu
                      > kosmetyku i takie postępowanie w znacznym stopniu zmienia biologiczne działani
                      > e roślin na powierzchni skóry.

można też smarować buzkę aloesem czy naparem z soi ale czy jedynie to wystarczy?
                      >
                      > Uznaję je tylko w stosowaniu " z czymś".

to serum więc warto jeszcze coś zastosować

--
                      [img][/img]
    • Kwestia odpowiedniej pielegnacji. Ja jestem dokladnie w twoim wieku a cere mam lepsza niz jak mialam 32-33 lata i nic mi nie opada :-). Poczytaj sobie posty Issey i Basi Kwiatkowskiej na bu.
      Kluczem jest systematycznosc i know-how.
    • Dziewczyny na forum Laboratorium Urody chwalą sobie gimnastykę twarzy:
      www.laboratoriumurody.pl/forum/facial-flex-i-gimnastyka-pyska-tez,t10769,780&sid=749a769087fc7a273ce32a46afb42dc6.html
      Spróbować można, jakby co to mogę podesłać co na ten temat mam :)

--
      Lepszy cellulitis w garści niż silikon w telewizji.
      • Przy początkach zwiotczenia, wtedy kiedy niewiele jeszcze widać ale uszczypniętej skóry na żuchwie jest jakby więcej świetnie pomaga Lancome Renergie Microlift (stosowałam krem, serum podrażniało). Przy widocznych chomikach nie widać większej poprawy od samego kremu. Niezłe efekty daje mezoterapia bezigłowa, minilift aloesem i endermologia (małe wałeczki do twarzy)+ liftingujący krem. Działanie samego kremu czy serum jest zbyt powierzchowne. Przed nałożeniem kremu warto zrobić specjalny masaż- "szczypanie z zakręceniem"- coś jak wyrywanie chwastów i klepanie od dołu. Ale efekt zależy i od wieku, i przede wszystkim- stopnia zwisania a także ilości zabiegów i regularności.
    • Tutaj kremy nie pomogą. Potrzebny Ci raczej face lifting. Mozna go zrobić chirurgicznie lub nieinwazyjnie. Osobiście polecam to drugie: zabieg titan. Jest to tzw. lifting bez skalpela. Przynosi bardzo dobre widoczne rezultaty. pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego za pomocą światła podczerwonego. Jeśli masz 36 lat to idealnie. Titan jest bezpieczny. Nie ma powikłań i można normalnie fukcjonować po zabiegu. Kremy co najwyżej służą do nawilżania, podtrzymania efektów zabiegu i są okazją do masażu twarzy, natomiast same nic nie wskórają. Niestety.
    • dziewczyny dzięki za wszystkie odpowiedzi, może trochę przesadziłam z tym zwisaniem, po prostu, widzę, że twarz "zjechała", przydałoby się ją trochę naciągnąć, muszę poczytac o tym zabiegu titan, a tymczasem poradźcie jakie serum lub krem, a może to i to na dzień czy na noc, wolałabym coś na noc kupić, bo po uzywaniu kremu pod oczy Lirene (widocznie nie dla mnie) zrobiły mi się kurze łapki, a miały wygładzać!
      dzięki i pozdr.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.