grupony i inne a zabiegi kosmetyczne Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • tak sobie przegladam te oferty, czesto to sa zakłady w dobrej lokalizacji, ceny w tych grupowychzakupach sa atrakcyjne na prerózne rzeczy ale... no własnie szukajac opinii sa pozytywne i negatywne po takich zabiegach zrobionych zniżkowo (zreszta jak po kazdych) ale mna targa watpliwosc;-) jak salon jest faktycznie dobry to nie musi szukac tak klientów - efekt - ceny sa ok, lokalizacja dla mnie ok a ja sie boje kiepskiej jakosci (no bo jakby mieli powalajaca jakosc to przeciez klientki w kolejce czekaja a nie szuka sie potencjalnych chetnych "z ulicy")

Jak to jest waszym zdaniem?
    --
    -----------------------------------
    Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie.
    - Eddy Grant
    [img]http://i27.tinypic.com/scqd7s.gif[/img]
    • Ja byłam na manicure i pedicure z SPA, w którym bywają celebrytki;) i do jakości nie mam zastrzeżeń, ale z terminami była strasznie krucho - czekałam 2 miesiące... Kosmetyczka podczas zabiegów też marudziła, że przez Groupona tylko jeden zabieg robią i że ona taka zarobiona itd. Rozmawiałam kiedyś z osobą pracującej przy ofertach zakupów grupowych i podobno wypuszczają oni raz na jakiś czas "szpiegów", którzy sprawdzają czy wszyscy klienci są traktowani tak samo.
      • Ja korzystałam wielokrotnie z zabiegów kosmetycznych we Wrocławiu. Bywa różnie, rzeczywiście w niektórych gabinetach byłam traktowana fantastycznie, a np. Solei w hotelu Cubus porażka. Zabieg robiony byle jak-konkretnie paznokcie, efekt fatalny, poza tym oblig dopłacania i nachalne zmuszanie, namawianie do korzystania z innych zabiegów. Dowiedziałam się, że przy tak strasznej cerze muszę przyjść na......i tu wymienione zabiegi (tak na marginesie z cerą u mnie ok, a nawet gdyby było źle, to namawianie w takiej formie tylko zniechęca)
    • byłam na termoliftingu w salonie La Perla (W-wa), w ich cenniku było jak byk, że usługa zawiera fale podczerwone i radiowe, a w ofercie groupona nie było żadnego ograniczenia. Na miejsu dowiedziałam się, że kupon obejmuje tylko fale radiowe, a za podczerwone musiałabym dopłacić jakieś koszmarne pieniądze. No żesz, k..wa. Wyszło na to, że w cenie kuponu taką usługę mogłabym bez łaski i żadnej promocji w każdym innym miejscu dostać :/ Zrobiłam jeden zabieg (uważam zresztą, że nieprofesjonalnie, efekty "po" były gorsze niż "przed"), resztę kuponów zwróciłam grouponowi. Jedyne co groupon miał w tej sytuacji do powiedzenia, to to, ze mogę zwrócić pozostałe kupony i że widocznie ich partner zmienił zasady "promocji". Czyli rozumiem, panuje samowolka: ich partnerzy mogą bdury wypisywać w ofercie, a póżniej przy realizacji kuponów "zmieniać zasady"?
      Teraz korzystam z zabiegów w "normalnych" cenach i pod opieką dermatologa, kosztuje to sporo, ale przynajmniej jestem zadowolona. Jedyne na co się jeszcze skusiłam w ramach groupona to masaż, który jeszcze przede mną. Zobaczymy...
    • Ja jestem zadowolona- miałam trzy zabiegi mikrodembrazji z maseczką (mam cerę mieszaną więc miałam trzy rózne- na suchą, tlustą oraz na szyję), masażem i ampułką ujędrniającą. Za każdym razem inny zestaw maseczek!
    • też byłam na takim zabiegu z grupona - krzywdy mi nie zrobili :) a to że szukają klientów - gabinety kosmetyczne wyrastają jak grzyby po deszczu więc konkurencja jest spora
      • Byłam na peelingu kawitacyjnym,byłam bardzo zadowolona z obsługi. Byłam też u fryzjera,miałam farbowane włosy.Koloryzacja i fryzjerka ok.,ale komentarz szefowej przy wychodzeniu (mówiła coś o ludziach,którzy tylko czatują na biedne salony,żeby je wykorzystać i że to była pomyłka ta wspólpraca itp.) zniechęcił mnie całkowicie do jej salonu.
        • No właśnie dziwi mnie takie traktowanie klientów, bo jeśli nie będę zadowolona z wykupionej usługi to po pierwsze nie zyskają stałego klienta, a po drugie nie będę rekomendować ich salonu znajomym. Ja byłam na mikrodermabrazji i jestem zadowolona, miła obsługa i zaangażowana, dzięki temu będę polecam ich salon koleżankom. Za dwa tygodnie idę na ścięcie włosów, zobaczymy.
          --
          Dominika, mama Zuzi (10.09.2006)
        • może Panie włascicielki"starej daty",trzeba by uświadomic,że w dobie internetu i np.różnego typu for można się podzielic opinią i dobrą i zła,w wyniku czego Pani zyskuje/straci nie jedną klientkę ale wiele wiecej.
    • dzieki za podzielenie sie wrazeniami:-)
      czyli wydaje mi sie ze wiekszosc jednak ma jakies ale do tych ofert - chyba nie bede ryzykowac;-)
      --
      -----------------------------------
      Wielu ludzi uważa, że tym, którzy stają się wegetarianami, czegoś w życiu brakuje. Tym brakującym "czymś" jest zabijanie.
      - Eddy Grant
      [img]http://i27.tinypic.com/scqd7s.gif[/img]
    • Ja znam działanie Groupona nieco od środka, bo przez jakiś czas pracowałam w restauracji, która wprowadziła taką formę promocji, miałam okazję porównywać wrażenia różnych, które też miały kontakt z Grouponem z tej strony i mogę stwierdzić, że dla personelu to zawsze jest duży kłopot, szczególnie, kiedy liczba wykupionych ofert jest wysoka. Nie dziwię się wcale opowieściom z zakładów kosmetycznych - co nie znaczy, że pobłażam takiemu zachowaniu wobec klienta. Pracodawcy muszą przygotować się na większy ruch (w końcu to na celu ma promocja), pracownicy trzymać standardy obsługi. Nie korzystałam do tej pory ze zniżek w gabinetach, ale w tym momencie krakowskie salony kosmetyczne i tak mają dużo promocji w tym momencie, pewnie przez działania Groupona. Np. depilacja Light Sheer w Estetice na Sławkowskiej zaczyna się od 200 zł za pachy - to się naprawdę opłaca, szczególnie kiedy zabieg powtarza się co 3 miesiące i trzy, cztery razy powinny wystarczyć.
      • No niestety - kłopot nie kłopot. Ja nie lubię takiego traktowania klientów z góry - że gorzej się traktuje kilenta który korzysta z promocji. W gabinetach kosmetycznych się z tym nie spotkałam, ale w sklepach z ciuchami często. jak ogladam rzeczy z wyprzedaży spotyka mnie złowrogi wzrok ekspedientki. i wtedy jedyne na co mam ochote - to wyjść...
        • Z grupona jeszcze nie korzystałam, mam newsletter ale jakoś mi jeszcze nic nie spasowało w odpowiednim czasie.
          Koleżanka kupowała ale vouchery na narty i była zadowolona.
          Ostatnio znalazłam inny serwis z zakupami grupowymi - i też mają usługi fryzjerskie, kosmetyczne. Dziś np. w ofercie dnia w Krakowie jest manicure w Salonie Pure Diamond za 20 zł- www.sweetdeal.pl/home/Krakow.
          Z tego co wiem przy zakupach grupowych trzeba dokładnie czytać opisy bo np. są usługi ale tylko dla Pań z długimi włosami - taka informacja znajduje się w opisie, a często ludzie nie czytają dokładnie. Nie słyszałam o tym, żeby gorzej traktowano osoby z promocji.
          • Nie wiem czy lepiej się traktuje czy gorzej, ale byłam z kuponu u fryzjera i wiem, że do tego salonu nie ma po co iść. Na potrzeby promocji cena podniesiona znacznie (dwa miesiące po usługa kosztowałaby jakieś 10 zł więcej niż zapłaciłam mają chyba 60% rabat) i bardzo denerwujące namolne wciskanie dodatkowych usług.
            A strzyżenie i farbowanie bardzo przeciętne.
            Natomiast w knajpce z kuponu było ok.
            Więc może zależy jak się trafi.

--
            matematycznie.blox.pl
            Blog, w którym różne zagadnienia matematyczne podawane są w prosty, przystępny i łatwy do zrozumienia sposób.
            • "Na potrzeby promocji cena podniesiona z
              > nacznie (dwa miesiące po usługa kosztowałaby jakieś 10 zł więcej niż zapłaciłam
              > mają chyba 60% rabat)" - skąd wiesz? przecież nie minęły jeszcze 2 miesiące od usługi, więc nie masz pewności, że to co piszesz to prawda. Może właśnie mają takie ceny, poszłaś raz i już wydajesz bezpodstawną opinię..
              A co do wciskania usług - jedni by to nazwali opieką nad klientem inni wciskaniem, jedni lubią być tak traktowani inni nie, opinia na temat usług zawsze jest subiektywna :) ja tam lubię być "w centrum zainteresowania" :)
    • Ja na kosmetyczne zabiegi skusiłam się raz- i pewnie ostatni. Była super promocja prawie -80%- wykupiłam bon i próbowałam się zapisać. Okazało się,że najbliższe terminy dopiero na wakacje!!! ( bon kupiłam koło listopada) Ponieważ mi się nie spieszyło, zapisałam się jakimś cudem na maj ( ktoś zrezygnował) Po kilku tygodniach otrzymałam maila od Grouponu,że studio Yoko się wycofuje z promocji i oddają kasę . Nie wyrabiali z ilością klientów - było chyba 1500 sprzedanych kuponów. Od tamtej pory kupiłam na grouponie prenumerate gazety i wejściówke na łyżwy...na kosmetyczne hity już się nie dam namówić, bo się napaliłam a oni mnie olali :(
    • a ja korzystałam już wielokrotnie z kuponów Groupona - różnych i tych na imprezy kulturalne, i do restauracji, i również różne kosmetyczne.
      Teraz wykorzystuję świetną ofertę na laser diodowy - długo przeze mnie wyczekana.
      I zabiegi na ciało za 59zł, za które w promocji poza grouponem płaciłam 180zł.
      Często korzystam też z promocji na manicure i pedicure.

Chyba tylko raz byłam średnio zadowolona, ale tez nie z podejścia do klientów z kuponem co raczej ze standardu salonu.

Ofertę do Yoko też kupiłam i nie byłam w stanie się umówić, ale groupon szybko zwrócił mi pieniądze. Cóż - nie wszystko mogą przewidzieć, ale tak jak mówie - u mnie taki niewypał zdarzył się raz na wiele wiele razy.

ja generalnie bardzo polecam :)
      • Witam
        Wykupiłam w GROUPON kupon na zabieg fotodepilacji. Trzy tygodnie do nich dzwoniłam aby umówić się na zabieg, za każdym razem twierdzono iż Pani która to wykonuje jest nieobecna i oddzwonią do mnie. Na początku nawet im wierzyłam, ale teraz jestem już przekonana o oszustwie tej firmy. Zdecydowanie odradzam, jeśli jakość ich zabiegów jest identyczna jak ich obiecanki STRZEŻCIE SIĘ! Za to byłam bardzo zadowolona z prania dywanów Pan był bardzo miły usługa profesjonalna.
        Pozdrawiam
    • Ja korzystam - fryzjer, manicure, pedicure. I zazwyczaj było ok, nie narzekam. Ostatnio jednak jak kupiłam manicure+pedicure i próbowałam się umówić na początku lutego, to najbliższy termin był na koniec marca - więc 2 m-ce później..Mnie to troszkę zraża, bo uważam, że jeżeli salon decyduje się na promocję to musi się liczyć z większym ruchem i może lepiej sprzedać tych kuponów mniej niż traktować w ten sposób klientów..? Najgorsze, że klienci bez kuponu mogą się zapisać..Więc salon na spółkę z grouponem zgarnął ode mnie 80zł (jakby nie było, zawsze trochę kasy) i teraz ja się czuję jak klient drugiej kategorii...Coś nie tak chyba..Ale się nie poddaję i czasami mimo wszystko kupuję.
      --
      Zostań Psim Aniołem! Oddaj 1% podatku pokrzywdzonym zwierzętom!
      Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
      Nr KRS: 0000098734
      www.psianiol.org.pl
    • Często kupuję na grouponie mikrodermabrazję, bo uważam, że w salonach regularne ceny tego zabiegu są za wysokie. Byłam w Estetice, w Cameleonii i w jakimś salonie na Floriańskiej w podwórku (nie pamiętam nazwy).
      Jedyna dziwna rzecz, jaka mnie spotkała, to w Gold City Spa- pani powiedziała, że na marzec i kwiecień nie mają już miejsc na mikro, i proponuje mi zapis na wrzesień(!). Powiedziała, że od maja do września to oni mikrodermabrazji nie robią.. Ja na to: a na moją odpowiedzialność?
      Też nie.
      Rok temu robiłam mikro w środku lipcowych upałów, potem używałam filtra 50, unikałam słońca i nic mi nie było... Ale to panienki nie przekonało. No to jestem umówiona na wrzesień ;)
      --
      [url=http://www.theknot.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers][img]http://global.theknot.com/tickers/tte0b95.aspx[/img][/url]
      • ja kupiłam na razie fryzjera w Łodzi dwa kupony w tym samym salonie Fryzjerek, byłam super potraktowana i ekstra ostrzyżona, na pewno tam wrócę :)) i pozdrawiam pana Kamila :))
        i dwa razy kupiłam depilację w dwóch różnych miejscach, raz wzięłam pachy w okolicach szpitala matki polki. Salon - pełen profesjonalizm, bardzo miłe panie, szybko dość zostałam zapisana, nie dano mi odczuć, że zapłaciłam mniej, pewnie sobie tam jeszcze nogi zrobię, jak uzbieram pieniądze, bo ja bogata niestety nie jestem...
        No i w jeszcze jednym miejscu kupiłam bikini, porażka totalna, kosmetyczka chyba nie bardzo umie obsłużyć sprzęt, który posiada, szkoda słów... włoski mi nie wyszły, a mają być 3 zabiegi, wolałabym żeby mi oddali pieniądze i nie chcę się już tam pojawiać :/
        • ja korzystam w Wwie i korzystać dalej będę. Co prawda są gabinety naprawdę godne polecenia jak i niewypały. teraz planuje kolejny zakup, ale chciałabym dowiedzieć się coś o salonie Este -medica na ul. Korzennej. za 599 zł jest 10 zabiegów na cellulit: masaż endermologiczny, liposukcję i mezoterapię igłową oraz liposukcję i mezoterapię bezigłową ; można je łączyć bądź zdecydować się na serie jednego.

cena korzystna i boję się, że będzię nie tak jak być powinno, jakieś gorsze koktajle użyją. Czy ktoś może zna ten salon?

• ja wykupial masaz i zabieg odswiezajacy na twarz. mialam masaz calej twarzy szyi i dekoltu, z jakimis oliwkami, kremami itp + peeling, maseczka i krem(to ost jak dobrze pamietam)
            calosc trwala godzine czasu

na jutro sie umowilam na kolejny zabieg kosmetyczny. jestem ciekawa co bedzie
            • ale w tej Este medica miałas? czy w innym salonie?
              • Byłam na mikrodermabrazji i kwasach, w obu przypadkach nie było problemu ani z terminami, ani z jakością usługi, ani z traktowaniem mnie przez kosmetyczki. Byłam też parę razy w restauracjach i też nie mogę się do niczego przyczepić.
                Przecież dla knajp czy salonów to jest jakiś rodzaj promocji i jeśli właścicielom zależy na klientach, to nie będzie różnicy między traktowaniem klientów z grupona, grupera czy "z ulicy".

--
                [img]http://www.suwaczek.pl/cache/b2fff311e8.png[/img]
    • Ja korzystałam z grupona 2 razy dotąd- pierwszy raz rzęsy w warszawie na lwowskiej- super i polecam, ale zabieg wykonywany przez właścicielkę. Drugi manicure japoński na chłodnej 48 salon OPI- porażka- manicure 15 minut z wysychaniem kremu. Paznokcie wypolerowane tylko na środku, a " skórek się nie wycina" jak usłyszałam. Wyrzucona kasa bo efekt żaden. I ni rozumiem- inwestują kasę i partaczą usługę. Kupiłam bo mam blisko pracy i w pewnie bym korzystała, a mało żę wiecej nie pójdę to innym odradzę. A salon mają super zrobiony, naprawde:)
    • Raz- do skorzystania z oferty nie doszlo.
      Problem z umowieniem sie na termin, okres oczekiwania - 3 miesiace.

--
      Beauty up your life ! 
    • mam newsletteara ale jeszcze nic nie kupilam. Za to z ciekawosci policzylam ile kosztuje regularna cena w salonie w stosunku do tej ktora podawana jest na gruponie jako cena wyjsciowa ( przed znizka). I jakos nie bylam zdziwiona, ze w salonie jest taniej....
      • Myślę, że to zależy od salonu.
        W tych z których ja korzystałam, nie zauważyłam zawyżania ceny tylko do grupona.
        Z reguły kupuje usługi z salonów do których i tak normalnie chodzę, albo po wypróbowaniu przez grupona czy inny serwis zaczynam chodzić.
    • Ja skorzytalam z "deala": mikrodermabrazja szyi, dekoltu i twarzy 4 razy taniej niż normalnie i jestem w 100% zadowolona. My jeszcze nie przywykliśmy do takich okazji i zawsze szukamy podstepu :)
    • Witam
      Pierwszy raz skorzystałam z oferty przy praniu dywanów, pełen profesjonalizm, naprawdę polecam. Drugi raz skorzystałam właśnie z zabiegu kosmetycznego fotodepilacji trochę się rozczarowałam gdyż włoski mi nie wyszły tak jak po laserze ipl wiec nie wien czy to wina była laseru czy źle wykonanego zabiegu. Obecnie wykupiłam kilka zabiegów na fotodepilację w salonie DEA ul.Sapiezyńska 8. Co z tego skoro dzwonię już tam od 3 tygodni i nie mogę się umówić na termin, zawsze jestem zbywana i mam obiecane iż do mnie oddzwonią. Obecnie przestałam już im wierzyć, podejrzewam zwyczajne oszustwo tej firmy, poprzez odciąganie tak żeby kupony przepadły i mam zamiar kupony zwrócić. Więc jak widać była rożnie, nie zależy to od GRUPONa tylko od firmy wykonującej usługę.
    • W takim razie niech firmy nie decydują się na współpracę z takimi firmami, ale najpierw chcą się promować, nie dotrzymują zobowiązań wobec klijentów, a później się dziwią jakie dostają opinie. Wzięcie udziału w tego typu promocjach nie jest obowiązkowe, nie bardzo rozumiem dlaczego ma to się odbywać moim kosztem.
      Pozdrawiam
      • Zgadza się. Tylko pytanie ile Firm robi to świadomie (w celu jak największej reklamy), a ile dowiaduje się o tych opłatach już po podpisaniu dokumentów.
        Kolejna sprawa, to zawyżanie cen przez Firmy, zeby dać teoretyczny rabat 50%.
        Pamiętam jak u fryzjera, do którego chodzę zawsze płaciłam 120zł, a nagle z grouponem niby z 50% rabatem jest 100zł !!!Fryzjer ten przegrał już u mnie i nie chodzę do neigo.

Miałam jeszcze jedną przygodę z Gruperem (mój mąż miał). Wykupił sobie mycie samochodu (zewnątrz i wnętrze). Oczywiscie 3 tygodnie czekał na termin po czym okazalo się, że cały samochód umyto w ciagu 15 minut (razem ze srodkiem).
        Nie musze chyba pisać jak wyglądało to po takim myciu :(

Porażka
    • Masz rację, że boisz się gorszej jakości. Lepiej zapytaj koleżanki gdzie chodzi i tam idź.
      --
      chronię włosy
    • 1. Ciężko, bardzo ciężko umówić się na termin jak sie powie ze z kuponem, bo jak dzwonie i mówię dzień dobry.... chce np. na mikro, pani pyta na kiedy ja na jutro czy za 3 dni, pani ok ja no to, to podam numer z kuponu a pani o przepraszam jak z kuponu to za 3 m-ce. Czyli są klienci i klienci.
      2. jakość usług w większości przypadków zdecydowanie gorsza. Zabieg krótszy, byle jaki i dopłacać trzeba np za maseczkę lub ampułkę po mikro
      3.przykre komentarze pań kosmetyczek, narzekanie że na mnie nie zarobi, że sie nie opłaca, że ja ja wykorzystuje bo połasiłam się na kupon zamiast zapłacić pełna stawkę.

Korzystałam tylko z ofert salonów kosmetycznych. Na temat innych usług nic mi nie wiadomo.
      --
      Różne drogi dla różnych ludzi
      • Niezła chamówa, a jakie to były salony?
        • gazeta_mi_placi napisała:

> Niezła chamówa, a jakie to były salony?

To już poziom człowieka, który usługę wykonuje. Kosmetyczka świadczy sama za siebie. Osobiście nie skorzystałabym więcej z usług kogoś takiego i to nie ze względu na większą cenę bez bonu, ale na sposób bycia. Masakra.

--
          isseymiyakeuroda.blogspot.com/
          • Ja robilam we Wroclawiu depilacje laserowa na Skrzydlatej - 3 razy, jestem bardzo zadowolona, bardzo mila obsluga, nie czekalam dlugo na wizyte. Oprocz tego bylam u kosmetyczki w hotelu Cubus na mikorodermabrazji- tez spoko.
            Najgorzej bylo na warsztatach makijazu, nie byly to zadne warsztaty tylko promocja kosmetykow, prowadzaca spoznila sie, potem niby czekalysmy jeszcze na spoznialskich, potem stwierdzila, ze zwykle prowadzi to z kolezanka, ale dzis bedzie sama, w dodatku przez 2 godziny pani gadala, zamiast warsztatow zrobila nam wyklad o pielegnacji, rodzajach cery ble ble, wszystkie kobiety byly wkurzone, bo przyszlysmy niepomalowane, w nadziei ze bedziemy mialy mozliwosc sie pomalowac a tu nic - babeczka wybrala tylko jedna dziewczyne, w dodatku jedyna pomalowana- zmyla jej makijaz i ja pomalowala. Dobrze ze zaplacilysmy tylko 15 zl ale stracilam przez to pol soboty i 6 zl za parking :)
            Mimo wszystko te zakupy grupowe wciagaja, codziennie sprwadzam co ciekawego sie szykuje :))
    • Ja zabiegi robiłam na warszawskim tarchominie i pradze południe. Nie polecam.
      --
      Różne drogi dla różnych ludzi

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.