Dodaj do ulubionych

Krem nawilżający

10.04.11, 09:24
Poszukuję silnie nawilżającego kremu, który jednocześnie zbytnio nie natłuszcza skóry. W ostatnim czasie używałam: Iwostin Sensitia, Orion Pharma Humektan i Flos Lek Happy Per Aqua. Niestety potrzebuję czegoś, co mocniej nawilży. Kremem który mi bardzo odpowiadał pod tym względem był Vichy LiftActiv Retinol HA Nuit. Jednak nie mogę sobie obecnie pozwolic na wydawanie 120 zł na 30 ml nawilżacza (bo w inne jego właściwości sugerowane przez producenta średnio wierzę). Macie może jakieś pomysły?

Jesli to coś pomoże:
24 lata, cera tłusta, odwodniona, z rozszerzonymi porami, w trakcie kuracji kwasami (Glyco A), mało wrażliwa. Walczę z trądzikiem grudkowo-zaskórnikowym o (przynajmniej aktualnie) lekkim nasileniu.
Edytor zaawansowany
  • duola77 10.04.11, 12:40
    Tekst linka

poczytaj , nie wiem , nie sugeruję

retinol sprawia ,że nawilzenie inaczej funkcjonuje :)
  • petydyna 10.04.11, 19:02
    niestety link u mnie nie dziala
  • kasha77 10.04.11, 19:21
    cethapil,też teraz się kwaszę na całego i to jedno mi fajnie buzie nawilża a 100ml kosztuje jakies 35zl wiec cena super.
  • malwina79 10.04.11, 19:54
    Potwierdzam, ja używam Cetaphil MD, emulsja do twarzy i ciała, idealna przy zabiegach kwasami.
    --
    Dominika, mama Zuzi (10.09.2006)
  • hal65 10.04.11, 20:51
    -Poszukuję silnie nawilżającego kremu, który jednocześnie zbytnio nie natłuszcza skóry-
    Polecam Excipial
  • issey_miyake 10.04.11, 23:05
    kasha77 napisała:

> cethapil,też teraz się kwaszę na całego i to jedno mi fajnie buzie nawilża a 10
    > 0ml kosztuje jakies 35zl wiec cena super.

a nie 250ml? :)

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • issey_miyake 10.04.11, 23:12
    petydyna napisała:

> Jesli to coś pomoże:
    > 24 lata, cera tłusta, odwodniona, z rozszerzonymi porami, w trakcie kuracji kwa
    > sami (Glyco A), mało wrażliwa. Walczę z trądzikiem grudkowo-zaskórnikowym o (pr
    > zynajmniej aktualnie) lekkim nasileniu.

Cetaphil DA lub Excipial Cream.

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • marina842 20.03.18, 17:59
    A próbowałaś kremów z Clareny? Minusem jest niestety cena ale krem hydro hyaluronic, ogólnie bardzo cenię sobie tę markę ze względu na działanie ich kosmetyków. Szczególnie odmładzająca 10-cio dniowa terapia szokowa z Vit c mnie niesamowicie urzekła, kupiłam ją tak naprawdę w ciemno ponieważ na wizażu niema żadnych opinii co mnie dziwi jak na taki niesamowity specyfik. Bardzo lubię też kosmetyki z le-petit-marseillais.pl, ale nie jestem pewna czy mają jakąś linię produktów do pielęgnacji twarzy.
  • pati67m 13.04.18, 14:40
    mnie służy MIXA, a macie coś co jednocześnie matuje i nawilża?
  • ewela_123 18.04.18, 18:01
    dla mnie Iwostin był najlepszy
  • carolinexoxo 09.06.18, 16:14
    Bielenda Hydra Care kokos i aloes, nawilżający dla cery tłustej i tyle w temacie koleżanko. Powodzenia :)
  • m.magda_88 02.11.18, 20:10
    Powiem szczerze, że mi ten krem również bardzo pomógł uporać się z przesuszoną cerą. Do tego sprawdza się także pod makijaż.
  • botaniczna99 09.06.18, 20:21
    a jakiś krem do cery atopowej?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.