Dodaj do ulubionych

Helen Rubinstein

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.02.02, 11:59
wiem, że ten wątek moze już kiedys był, ale czy mogłybyście coś napisać na
temat kosmetyków HR, co warto kupic, co sie waszym zdanie nie sprawdziło, w
szczególności zależy mi na opinii dot. podkładów, pudrów (sypkich i w kamieniu)
oraz tuszy do rzęs. Jeśli chodzi o te ostatnie, to do tej pory byłam bardzo
zadowolona z Lancoma - Extencils, ale słyszałam wiele opinii, że Hr jest o tyle
lepsza, że tak szybko nie wysych jak Lancome. Liczę na wasze rady. Dzikęki
Obserwuj wątek
    • Gość: Ines Re: Helen Rubinstein IP: *.fotel.pl 27.02.02, 13:20
      Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu HR Spectacular - nigdy nie używałam
      lepszego, a testowałam na sobie bardzo wiele różnych firm.Mam mieszną wrażliwą
      cerę, której ten podkład świetnie kryje niedoskonałości, trzyma się cały dzień,
      nawet doskonale znosi poprawki. Muszę dodać że przeważnie całe dnie spędzam w
      klimatyzowany pomieszczeniu przed komputerem i ten podład mimo dobrego krycia
      nie wysusza.Polecam, najjaśnieszy nr to 22(najbardziej naturalny beż)- ale
      zawsze warto najpierw poprosić o próbkę.
      Pozdrawiam
      • Gość: Paulina Re: Helen Rubinstein IP: *.ost-poland.com.pl 28.02.02, 09:08
        Ja tez mam mieszana cere, maltretowana przez klime i komputer, ale u mnie
        Spectacular Makeup sie nie sprawdzil. Kupilam go, bo bardzo chwalila go
        kolezanka z pracy, ale ona ma cere normalna ze sklonnoscia do suchej, twierdzi,
        ze dla niej to superpodklad. Ja natomiast uznalam, ze wyjatkowo brzydko wyglada
        w nim buzia po poludniu, kiedy zacznie sie blyszczec. Uzywalam tez Spectacular
        Mascara i rowniez mam negatywne wrazenia - nie umialam go uzyc tak, zeby nie
        posklejal rzes, szczegolnie na poczatku, kiedy byl bardzo swiezy.
        Teraz beda pochwaly. Z pielegnacji mialam Water Mask (juz jej nie robia) -
        rewelacyjnie nawilzajaca maseczka, ktora mozna bylo nakladac tez pod oczy.
        Teraz maja Hydro Urgency Mask (tez mozna klasc pod oczy), jeszcze nie mialam,
        ale kiedys na pewno sprobuje, bo moj absolutny kosmetyczny faworyt, kosmetyk-
        fetysz to Hydro Urgency Cream. Uzywam go na noc, mniej lub bardziej hojnie,
        zaleznie od potrzeb skory. Nawilza cere bardzo dobrze i na bardzo dlugo, skora
        jest po nim miecutka, elastyczna, podklad rano doskonale sie rozprowadza,
        wszelkie przesuszenia, np. od wiatru, znikaja przez noc. Jest bardzo wydajny.
        Ja mam krem, najbardziej tresciwa konsystencje, ale jest tez krem-zel, balsam i
        fluid, jak kto lubi. Naprawde polecam.
    • Gość: Ines Re: Helen Rubinstein IP: *.fotel.pl 27.02.02, 19:42
      Też mam taką nadzieję, ale lepiej poproś o próbkę w sklepie, chociażby ze
      względu na sam kolor. Klimatyzaja i komuter może zruinować cerę. Ja ratuję się
      wodą termalną a w domu używam dużo nawilżających maseczek lub lekkich kremów, a
      jako krem pod podkład używam Effeclar K LRP - sprawdza się świetnie.
      pozdrawiam
    • Gość: gataka Re: Helen Rubinstein IP: *.o.s.bonet.se 06.03.02, 21:28
      Ja bardzo lubie te firme. U mnie sprawdzily sie mascary - ladnie siedza, nie
      osypuja sie z rzes, nie sklejaja rzes. Do mojej lekko suchej skory bardzo
      pasuje Hydro Urgency - zima uzywam kremu, latem zelu. POd oczy zima PowerA
      (super - zmarszczki sie wygladzily, skora jest lekko rozjasniona), a latem -
      kremu z witamina C (w pomaranczowym sloiczku). Uzywalam tez kiedys PowerA do
      twarzy - byl niezly, ale zdradzilam go dla aptecznej masci RetinA Cream, ktora
      zrobila cuda z moja twarza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka