Dodaj do ulubionych

Cosmelan allegro esthetic_center Ostrzeżenie

27.04.11, 12:45
Chciałabym przestrzec wszystkie osoby, które rozważają zakup cosmelanu na Allegro od użytkownika esthetic_center , lokalizacja: czaplinek.
Użytkowniczka esthetic_center jest bardzo aktywna na allegro i sprzedaje wiele różnych produktów tego typu. Dodam , że są to bardzo drogie kosmetyki medyczne. Cosmelan np kosztuje u tej Pani ok 1000 PLN. To i tak mniej niż w gabinecie kosmetycznym, gdzie cena jest od 1500 do 1900 PLN.
Produkty sprzedawane przez tego użytkownika to PODRÓBY!
Nie mam nic przeciwko produktom innych firm, ale te preparaty wogóle nie działają. Ten krem nie wybiela! Zerowa skuteczność. . Nie jestem jedyną klientką niezadowoloną
Cosmelan robiłam już 3 razy i za każdym razem był pozytywny skutek: przebarwienia znikały. w przypadku tego preparatu skuteczność zero, wyglądam nawet gorzej niż wcześniej.
Wiem jak tą kurację przeprowadzać, więc nie ma mowy o jakiś błędach z mojej strony.. Zawsze smaruję się kremem z filterem 50. Cosmelan nakaładam stale 1 raz dziennie.
Przyjrzałam się opakowaniu. Widać to już na zdjęciach na aukcjach tej Pani. Oryginalny cosmelan ma napisy wytłoczone na słoiczku. W przypadku tego produktu na słoiczkach są naklejki
Przestrzegam przed stratą pieniędzy. Ta Pani jest oczywiście bardzo miła, uprzejma i kulturalna, szybko wysyła zakupiony towar, informuje emailem o wszystkim. Jedna rzecz mnie zaniepokoiła. Jako lokalizacja esthetic_center podany jest Czaplinek, a towar jest wysyłany z Teneryfy. Wyspy Kanaryjskie to mekka podrób markowych produktów
Straciłam 1100 PLN i nie wiem jak je odzyskać....
Edytor zaawansowany
  • olgalula 27.04.11, 14:45
    idz na Policję i zgłoś oszustwo. Z doświadczenia wiem, że skutkuje...
  • issey_miyake 27.04.11, 14:55
    valerie_valerie napisała:

> Straciłam 1100 PLN i nie wiem jak je odzyskać....

Dobrze, że kupowałaś na allegro, a nie np. na swistaku. Zdecydowanie łatwiej odzyskać pieniądze z tego pierwszego. Jeśli masz dowody - jak najbardziej idź na policję.

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • valerie_valerie 27.04.11, 15:22
    Dowody mam, bo nawet przelew robiłam za pośrednictwem Allegro.
    Problem tylko wtym, jak udowodnić, że to podrobiony Cosmelan. Ja wiem ,że on nie działa ale Pani esthetic_center tłumaczy mi się, że powodów nie zadziałania cosmelanu może być wiele.
    Opakowanie wygląda inaczej, ale czy to jest dla policji dowód?
    Właśnie otrzymałam od the Pani email, że jak nie usunę negatywnego komentarza z jej konta to pójdzie ze mną do sądu oskarżając mnie o pomówienie ..."Prosze natychmiast wycofac komentarz ktory brzmi jak pomowienie nieuczciwej konkurencji"...
    Na swoim koncie ma setki pozytywnych komentarzy i tylko 2 (mój jeszcze się nie ukazał, bo mam nie aktywne w 100% konto) i innej osoby) negatywne.
    Zastanawiam się, czy ci handlarze sami sobie nie wpisują tych pozytywnych komentarzy korzystając z jakiś fałszywych, przez siebie stworzonych, kont na allegro.
    Czy jak ktoś coś kupuje i jest ok zaraz biegnie dodać pozytywny komentarz w stylu : "produkt w 100% oryginalny", "super transakcja".
    Chyba zadowolonych , którzy wpisują komentarz jest niewielu. Zresztą komentarz w przypadku takiego produktu należy jak widać z tego robić dopiero po wypróbowaniu, a nie jak tylko się otrzyma przesyłkę.

• olgalula 27.04.11, 17:19
    weź wszystkie wydrugi z allegro oraz waszą korespondencję przez pocztę internetową oraz słoik (z kremem czy też bez). Policja powinna zwrócić się do producenta w celu potwierdzenia autentyczności kremu. Jeśli w aukcji było napisane, że jest to produkt oryginalny, to wtedy umyślnie zostałaś wprowadzona w błąd w celu uzyskania korzyści majatkowej. Powodzenia, nie wstydz się tylko idz...
  • olgalula 27.04.11, 17:27
    i nie daj się jej zastraszyć tym pomówieniem...przestępstwo to znacznie poważniejszy czyn. Napisz w opinii, żeby wszystkie osoby które czują się oszukane złożyły zawiadomienie o przestepstwie i napisz w którym komisariacie jest prowadzona twoja sprawa i podaj jej liczbę żeby się na nią powołali. Zbiorowo zawsze łatwiej.
  • issey_miyake 28.04.11, 00:02
    valerie_valerie napisała:

> Czy jak ktoś coś kupuje i jest ok zaraz biegnie dodać pozytywny komentarz w st
    > ylu : "produkt w 100% oryginalny", "super transakcja".
    > Chyba zadowolonych , którzy wpisują komentarz jest niewielu. Zresztą komentarz
    > w przypadku takiego produktu należy jak widać z tego robić dopiero po wypróbowa
    > niu, a nie jak tylko się otrzyma przesyłkę.

Nie daj się zastraszyć. Kretyńskie teksty w tym stylu są teraz modne. Coś się komuś nie podoba - to do sądu. A niech idzie do sądu - przynajmniej poznasz jej imię i nazwisko (jako że to ciężko ustalić policji) :). I nie Ty będziesz płaciła za sprawę :).

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • niebieskaa1 28.04.11, 10:40
    jezeli sprzedajaca przebywa poza polska to daj sobie spokoj, bo tylko czas stracisz, policja nie bedzie jej szukac.
    jesli jest na terenie polski to moze miec wielkie klopoty za wprowadzanie na rynek podrobek, za to grozi kara wiezienia.
    na pocieche powiem Ci, ze kupilam kiedys perfumy od sprzedawcy z 1500 komentarzami pozytywnymi.
    wystawilam komentarz a szybko okazalo sie, ze perfumy sa nieoryginalne, zapach ulatnial sie jak kamfora.
    od tej pory kupuje tylko w perfumeriach.
    szkoda 1000 zl, ale nastepnym razem zastanowisz sie chwile (mam nadzieje) zanim skorzystasz z niesamowitej okazji cenowej.
  • valerie_valerie 28.04.11, 11:17
    szkoda 1000 zl, ale nastepnym razem zastanowisz sie chwile (mam nadzieje) zanim
    > skorzystasz z niesamowitej okazji cenowej.
    Jakaś niesamowita okazja cenowa to to nie była. Słyszałam od kogoś, że oryginalny cosmelan kosztuje ok 1000 PLN w hurtowni. Tu cena była 1100 PLN
    Denerwuje mnie tylko to, że ta Pani sobie działa w najlepsze i dalej oszukuje ludzi. Rozkręca działalność, ma coraz więcej aukcji i jest całkiem bezkarna. Zresztą jak się do allegro wpisze hasło cosmelan to można zobaczyć, że nie tylko ona tam handluje tym podrobionym cosmelanem. W tej chwili jest kilka ofert od innych sprzedawców na cosmelan z biała naklejką.
  • woun-ona 16.09.11, 14:20
    witam valerie jak jeszcze wchodzisz w to forum prosze o kontakt
  • kasiulinda 20.09.11, 15:59
    Firma dystrybujaca oryginalny cosmelan, nie sprzedawałaby go na allegro, bo jest to produkt do użytku profesjonalnego a produkty detaliczne do odsprzedaży w gabinetach kosmetycznych.
  • anka_kam 01.08.14, 14:03
    Witam, przez dlugi czas zastanawialam sie dlaczego tym razem krem nie dziala??? Kupuje cosmelan od lat i zawsze byly efekty a tym razem nic!!! Przez przypadek trafilam na to forum i juz wiedzialam. Upewnilam sie tylko od kogo kupilam tym razem krem. Poraz pierwszy kupilam na allegro ze wzgledu na nizsza cene. Czyli juz wszystko jasne kupujac u tego sprzedawcy kupujemy podrobke!!! Ostrzegam wszystkich!!!
  • kasha77 02.08.14, 17:57
    cosmelan to cały zabieg a nie jeden krem,więc coś mi tu nie gra z Twoim wpisem.
  • fantazja000 06.11.14, 23:07
    Miesiąc temu zakupiłam u tej osoby cały zestaw cosmelan, wszystko było by dobrze gdyby nie to, że cosmelan 2 już mi się skończył i zakupiłam kolejny u innego sprzedawcy tym razem z naklejką oryginalności i co mnie zaskoczyło- te dwa kremy są zupełnie inne, nowy cosmelan 2 który zakupiłam jest jaśniejszy, ładniej pachnie, ma inna formę takiego jakby muso-żelu i twarz mnie praktycznie nie piecze( nie wiem czy to dobrze czy źle), gdzie przy tamtym czułam jakby mi skórę wypalało, ale myślałam że tak ma być, teraz napewno wiem że nie jest to normalne. Do tego minął miesiąc czasu a moje przebarwienia zamiast schodzić są jeszcze bardziej czerwone... Czy którąs z Was piekła skóra przy oryginalnym cosmelanie ?
  • easy_come 09.11.14, 01:11
    Miałam zabieg cosmelanem, skóra zrobiła sie czerwona, a pozniej po kilku dniach złuszczyla.
  • jozka22 10.12.18, 11:00
    valerie_valerie Czy mogłabym prosic o kontakt w sprawie "bubla" cosmelanu.?
  • kasha77 10.12.18, 12:08
    to post sprzed 7 lat...

--
    overthelinesblog.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.