Re: Lifting twarzy - czy tylko chi...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy macie coś dla "starej" aby wyprostować i podciągnąć małe co nieco?
    • IP: 212.244.242.*

Gość: starofinka 11.05.04, 08:15 Odpowiedz
      polecam serie zabiegów w gab.kosmetycznym lub serum i krem Thalgo-nowość
      własnie liftingującą.pzdr
      • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: ela 12.05.04, 22:55 Odpowiedz
        koleżance zrobiono maseczkę skindulgence czy jakoś tak jest osikana z efektów.
        czy ktoś słyszał o tym "cudzie"?
        • IP: *.dialup.metrocom.ru

Gość: Piotr 14.05.04, 15:10 Odpowiedz
          Witaj
          Piotr, produkujemy enzym collagenase, ktory jest podstawa dla spejalnych lekow
          stosowanych w kosmetologi pooperacyjnej i pourazowej, mozna tez zastosowac go
          do kosmetologii korekcyjnej by uzunac siatke kolagenu, zmarszki i przebarwienia,
          kuracja ok 90 dni bedzie kosztowac ok 2,500 USD. Lek dopuszczony przez Komisje
          Ministerstwa Zdrowia Rosyjskiej Federacji.
          Chesz wiecej wiedziec, napisz selborne@land.ru
          Dalej krotki opis po angielsku
          In 1985 year Mrs. Olga Klimova, during analyze of different sea organisms which
          live in Pacific Ocean near Kamchatka harbor, found in hepatopancrease of crab
          Paralithodes Camtschatica the very small quantities of unique mixture of nine
          proteases (36 kD, 35 (II) kD, 28 kD, 25 (I) kD, 25 (II) kD, 25 (III) kD which
          all are similar to proteases from group of tripsines, and 32 kD, 35 (I) kD,
          23kD which are analogues to proteases from new group of enzymes the first
          founded in organism of langouste Astacus fluviatilis) with very selective
          activity to destroy only not-live proteins but can hydrolyzed live collagen
          even in big net or multi-layers structures. They have unique function of
          division of collagen molecules not for two big parts only, but many small
          parties – simple amino-acids useful for treated organism live cells as
          construction material or energetic sources or easy eliminate by organism
          without toxic effects. Activity of this Collagenases is not lower then 700
          Mandl.
          Since 1985 till 1997 the industrial technology of extraction and purification
          of complex of nine proteases from hepatopancrease of crab Paralithodes
          camtschatica was developed and necessary medical tests were provided.
          Medicines are registered in Pharmacopoeia of The Russian Federation; RF patents
          protect the technology.
          Collagenases of microbial origin split triple spiral of native collagen in one
          specific point (by peptide bond Gly-Leu or Gly-Ile) lying in distance near ¾ of
          length of collagen molecule to N-end. At that initial intact collagenic fibrils
          change into big soluble fragments (with intermolecular cross b-lacings).
          Collagenases of microbial origin practically are not able hydrolyze peptides
          generated during the native collagen degradation and split partially denatured
          collagen (gelatin) very slow.
          The enzymatic complex of collagenolytic proteases (collagenase) from
          hydrobionts evinced collagenolytical as well as general proteolytic activity.
          It means that influence of enzymatic complex is not limited to hydrolyze of
          triple spiral of native structure of collagen only, but great fragments of
          collagen remains to be in the solution the substrates for enzymatic complex of
          collagenolytic proteases (collagenase) from hydrobionts and undergo subsequent
          hydrolyze down to the individual amino acids. This process attended by
          decreasing of original content of components of collagen with high molecular
          mass and respective increasing of concentration of low-molecular components –
          short peptides and individual amino acids. Besides, the enzymatic complex of
          collagenolytic proteases (collagenase) from hydrobionts provides, comparing
          with other collagenases, significantly deeper hydrolyze, which explained with
          its capability to hydrolyze triple native structure of collagen as well as
          partially denatured collagen.
          NAME OF THE PREPARATION NORMATIVE DOCUMENTATION
          FERMENKOL
          Cosmetic polycollagenase certificate of conformance
          POCC RU. ПK 06.BO5154
          KOLLASORB, KOLLADIOSORB
          (together with Research Institute of Vishnevsky name) certificate of
          conformance
          POCC RU. ИМ09 B00395
          Polycollagenase – K
          drug Recommended and approved:
          FGK Ministry of Healthcare RF No 29-251/5846
          Enzyme preparation
          “Collagenolytic protease high purified”
          ТУ: 2639-003-ОП-02
          “Collagenolytic protease for cosmetology” ТУ: 2639-003-ОП-03

• 12.05.04, 22:58 Odpowiedz
      tylko tyle?? proszę o dalsze rady! proszę
    • IP: *.ynet.pl / 213.241.34.*

Gość: justy 12.05.04, 23:11 Odpowiedz
      był taki zabieg polegający na masażu elektrodami, nie pamiętam jednak firmy-
      guinot moze?
    • 13.05.04, 00:10 Odpowiedz
      tu w wiekszosci sa bardzo mlode dziewczyny, to za wiele
      ci nie poradza.
      wyprostowac mozna w gabinecie lekarza roznymi wypelniaczami.
      gorsza sprawa z podciagnieciem.
      bez skalpela niewiele da sie zrobic.
      jasne, jest mnostwo roznych zabiegow kosmetycznych,
      ale trzeba robic cale serie, ktore nie sa tanie,
      a efekty dorazne niemal jak przy kremach.
      pytanie czy warto wywalac tyle kasy, czy lepiej
      przyoszczedzic, aby pozniej cieszyc sie usmiechnietym,
      gladkim buziakiem.
      sama musisz sobie odpowiedziec
      pozdrawiam:)
      • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: Iwona 13.05.04, 21:22 Odpowiedz
        Jesli zmarszczki nie sa jescze zbyt głebokie, spróbuj serie 10 exfoliacji, co 2
        tygodnie jedną, kilka połaczonych z płatem kolagenowym. U kosmetyczki
        oczywiście. Koszt - exfoliacja 50,- z płatem 90,-
        Jestem właśnie w połowie serii i efekty widać całkiem dobrze. Niestety, nie
        wiem jak długo bedzie je widać, poddaje sie temu pierwszy raz.
        Osobiscie uważam, że chirurg to dla masochistów.
        A zestarzec sie i tak w koncu trzeba będzie :)
        • 13.05.04, 22:20 Odpowiedz
          jesli nie chirurg to tylko zabiegi w gabinecie kosmetycznym-seria kwasów
          owocowych, ultradżwięki, maseczki liftingujące, lub blue piling czyli
          dermabrazja kolorowa. po niej tydzięn trzeba siedzieć w domu, ale efekty są
          bardziej długotrwałe. kwasy ,ultradżwięki, maseczki liftingujące robi się
          seriami , co najmniej dwie serie w roku, a wmiędzyczasie i tak trzeba pójść raz
          w miesiącu na zabieg. to trochę kosztuje, ale poprawia wygląd twarzy, szyi i
          dekoltu. nie trzeba wtedy wydawać pieniędzy na droższe kremy.
    • IP: 219.94.56.*

Gość: isabell 14.05.04, 02:57 Odpowiedz
      zaden, nawet najdrozszy krem nie odmlodzi. Efekty zabiegow w salonach
      kosmetycznych lub u dermatologow nie trwaja wiecznie i z pewnoscia nie sa tak
      efektywne jak operacja plastyczna. Do tego dochodzi jeszcze naturalnie faktor
      ceny. Lifting twarzy kosztuje okolo 3000, efektjest prawie natychmiastowy, a
      przede wszystkim trwaly. Za 3000 nie uzyskasz tego samego u zadnej kosmetyczki.
      Co do masochistycznego aspektu, to jest to lekka przesada. Operacje nie sa
      bolesne nawet jesli sa robione pod lokalnym znieczuleniem ( nie wiem czy
      wszystkie moga byc tak przeprowadzane). Najwiekszym ryzykiem operacji
      plastycznej jest narkoza.
      Nie widze nic zlego w operacjach plastycznych i nie rozumiem ich krytykow. W
      koncu nikt nie chodzi z brakami w uzebieniu tylko robia sobie mostki lub
      wstawiaja implantaty - to tez przeciez forma upiekszenia.
      • IP: *.gdynia.mm.pl

Gość: sorka 14.05.04, 11:27 Odpowiedz
        Krem z pewnością nie odmłodzi,ale jak bez niego się obejść??.Maseczki
        liftingujące są ,właśnie po to żeby podnieść skórę i sprawić ,zaby była gładka
        i napięta i ja taką mam .Znalazłam ją tu na forum.Jest niezastąpiona,jeśli
        chodzi o efekt napinania,makijaż po jej zastosowabniu wygląda rewelacyjnie.W
        ogóle nie mam potrzeby chodzenia do kosmetyczki ,bo maseczka kosztuje tyle co
        jedna wizyta,a wystarcza chyba na rok...
    • 14.05.04, 12:45 Odpowiedz
      Słuchajcie starsze dziewczyny!!!!!!!Jeżeli jest tu któraś z gdańska Gdyni czy
      Sopotu to jestem skłonna zrobić wam taką maseczkę ,że się w lustrze nie
      poznacie i to zupełnie gratis!!! i tylko po to abyście uwierzyły,że oprócz tego
      co znacie jest jeszcze coś co warto poznać...Zapraszam do dyskusji na ten
      temat.Tylko proszę nastolatki bardzo grzecznie o nie zabieranie głosu.....
      --
      Gdynia moja miłość..
      • IP: 212.160.156.*

Gość: kicia 14.05.04, 12:59 Odpowiedz
        gdynia tez moja milosc chociaz mieszkam w warszawce ktorej nie lubie. a propos
        tego cudu o ktorym mowisz o co tam chodzi
        • 14.05.04, 13:16 Odpowiedz
          Kicia, to nie żadne ,,cudo,, ,ale naprawdę coś ,co daje efekt liftingu i
          zamiast się katować różnymi wynalazkami naprawdę można sobie poprawić urodę.I
          nie jest to żadna chemia,ale jak najbardziej naturalna sprawa.Dla
          kobiet ,którym coś niecoś na buzi opada to naprawdę rewelacja.Ja będę w Wa-wce
          28-29 maja na stmpozjum i jak chcesz to napisz mi nr kom.na priva zadzwonię do
          Ciebie i dam Ci trochę tej maski żebyś się przekonała,,,,
          --
          Gdynia moja miłość..
          • IP: *.u.mcnet.pl

Gość: kaska 14.05.04, 13:55 Odpowiedz
            dziwna sprawa z tym cudem. Dlaczego to taka tajemnica. Jeśli chodzi o naturalne
            maski, to niebardzo wierzę w efekty. Przyznam, ze nie chciałabym na forum
            przekazywać numeru telefonu, ani też słuchać nawiedzonej osoby. Co to jest i za
            ile? (za darmno, to mozna...)
            • 14.05.04, 14:19 Odpowiedz
              Po pierwsze żle przeczytałaś mój post......nie ja powiedziałam że to jakieś
              cudo..Po drugie,,Nie powiedziałam też ,żeby ktokolwiek podawał nr.tel na
              forum.Zaproponowałam tylko że jak będę w Warszawie to chętnie trochę
              odstąpię,celem wypróbowania....A to zmienia postać rzeczy..Prawda..A
              pozatym ..powiedz mi co w tym takiego dziwnego,że czLowiek chcąc podzielić się
              z kimś czymkolwiek zostaje zaraz uznany za nawiedzonego...Czy naprawdę nie
              można być już normalną osobą przyjacielsko nastawioną do ludzi?????
              A co do maski to powiem Ci jeszcze raz...poprostu ma działanie
              Sciągające,specjalne połączenie dwóch składników pozwala na efekt
              liftingujący.Zawiera wyciąg z akacji skrobię kukurydzianą oraz wyciąg z
              aloesu...a drugi składnik zawiera zhydrolizowane białko pszenicy i środki
              nawilżające.Skonstruowane jest jednak w ten sposób ,że składa się z proszku i
              roztworu płynnego.Po zmieszaniu równych porcji nakłada się na twarz.Po 15
              minutach się zmywa i daje niesamowity efekt....Liftingu właśnie...i co żadne
              cuda tu nie wchodzą w grę.To wszystko na ten temat....

Gdynia moja miłość..
              • IP: *.proxy.aol.com

Gość: czterdziestolatka 14.05.04, 17:51 Odpowiedz
                To ja tez poprosze.
                • IP: *.aster.pl / *.aster.pl

Gość: niebieskaa1 14.05.04, 21:34 Odpowiedz
                  i ja, i ja, i ja tez!
                  • IP: 62.215.3.*

Gość: Zoska 14.05.04, 21:56 Odpowiedz
                    I ja tez chce.Jestem z Sopotu,ale bede dopiero w Lipcu.
                    • 14.05.04, 22:27 Odpowiedz
                      No dobra.Jestem w stanie poświęcić całą maseczkę na wasze buzie,dlatego abyście
                      uwierzyły,że można sobie pomóc i wyglądać lepiej ,bez chemii i chirurga a do
                      tego zdrowo.I że naprawdę są dobre rzeczy,nie tylko te wciąż powtarzające się
                      na forum....Tylko nie wiem jak to technicznie zorganizować.W grę wchodzi
                      trójmiasto i Wa-Wa ale tylko 28-29 maja,bo tam będę....(z maseczką)A jak któraś
                      będzie w Gdyni to piszcie na priv gazety..
                      --
                      Gdynia moja miłość..
                      • IP: *.g.pppool.de

Gość: Dr. Soroczko. 14.05.04, 22:48 Odpowiedz
                        • 14.05.04, 23:15 Odpowiedz
                          hehehehe śliczna,,widać miała dobrego chirurga,,chyba oczka też jej
                          powiększył...
                          --
                          Gdynia moja miłość..
                          • IP: *.g.pppool.de

Gość: Dr. Soroczko 15.05.04, 00:20 Odpowiedz
                            Lifting nieudany.
                            Uwaga: Zdjecie drastyczne.

www.judaprod.com/images%20mortelles/lifting.jpg
                            • IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl

Gość: ciekawska 15.05.04, 01:39 Odpowiedz
                              Vitalio a gdybym napisala do Ciebie na priva i podala swoj adres to czy
                              moglabys mi przeslac te maske (oczywiscie na moj koszt)?
                              • 15.05.04, 09:58 Odpowiedz
                                Dobrze ,nie ma sprawy>>>napisz i podaj adres,a ja Ci eszystko wytłumaczę.....
                                --
                                Gdynia moja miłość..
                              • IP: *.sa.earthlink.net / *.il-chicago0.sa.earthlink.net

Gość: tez-old 15.05.04, 23:15 Odpowiedz
                                Vitalio, ja nie moge prosic o wyslanie, mieszkam w Waszyngtonie. Ale mzoe
                                podasz mi jak sie ta maseczka nazywa, bo Nu Skin to ja znalazlam,ale w tej
                                masie produktow poczulam sie jak w dzungli. Bede wielce wdzieczna za podanie
                                nazwy, bo chyba nie jest ona zastrzezona.
                                • 15.05.04, 23:39 Odpowiedz
                                  Niema problemu w Stanach też możesz kupić....
                                  FACE MASQUE-DRY & ACTIVAITING SOLUTION COMPONENT.
                                  Jeśli już się zainteresowałaś tą firmą ,to zwróć uwagę jaki ma fantastyczne
                                  inne kosmetyki,nie mówiąc już o zdrowotnych(PHARMANEX) Serdecznie Cię
                                  pozdrawiam.
                                  --
                                  Gdynia moja miłość..
                                  • IP: *.152.210.56.Dial1.Atlanta1.Level3.net

Gość: tez-old 16.05.04, 05:23 Odpowiedz
                                    Bardzo serdecznie dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam i zycze sukcesow w
                                    biznesie.
                                    • 16.05.04, 09:34 Odpowiedz
                                      Gość portalu: tez-old napisał(a):

> Bardzo serdecznie dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam i zycze sukcesow w
                                      > biznesie.

Niekoniecznie musi być to dla mnie biznes,ale kosmetyki tak mnie
                                      zafascynowały,że nie mogę się oprzeć,no i druga sprawa Pharmanex,,,to
                                      interesuje mnie najbardziej.Również ślę życzenia za ocean i pzdrawiam...
                                      --
                                      Gdynia moja miłość..
                              • 17.05.04, 15:01 Odpowiedz
                                Vitalio, napisz prosze jak się pisze na tego tzw. priva, bo nie wiem -
                                początkująca jestem - to wreszcie do Ciebie napiszę. Bardzo chcę się dowiedzieć
                                co to za maska i gdzie ją można kupić w Poznaniu no i cz normalna babke stać na
                                taką rezcz.....
                      • IP: *.wroclaw.dialog.net.pl

Gość: wawa 15.05.04, 09:15 Odpowiedz
                        A nazwa maseczki, też chce taką, ale jestem z Wrocławia, kupie, tylko powiedz
                        co to jest, firma obojętna, nie mam uprzedzeń do żadnej.
                        • 15.05.04, 09:57 Odpowiedz
                          Jeżeli jesteś z Wrocławia ,to nie ma najmniejszego problemu,abyś maseczkę
                          zakupła na miejscu!!! Bez Zadnych kosztów wysyłek,bo tam ją sobie
                          odbierzesz...napisz na priva to pocam ci dane>>>>>>>>
                          --
                          Gdynia moja miłość..
              • IP: *.152.219.224.Dial1.Atlanta1.Level3.net

Gość: efka 15.05.04, 22:58 Odpowiedz
                Droga Vitalio, mieszkam w USA, czy moglabys podac mi nazwe tej maseczki? Z gory
                serdecznie dziekuje.
                • 15.05.04, 23:52 Odpowiedz
                  Hej efka..
                  Wejdż na amerykańską stronę www.nuskin.com
                  Pooglądaj sobie co firma oferuje .A ta maseczka to
                  FACE MASQUE - DRY & ACTIVATING SOLUTIONS COMPONENT. Code 97111267.
                  -- Zwróc też uwagę na serię TRU FACE. LINE CORRECTOR PEPTIDE.
                  Pozdrawiam serdecznie..
                  Gdynia moja miłość..
              • IP: *.ae.poznan.pl

Gość: ewelina 17.05.04, 12:50 Odpowiedz
                Droga Vitalio,
                jak mam do Ciebie napisać na tzw. privi? Jestem początkująca w Internecie ale
                zaawansowana wiekiem i bardz zainteresowana Twoimi propozycjami odnośnie maski.
                Mieszkam w Poznaniu. Myślę, że tu też kupię rzecz, którą mi zaproponujesz.
                Pozdrawiam - Ewelina.Podam swego maila w razie, gdybyś mi zechciała
                odpowiedzieć, bo nie wiem naprawdę jak do Ciebie dotrzeć. e.budniak@ae.poznan.pl

Gość: doriana 15.05.04, 16:44 Odpowiedz
          sprobuj botoxu, czyli trucizny pieknosci. wstrzykniecie 10 minut, koszt na
          czolo, "marsy" i kurze lapki 3x mniejszy niz lifting. bezbolesnie, bez skutkow
          ubocznych,bez sladow, efekt po tygodniu murowany i trwały do 7 miesiecy.
          wszystkie maski,kremy, masaze i inne cuda swiata nie sa tyle warte co botox i
          jego efekty. nie bez kozery gdy zaczyna sie gala Oskarowa w Holywood
          komentatorzy telewizyjni mowia " ...hektolitry botoxu wplynely wlasnie na
          sale...". tak jak wpadasz do manicurzystki, tak wpadnij na cudownym zatszyk
          mlodosci
    • IP: *.kabel.telenet.be

Gość: samanta 15.05.04, 04:17 Odpowiedz
      Mieszkam w Belgii i tu od dluzszego czasu leci w TV cykl programow typu "
      Beautifull czy Extreme Makeover "
      Ludzie z kompleksami pisza list i zostaja wybrani gratis do operacji
      plastycznych , moga zrobic wszystko co zechca
      Czyli jak ktos ma kompleks nosa to przy okazji zrobia mu nowe zeby , lifting
      liposukcje , biust , wlosy , stylistyke ogolna i ciuchy i wychodzi zupelnie
      nowa osoba

Jak na to patrze , to plastyczna chirurgia dziala dzisiaj jak fabryka ale
      swoja droga pieniadze z ludzi zdzieraja ( ale to juz z innego programu )

operacja nosa w GB okolo 3tys euro , lifting 8tys !
      Lipo dla mnie to rzecz smieszna bo wystarczy przestac zrec zamiast stracic
      forse i na nowo przytyc (widzialam przyklad)

Mysle , warto pomyslec o przyszlosci i zaoszczedzic pieniadze na lifting
      twarzy w wieku po 50 lat ( nie mam zadnych kompleksow co do innych
      poprawek ) ale ogladajac te programy dopiero zdalam sobie sprawe , ze to nie
      chodzi zmarszczki ale o opadajaca skore na twarzy i tu dopiero widac
      starzenie sie

Mam nadzieje , ze jak bede tego potrzebowac to ceny stanieja :-)bo lifting
      to naprawde nic dla obecnej chirurgii
      a z drugiej strony ogladalam kiedys reportaz , ze we Wroclawiu jast jakis
      chirurg co to robi na szybko ( bez hotelizacjii) za ok 500 ZPL i autokary
      Angielek jazdza do niego a jedna byla bardzo niezadowolona i stad ten
      reportaz

Jak kogos interesuje to niech przeszuka na Google Extreme makeover sites ,
      przed i po i zobaczy do czego zdolna jest chirurgia
      Ale dla mnie po tych wszystkich programach wydaje sie , ze dentysta spelnil
      glowna role bo np ladna dziewczyna 24 lata tak byla zalepiona swoimi
      odstajacymi uszami , ze w ogole nie powiedziala nic o swoich fatalnych
      zebach , ktore rzucaly sie w oczy na pierwszym miejscu
      Oczywiscie dentysta poprawil urode bo uszy naprawde nie mialy znaczenia ale
      uszy zrobiono rowniez
      • 15.05.04, 10:06 Odpowiedz
        Masz rację Samanto...Tu chodzi o opadającą skórę twarzy.Wiadomo,że operacja to
        rzecz ostateczna i wiele kobiet się na nią decyduje,ale u nas to ja chyba bym
        się nie zdecydowała za 500 Zł u jakiegoś lekarzyny. Widziałam koleżankę po
        takiej operacji,,chyba za bardzo jej coś podciągnęli i ma taki nienaturalny
        jakiś uśmieszek,,teraz chce to zlikwidować ,a koszty takie same,bo zaskarżyć o
        złe wykonanie ,,to u nas graniczy z cudem żeby wygrać,,,POZDRAWIAM....
        --
        Gdynia moja miłość..
        • IP: *.chello.pl

Gość: hopik 15.05.04, 11:50 Odpowiedz
          vitalio, czemu robisz taka straszna tajemnice wokol tej maseczki, nie mozesz po
          prostu podac jej nazwy i producenta, zeby wszyscy mogli skorzystac z jej
          dobrodziejstw?
          • 15.05.04, 12:04 Odpowiedz
            Nie robię żadnej tajemnicy..Wszystkie swoje sprawy dotyczące mojej firmy
            załatwiam na privie,,ponieważ miałam już nieprzyjemność,,Być zbluzgana,przez
            jakąś małolatę,za to że coś jej doradziłam a nie było to z firmy ,,A,,Jestem
            osobą dorosłą i nie będę wchodzić w utarczki słowne z piętnastolatkami.Tu
            dopuszcza się tylko ,,A,,i wszystko jest ok.Mam więc prawo z osobami
            zainteresowanymi rozmawiać na privie.Mam swoje forum i tam jest dużo
            wiadomości.Zapraszam ..nie mam nic do ukrycia tylko strasznie nie lubię
            złośliwych ludzi.
            --
            Gdynia moja miłość..
            • 15.05.04, 12:08 Odpowiedz
            • IP: *.telia.com

Gość: EWA 15.05.04, 18:47 Odpowiedz
              Vitalia! Jestem bardzo zainteresowana Twja maseczka i koniecznie chcialabym z
              niej skorzystac.Czy mozna wyslac do Ciebie E-mail? Czy Twoje maseczki mozna
              kupic w Poznaniu? Bardzo bylabym wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam
              • 15.05.04, 18:53 Odpowiedz
                Tak w Poznaniu też można kupić,,,,Pisz na priv...Pozdr,,
                --
                Gdynia moja miłość..
                • IP: *.sa.earthlink.net / *.il-chicago0.sa.earthlink.net

Gość: zosia 15.05.04, 23:05 Odpowiedz
                  W Poznaniu mozna kupic, a gdzie moge to kupic w USA? Jaka nazwe ma ta cudowna
                  maseczka.
                  • 16.05.04, 00:01 Odpowiedz
                    Zosiu
                    masz w wątkach wyżej całą nazwę maseczki.Wejdż na stronę www.nuskin.com
                    nr maski..97111267 i to wystarczy właściwie.Zobacz też inne rzeczy ,my tu
                    jeszcze wszystkiego nie mamy i ja sprowadzam ze Stanów niektóre produktu
                    Pharmanexu www.pharmanex.com tam dopiero są cuda. Pozdrawiam Cię bardzo
                    serdecznie....
                    --
                    Gdynia moja miłość..
                    • IP: *.152.216.161.Dial1.Atlanta1.Level3.net

Gość: Zosia 16.05.04, 18:43 Odpowiedz
                      Wydaje mi sie,ze specjalna komputerowa lamaga nie jestem,weszlam pod ten
                      adres,ale nigdzie maseczki o tej nazwie i kodzie 9711267 nie znalazlam. Moze to
                      tylko dla dystrybutorow?
                      Oldwomen napisala,ze jej maseczka jest w 50 opakowaniach, nigdzie nic takiego
                      nie ma, moze to nie te uzywa. Nawet ktos o to pyta.Czuje sie jak "tabaka w rogu"
                      • 17.05.04, 12:43 Odpowiedz
                        Zosiu
                        pomyliłaś chyba nr.kodu ma być tak....97111267 a Ty napisałaś dwie jedynki i
                        dlatego nie znalazłaś.Pozdrawiam
                        --
                        Gdynia moja miłość..
            • 17.05.04, 15:24 Odpowiedz
              Jeszcze raz błągam Vitalio, odpowiedz, co to znaczy rozmawiać na privie, bo nie
              moge inaczejuzyskać od ciebie informacji na temat maseczki.Jak się pisze na ten
              priv/ Pozdrawiam....
              • 17.05.04, 17:43 Odpowiedz
                Poprostu naciskasz na mój nick(nazwa)i wyskakuje Ci poczta ,tam możesz pisać
                listy ,mam nadzieję,że dostałaś już wiadomości moje bo napisałam i na pocztę
                gazety i normalnego E-maila.Jak coś dostałaś to napisz jak nie to napiszę
                jeszcze raz ,nie ma sprawy.Pozdrawiam.
                --
                Gdynia moja miłość..

Gość: oldwomen 15.05.04, 22:57 Odpowiedz
      Już myślałam,że nikt się nie odezwie, a tu proszę .....
      Jestem z bydgoszczy i dostałam zaproszenie na mojego maila by wypróbować
      szwajcarską nowość - maseczkę liftingującą no i mnie walneło
      po 25 min nie ta sama kobieta........To było dzisiaj i jest cudownie. Zobaczę
      jak będzie jutro.Mówią, że trzeba położyć minimum 50 co drugi dzień, a efekt
      jak po operacji.
      • 16.05.04, 00:05 Odpowiedz
        O jej ,,50 czego ...tej maski tyle razy???
        --
        Gdynia moja miłość..
        • 16.05.04, 00:11 Odpowiedz
          w opakowaniu jest na 50 zabiegów, kładę to znaczy mam kłaść sobie codziennie
          rano maseczkę no i już. Leżałam sobie 25 min ściągało jak cholera ale efekt
          jest piorunujący. zobaczę co będzie jutro
          • 16.05.04, 00:23 Odpowiedz
            Zgadza się ..tylko jak trudno niektórym w to uwierzyć.Czasem niedowiarkom kładę
            maskę na połowę twarzy i po zmyciu widać tak kolosalną różnicę,że trudno im
            uwierzyć że to ich własna twarz.Spróbuj kiedyś to dopiero się uśmiejesz jak to
            śmiesznie wygląda....
            --
            Gdynia moja miłość..

Gość: sceptyczka 16.05.04, 16:54 Odpowiedz
              Tak,ale czy to sciaganie skory, ktore jest tak bardzo widoczne nie spowoduje,ze
              jak sie skonczy te zabiegi, to wtedy bedzie zwis totalny? Dobrze by to
              wiedziec!
              • 16.05.04, 19:55 Odpowiedz
                Ponieważ ta maska zawiera tylko i wyłącznie składniki naturalne nie ma
                możliwości że wyrządzi krzywdę.A o tym że działa czasowo i trzeba ją robić
                częściej ,już gdzieś pisałam .Po zaprzestaniu używania nic się nie
                dzieje ,Tylko po jakimś czasie wszystko wraca do normy,czyli wyglądy sprzed
                zabiegów.Trudno żeby taki świetny wygląd został na stałe po maseczce!! gdyby
                tak było to twórca jej dostałby nagrodę Nobla i nie było by problemu z
                wyglądem .To działa i jest najważniejsze,że można za małe pieniądze poprawić
                sobie wygląd i dobre samopoczucie....
                --
                Gdynia moja miłość..

Gość: viva 16.05.04, 16:58 Odpowiedz
            Czy moglaby mi pani podac nazwe tej maseczki, gdzie mozna ja kupic, ile
            kosztuje 50 opakowan. Bardzo to interesujace.
          • IP: *.152.216.14.Dial1.Atlanta1.Level3.net

Gość: ewelina 16.05.04, 21:24 Odpowiedz
            Co to za cudo na 50 zabiegow? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
          • IP: *.152.216.14.Dial1.Atlanta1.Level3.net

Gość: Elzbieta 16.05.04, 21:30 Odpowiedz
            Moze zle zrozumialam,ale maszeczka o ktorej mowi Vitalia nie jest w 50
            opakowaniach i nie do codziennego stosowania. Baaardzo prosze od zaspokojenie
            mojej ciekawosci, ja tez bym chciala sie podreperowac.
            • 16.05.04, 22:03 Odpowiedz
              maseczka Vitali jest napewno też rewelacyjna jak i produkty firmy, którą
              propaguje zanam ją i jej historię i jestem za ale dzisiaj mam w ręku coś innego
              i jestem zadowolona z efektu, który uzyskałam. Jeżeli odezwiesz się
              bezpośrednio to udzielę Ci informacji szczegółowych / to co wiem na
              dzisiaj /Nie chcę bawić się w propagowanie czegoś na forum aby nie zostać
              wziętą za konsultantkę i zjechaną jak moja koleżanka, która w dobrej wierze
              chciała udzielić porady a małolaty pojechały na niej jak na łysej kobyle, a ona
              ambitna wdała się w dyskusje. Ja tego nie chcę i już. Jeżeli ktoś chce info to
              proszę pisać do mnie na maila. Na tym kończę i jeszcze raz dzięki.To ostatnia
              informacja moja.Pozdrawiam
              Oldwomen / oldwomen@gazeta.pl /
    • 15.05.04, 23:01 Odpowiedz
      dziękuję wam za rady jesteście wspaniałe,a może trochę się podciągnę i jeszcze
      coś poderwę ha ha.........
      • 16.05.04, 11:10 Odpowiedz
        A mozesz powiedziec co to za maseczka i jakiej firmy?
        My tez chcemy spróbować!!Pliiis!!
        • 16.05.04, 11:19 Odpowiedz
          Co nie co znajdziesz tu.,,maseczki,,Nie jest tego wiele,ale daje jakiś >rzut
          oka< na sprawę.
          --
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=19600
        • 16.05.04, 21:29 Odpowiedz
          Witam i jeszcze raz dziękuję za udzielone porady. Dzisiaj jest już drugi dzień
          po nałożeniu pierwszej maseczki. Jest wspaniale. Jest to sama natura i myśl
          szwajcarów.Ja osobiście używam kosmetyków na bazie wyciągów homeopatycznych bo
          je lubię i za każdym razem kiedy eksperymentowałam to jakaś franca mi
          wyskakiwała. Powiem prawdę, ze podchodziłam do tego zabiegu dośc sceptycznie.
          Nic a to dosłownie nic mnie nie uczuliło a buźka jest wspaniała i nawet jak po
          90 dniach zacznie zwisać to dzisiaj a właściwie przedwczoraj też wisiało- prawda
          Nie jestem żadną konsultantką czy coś takiego więc informacje za ile i jak i co
          udzielę po przysłaniu mi maila. Jeszcze raz wam serdecznie dziękuję za rady i
          dobre serce bo nam po 4.....tce też czasami może zaświecić
          słońce.oldwomen@gazeta.pl
          • 16.05.04, 23:31 Odpowiedz
            Hmmmm wiem już chyba o jakiej masce mówisz,,ale ona jest dość droga...jeżeli
            piszesz że Szwajcarska to wiem która.Ta którą ja proponowałam dziewczynom jest
            3 razy tańsza i działa identycznie,,,i kupić można w Polsce.....Tak czy jnaczej
            sama wiesz jakie daje efekty.Ja też sobie robię i jest bomba,a do tego jeszcze
            mam aparat do jonoforezy(kosztuje taniej niż Twoja maseczka)i to dopiero jest
            odlot.
            --
            Gdynia moja miłość..
            • IP: *.sympatico.ca

Gość: topsik 17.05.04, 01:13 Odpowiedz
              A tu sie facet klania i donosi ze wlasnie sobie zrobil DermaLive.
              Nie takie drogie tylko tauzena za ampulke. Efekt cudowny na grube zmarszczki.
              trzyma ponoc 6 lat, nie jest trucizna, nie potrzeba testow, mozna tym pogrubic
              rowniez wargi ale to nie dla mnie, chodzi to w calej polsce, dystrybucja chyba
              jest w krakowie. Jak na razie produkt nie do pobicia.
            • 17.05.04, 10:37 Odpowiedz
              Ja mieszkam w Austrii. Czy tutaj jest tez ta maseczka? W lipcu bede w Krakowie.
              Gdzie ja moge dostac ?
              • 17.05.04, 10:55 Odpowiedz
                elka.ho napisała:

> Ja mieszkam w Austrii. Czy tutaj jest tez ta maseczka? W lipcu bede w
                Krakowie.
                >
                > Gdzie ja moge dostac ?

Do lipca niedaleko .Jak tu Będziesz to napisz na skrzynkę i bez problemu kupisz
                w Krakowie.Czy to Cię satysfakcjonuje???
                --
                • 17.05.04, 11:21 Odpowiedz
                  Ale gdzie , adres itd. Czy ta maseczka jest ziolowa , bo ja jestem uczulona na
                  kosmetyki.
                  • 17.05.04, 11:31 Odpowiedz
                    W 100% jest naturalna i nie ma możliwości aby uczuliła.Pełna gwarancja.Resztę
                    napiszę na skrzynkę.
                    --
                    • 17.05.04, 12:41 Odpowiedz
                      To prosze napisac : Elka.ho@NOSPAM.gazeta.pl
                      • 17.05.04, 13:09 Odpowiedz
                        Wielkie dzieki! Nie rozumiem jednego , czy to jest az taki rarytas, ze trzeba
                        sie zapisywac itd.Nie bardzo radze sobie z komputerem i dlatego nie wiem jak
                        mam Ci odpisac. Pozdrawiam.
                        • 17.05.04, 13:32 Odpowiedz
                          Nie ma problemu.A zapisywać się nie trzeba są inne sposoby i masz wszystko na
                          poczcie .P
                          --
                          Gdynia moja miłość..
                          • 17.05.04, 14:02 Odpowiedz
                            Droga Vitalio, może uda mi sie wreszcie po jakimś założeniu konta itp. itd.
                            skontaktować się z Tobą.Mieszkam w Poznaniu i bardzo chcę dotrzeć do tej
                            wspaniałej maseczki o której piszesz. Jak mam to zrobić???
                            • 17.05.04, 17:49 Odpowiedz
                              Jestem ciekawa czy otrzymałaś wiadomości ,nic się nie martw ,damy radę..Jak coś
                              dostałaś to daj żnać jak nie to też,,będę czekać..
                              --
                              Gdynia moja miłość..
                              • 17.05.04, 22:08 Odpowiedz
                                popatrz jeden temat a jaką robisz dobrą robotę dla nas. Należy się mała premia
                                bo to mój temacik!Gdynię też lubię bo wspominam jednego Tomasza.
                                Pozdrawiam
                                • 18.05.04, 09:23 Odpowiedz
                                  Bo wiesz co ..tu przeważAją same młode dziewczyny,może nawet nastolatki.A co
                                  mają do zaoferowania dojrzałym kobietom ...otuż nic...Cały czas te same
                                  kosmetyki się przewijają i rankingi w styly ,,Który balsam
                                  najlepszy..wpisujcie,, to jest zabawa .I dlatego dobrze by było aby od czsu do
                                  czsu podsunąć coś dobrego dla pań dojrzałych co działa,a ja mam w zapasie takie
                                  preparaty tylko obawiam się że młodzież rzuci się na mnie z
                                  pazurkami......Dlatego najczęściej proszę aby pisały na pocztę bo to
                                  bezpieczniej hehehe...
                                  --
                                  Gdynia moja miłość..
                                  • IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl

Gość: Ala 18.05.04, 10:16 Odpowiedz
                                    dziewczyny, gimnastyka twarzy!!! - woda w usta, głowa do tyłu i płuczemy ząbki
                                    aż do solidnego bulu policzkow i podbródka - oddychając przy tym oczywiście,
                                    wystarczy dwa razy dziennnie, po miesiącu efekt. Nic nie kosztuje a efekty sa.
                                    Maseczki tego rodzaju jak wyżej , używałabym ostrożnie, np. przed imprezą lub
                                    spotkaniem towarzyskim ale nie na co dzień - pozdrawiam
                                    • 19.05.04, 17:47 Odpowiedz
                                      A wiesz, ze to jest ciekawe, co piszesz? Ja sama juz wyprobowalam kilka
                                      sposobow np.na piekna, gladka cere i z powodzeniem stosuje od ponad 20 lat.Masz
                                      moze jeszcze jakies sprawdzone sposoby ? Ten podany przez Ciebie zaraz biegne
                                      do lazienki wyprobowac. Pozdrawiam.
                                  • IP: *.brpo.gov.pl

Gość: magnolia 18.05.04, 16:16 Odpowiedz
                                    Cześc,
                                    Do sieci wpadam rzadko, ale przejrzałam co pisałas na temat tych naturalnych
                                    kosmetyków i jestem zainteresowana podwójnie. Po pierwsze maseczką dla mojej
                                    bratowej (jest ciute po 40 - tce) ale ma bardzo sucha naczynkowa skore twarzy i
                                    skłonnosc do zmarszczek niestety. Na dokładke nie za duzo pieniedzy, a zatem
                                    jesli nie bedzie zbyt drogo to chetnie jej zdrobie prezent.
                                    Po drugie - ja mam sama koło 40 tki, ale generalnie nie mam zmarszczek poza
                                    początkiem mimicznych. Za to mam okropne przebarwienia i rozszerrzone za bardzo
                                    pory. Próbowałam róznych kosmetyków i działaja bardzo okazjonalnie. Ponadto mam
                                    pierwsze zmarszczki na szyi i chetnie bym z ttym cos zrobiła. Generalnie cera
                                    nierówna, a jak się zezłoszczę to mi te nierównosci wychodza na twarz. Mam
                                    zatem do Ciebie prośbe o kontakt. Możliwe także, ze moja przyjaciołka - dzis
                                    przeczytałam o tym co piszecie - będzie miala ochote aby zostac konsultantką.
                                    Mamy sporo znajomych wegetarianek ktore poszukuja naturalnych kosmetyków, gl.
                                    nawilzajacych, bo wygladaja raczej dobrze lub bardzo dobrze, ale mankamenty sie
                                    zdarzają. Jeśli zatem mozesz bardzo Cie prosze o kontakt na adres
                                    astroidea@o2.pl albo magnolia66@gazeta.pl

Gość: tania 26.05.04, 21:39 Odpowiedz
                                  I jak trzyma Ci??????????????? ta maseczka??
    • IP: *.wroclaw.dialog.net.pl

Gość: ana 18.05.04, 16:07 Odpowiedz

Ala ma rację :pluczemy zabki" i efekt po miesiacu widac, Gimnastyka nie tylko
      samej buzi,ale i szyi. a dodatkowo łykaj kolagen dostepny w sklepach
      zielarskich zielarskich.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.