z jasnego blondu na naturalny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • mam problem, nie chce juz farbowac wlosow- zawsze robilam to na taki jasny blond, naturalnie wlosy mam ciemny blond a tak naprawde to jest to kolor mysi. Chce teraz tak pofarbowac wlosy zeby odrosty sie az tak nie odznaczaly i nie wiem jakiego kolory uzyc?? myslalam o tym kolor 106 natural medium ash blonde Tekst linka ale boje sie ze wyjdzie mi zbyt zolty albo zbyt jasny....macie moze jakies sprawdzone farby tego koloru?? wiem ze moze glupie pytanie ale moze ktos ma tak jak ja :)
    --
    I don't know who invented high heels, but all women owe him a lot.
    Marilyn Monroe
    • wiesz co z mojego doświadczenia we wracaniu do mniej wiecej naturalnego blondu,wszelkie ash blondy dadzą na tych jasnych końcówkach taki lekko wpadający w siny kolor.też tak chcialam zrobic kiedy urodzilam dziecko i 3 godziny u fryzjera byly marzeniem;)kupilam taką farbę która wydawala mi się mniej wiecej taka jak odrost i chcialam wyrównach.słabo to wyszło.teraz robię tak,ze robi mi pasemka farbą-nie rozjaśniaczem i tylko "koronę"a resztę mam swój kolor(czyli mysi czyt.żaden;)),i te kolor jest tylko lekko jasniejszy od moich włosów,ale jednak jakis tam kolor jest,bo ja mam do tego wszystkie jeszcze sporo siwych.
      to już moim zdaniem ten natural medium blond by był lepszy.
    • poszukaj na wizazu, tam jest watek o zimnych brazach, ma wiele wpisow i porad jak mieszac kolory i duzo dziewczyn mialo ten sam problem. ogolna zasada byla taka aby korzystac z farb profesjonalnych i uzywac tylko wody 3%, ktora nie rozjasni odrostu na rudo a reszte wlosow przyciemni. dziewczyny mieszaly tez farby, np wymieszanie ciemnego blondu z niebieskim tonerem poglebialo popielaty odcien itp.
      ja sama rok temu chcialam zrobic to co ty i chyba skorzystalam nawet z tej samej farby. rezultat: popielaty odcien na wczesniej rozjasnianych wlosach, ktory sie szybko zmyje, bo rozjasnione wlosy szybko wyplukuja ciemny kolor. a odrosty wyjda ci rude, chyba, ze je wczesniej rozjasnisz.

• hm, ale mi nigdy nie wychodza kolory rude/zole czy cos nie tak- ogolnie nawet jak sama w domu farbuje wlosy na jasny blond, to wychodzi mi jasny blond, taki wlasnie jaki ma byc, a nie zaden jakis zolty czy rudawy, wiec tym sie raczej nie martwie. Bardziej martwi mnie to ze farba sama w sobie moze byc cieplej tonacji. Chodzi mi o to wlasnie zeby uzyskac kolor jak najbardziej zblizony do mojego naturalnego, mysiawego, brazy odpadaja- bo to bedzie zdecydowanie za ciemne. Pasemek tez nie chce robic, po prostu chce wrocic do naturalnego koloru i moze znowu sie zaczac farbowac jak mi wlosy zsiwieja. Mialam juz raz podejscie- obcielam wlosy na krotko, byly juz takie prawie ze moje wlasne, tylko konce jasne, ale nie wytrzymalam i pofarbowalam :/
        chyba wezme ten medium ash blond- wydaje sie jakis najjasniejszy z tych ciemnych blondow, i mam nadzieje ze bedzie w sam raz. Napisze wam co mi wyszlo na glowie, bo wlasnie ide kupic farbe. Jak spatole to za tydzien ide do mojej cud fryzjerki na obciecie i moze sie jej podpytam.
        --
        Marilyn Monroe
    • uzylam w koncu koloru 103b Natural Medium Champagne Blonde- wyszedl ladny mysi kolorek hehe, poczekam z 4 tyg az mi odrosna odrosty, i wtedy ocenie czy nie jest zbyt jasny. Jesli bedzie za jasny to pokryje wlosy 106D Natural Dark Cool Blonde.
      --
      Marilyn Monroe

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.