Odżywka do rzęs Revitalash

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Odżywka do rzęs Revitalash polecana jest dla kobiet, które zawsze marzyły o długich, gęstych rzęsach. Oczywiście skusiłam się mimo zaporowej ceny 370 zł. Pierwsze efekty podobno widać dopiero po około czterech tygodniach. Ja używam dopiero drugi tydzień i na razie bez zmian . Dodam, że do takich nowinek zawsze podchodzę sceptycznie. Ale może, któraś z Was, używała jej i może podzielić się swoimi uwagami. Czy faktycznie za jej pomocą można uzyskać tak piękne rzęsy. Pozdrówka
    • 28.06.11, 22:23 Odpowiedz
      Ja uzywalam najpierw Lash+ a teraz Taliki i pierwsze efekty widzialam po okolo 3 tygodniach. Nie wiem czym sie konkretnie te wszystkie odzywki roznia w kwestii skladu ale mysle ze 3 tygodnie to jednak minimum.
      --
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rjw4zykbjcy23.png[/img][/url]
      • 29.06.11, 00:07 Odpowiedz
        ja tez uzywam Taliki i widze efekty juz po 2 tygodniach. Wczesniej uzywalam roznych cudow, wlacznie z olejkiem rycynowym, ktory moim zdaniem nie dziala, przynajmniej nie ma takiego efektu jak po Talice, ktorej uzywam raz dziennie, na noc, i po wlasnie ok.2 tyg widze ze rzesy sa mocniejsze, dluzsze i ogolnie w lepszej kondycji. A zawsze mialam krotkie, i musialam cudowac z roznymi maskarami wydluzajacymi, teraz tez uzywam hehe, takiej Max Faxtor fioletowej (flase lash effect fusion) i efekt jest mega :)
        --
        I don't know who invented high heels, but all women owe him a lot.
        Marilyn Monroe
        • 29.06.11, 00:08 Odpowiedz
          aha, Talika (ktora zamawiam z ich storny: talika lipocils) kosztuje ok.£20, teraz kupilam na jakiejs promocji za £10, taniocha, a glowny skladnik tej Taliki to chyba wyciag z pokrzywy.
          --
          I don't know who invented high heels, but all women owe him a lot.
          Marilyn Monroe
    • 15.11.11, 15:50 Odpowiedz
      Witajcie,

Ja używam tej odżywki od 1 miesiąca i szczerze powiedziawszy jestem zachwycona! Wcześniej robiłam sobie rzęski 1:1 i jak je zdjęłam - wiadomo, rzęski były dużo słabsze i rzadkie i w ogóle takie średnie. W salonie, w którym miałam zakładane rzęski Pani poleciłam mi tą odżywkę i teraz jestem szczęśliwa, że dałam się namówić. Jakby co, odżywkę kupiłam w " Atelier Żanety Rusin" salon jest w Warszawie (Bemowo). A i jeszcze dodam, że kupiłam odżywkę 2 ml (za 260 zł) i jeszcze dostałam tusze Revitalash GRATIS :):):)
      • 02.01.12, 12:22 Odpowiedz
        Hej
        ja od niedawna używam LASHEM serum. Jest MEGA!!! Miałam revitalash ale jakoś mnie nie zachwyciło bo było w płynie, pędzelek mnie łaskotał a w dodatku mnie uczuliło;/ Znalazłam Lashem na allegro i powiem że naprawdę działa- używam już prawie miesiąc- pierwszy efekt po ok 2 tyg- i bardzo widoczny jak sie wytuszuje rzęsy- każdy pyta czy przedłużam ;D
        To co mi się podoba to cena bo 249 i starcza podobno na 3 miesiące. nie wiem dokładnie bo mam miesiąc a jest w żelu i nawet nie widać ile tego jeszcze jest.
        Na początku szkoda mi było kasy ale to najlepie wydane pieniądze w moim życiu :D jak do tej pory:)
        pzdr
    • 01.03.12, 18:40 Odpowiedz
      Polecam odżywkę. Sama używałam. Efekt: mam 4 mm dłuższe rzęsy!!!
      Jakby ktoś chciał więcej info- to zapraszam dottyb12@op.pl. Mogę zamówić i wysłać odżywkę pocztą.
    • 07.04.12, 21:14 Odpowiedz
      na allegro troche strach
      --
      MÓJ BLOG O SZYCIU & HANDMADE
    • 18.07.12, 13:48 Odpowiedz
      jak dla mnie 370 zł to dużo... próbuję z CPRx od secret lashes i są efekty :) rzęski są długie, gęste i mocniejsze :) a dałam za nią 200 zł
      --
      'Co śmierć wykosi, miłość posieje, i to jest życie.'
    • 19.07.12, 09:42 Odpowiedz
      jeszcze nie kupilam, ale pare moich kolezanek stosuje i maja a naprawde super efekty. Ja poki co koncze odzywke aplikowana pod tusz z SENSAI. Mialam oslabione rzesidla po doklejaniu i teraz krok po kroku regeneruje... Mozolny proces, ale napewno Revitalash kupie, bo widac ogromna roznice po tym.
    • 29.07.12, 10:10 Odpowiedz
      Dla mnie niestety za droga, ale mam koleżankę z pracy, która kupiła ją po zdjęciu sztucznych rzęs i teraz ma dłuższe niż poprzednio- stosowała na zmianę z rycyną.
    • 29.07.12, 13:13 Odpowiedz
      uzywam jej od marca, rzesy mam piękne!! dlugie bardzo
      wszyskie kolezanki tez juz kupily jak zobaczyly efekty u mnie ;)
      • 29.07.12, 18:29 Odpowiedz
        ja używam od 3 miesięcy, ale efekt widzę tylko na jednym oku :/ Przereklamowana sprawa.
        • 29.07.12, 18:40 Odpowiedz
          Ja mam zamiar kupić ten kosmetyk marki M2Beaute. Spotkałam się z naprawdę dużymi efektami więc mam nadzieję że i u mnie będą widoczne. Poza tym teraz jest promocja i może mi się jeszcze uda taniej kupić. Słyszałam że jak kupi się kilka sztuk nawet niewielką ilość to są możliwe duże upusty. Muszę namówić kilka koleżanek:) A Ty masz na myśli Revitalash czy M2Beaute?
    • 22.01.13, 12:00 Odpowiedz
      ja kupiłam w salonie przy wesołej salon 4makeup.

Faktycznie, odżywka jest uzależniająca, tzn efekt długaśnych rzęs po niej jest uzależniający.
      Warto wydać te pieniądze!

Polecam niezdecydowanym, bo panie,ktore spróbowały to wiedzą :)
    • 22.01.13, 20:13 Odpowiedz
      Ja używałam przez pół roku bo po tym czasie mnie uczuliła. Efekty były nie powiem, że nie. Rzęsy mocno mi się wydłużyły ale nic a nic się nie zagęściły. Jako spory minus dla tej odżywki zaliczam fakt, że po 2 tygodniach po odstawieniu efektu praktycznie już nie było.
      --
      [url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/m8dlp2.png[/img][/url]
    • 26.01.13, 09:09 Odpowiedz
      Revitalash Advanced używam już przeszło 20 dni, dostałam od koleżanki próbkę 1,5ml. Jeśli chodzi o efekty to są zadowalające, mam wrażenie, że rzęsy się wzmocniły, delikatnie wydłużyły i zagęściły, ale moje rzęsy pierwotnie nie należały do najkrótszych... Teraz odstawiam Revitalash, bo za jakiś czas będę testować wspomniany tu LASHEM. Słyszałam też, że receptura Revitalash oparta jest o substancje występujące w leku na jaskrę. Podobno wiele osób uczula, a słyszałam też głosy, że rzęsy po zakończeniu kuracji mogą wypadać, z mojego doświadczenia na razie nic z tych rzeczy się nie wydarzyło. Zobaczymy co będzie dalej ;)
      --
      Testy, recenzje, prezentacje nowości kosmetycznych i kultowych marek: www.beautyicon.pl

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.