zabiegi na wlosy u fryzjera Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Hej,
    korzystacie z zabiegów na włosy w salonach fryzjerskich? Chodzi mi głównie o jakieś specjalne zabiegi regeneracyjne, nawilżające, odbudowujące itd. Zastanawiam się czy warto i czy to cos daje.
    Pozdrawiam:)
    • kiedys moja ulubiona fryzjerka powiedziala mi ze taki sam zabieg moge sobie w domu zrbic. goraca kapiel(tak zeby parowalo i w lazience cieplo bylo:>) a na wlosach jakas maska odzywcza,na to recznik,i tak z 15-20 minut;] w tej kapieli posiedziec
    • maseczki są skuteczne mają różne właściwości i ceny także musisz poszukać
    • Tydzień temu pierwszy raz skorzystałam ze SPA dla włosów. Fryzjerka najpierw nałożyła mi na włosy maskę z linii Kerastase a następnie na głowę włożyła czepek urządzenia SpaMist. Urządzenie to poprzez wykorzystanie ultradźwięków wytwarzało pod czepkiem przez 10 min mgłę wodną, która penetrowała włos począwszy od naskórka aż do najgłębszej jego warstwy. Dzięki temu użyty do zabiegu produkt zostaje zaaplikowany najgłębiej, czyli tam, gdzie włos tego najbardziej potrzebuje, a służący do wykończenia zabiegu system chłodzący, pozwala zamknąć łuski włosa, czyli uchwycić produkt w strukturze włosa. Podsumowując, zabieg rewelacyjny. Po jednym spotkaniu widać efekty. Włos jest gładki, miękki, łatwo się układa. Polecam go z całego serca kobietkom o suchych, zniszczonych malowaniem włosach.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.