Dodaj do ulubionych

Kremy bb- nie widzę wątku ?? Był?:)

30.06.11, 10:47
Osobiście chciałam powiedzieć, że mimo mojej wielkiej sceptyczności co do kremów bb objawianych jako cudowny wynalazek ten wynalazek sprawdza się na mojej mieszanej cerze i to tak że w tej chwili nie potrzebuję podkładu - byc może w zimie dopdam podkład , narazie w newralgiczne miejsca dodaje korektor.
W zeszłym roku w lecie tstowałam minerały - bodaj 3 czy 4 firmy i niestety to nie dla mnie, każde ważyły się na mojej twarzy, nawet nie przeszkadzała mi aplikacja- kwestia wprawy - tylko wygląd po 3 godzinach (gorszy niż bez makijażu) , minerały próbowałam z różnymi kremami, z filtrami i bez i niestety sa nie dla mnie. Po takich próbach również do bb kremów byłam sceptyczna bo niby jak to taki cud to czemu nie ma tego w sklepach, no nie ma.
Ale jest YT i internet i zakochałm się w bb kremach- oczywiście to troche tak jak z dobrym podkładem- kazdy musi znaleźć coś dla siebie ale warto poszukać, ja testowałam 3 próbki kupione na all i znalazłam :)
Dziewczyny polecam wypróbować a przede wszystki poczytać o tym i przekonać się samej, nie jest to takie drogie jak na początku myślałam a naprawde warto :)

--
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
:)
Edytor zaawansowany
  • ulagra63 30.06.11, 20:52
    Klakierko, a który byś poleciła?
  • klakierka 01.07.11, 14:01
    ulagra63, ja testowałam póki co 4 kremy bb i jabardziej przypadł mi do gustu Missha Perfect Cover SPF 42 ja używam ten w kolorze 23 ( chyba na zimę będzie 21). Najpierw zakupiłam próbki a teraz mam małe 20 ml opakowanie i wiem, że spokojnie mogę kupowac to większe 50ml, i wiem też że będe testować inne. Jeszcze podobał mi się bardzo missha matte ( tylko że bledszy ciut jest- na zimę będzie ok) dla mojego typu cery był też bardzo fajny :) i też tylko poprawki na newralgicznych miejscach korektorem robiłam.
    Uważam, że warto poczytać o kremach bb kupić kilka próbek ( nei są one małe- mówie o np. odlewkach) a potem jeśli coś się spodoba warto kupić większe opakowanie :)
    --
  • keti3 01.07.11, 07:57
    Równiez goraco polecam, testuje juz 5 krem bb i nigdy nie wróce do podkładów. Stosuje je cały rok, w lecie nakładam na nie dodatkowo filtr 50, troche minerałów dla zmatowienia i mimo całorocznej kuracji retinoidami nie mam problemów z przebarwieniami. Kremy bb idealnei stapiaja sie ze skóra, bo jest to po prostu krem, do tego leczy, kryje, nawilza, matuje. Na pewnokazdy znajzdie coś dla siebie. Wybór jest ogromny. Ja stosuje Missha M SPF 43, Total age Repair Etude Hause SPF 45, w zimie Lioele Triple Solution SPF 30 Elisha Coy.
  • durmitor 02.07.11, 19:28

> Równiez goraco polecam, testuje juz 5 krem bb i nigdy nie wróce do podkładów. S
    > tosuje je cały rok, w lecie nakładam na nie dodatkowo filtr 50,

Filtr na BB cream- to jak Ty wygladasz?
  • klakierka 02.07.11, 20:51
    Ja uważam, że w bb kremach są dobre filtry ( tak zadaje się pisała na forum issey) i nie używam do bb kremów filtrów, ale co komu pasuje ...
    --
  • keti3 04.07.11, 08:09
    Wygladam zupełnie normalnie. Kremu bb nie stsuje jak podkładu, tylko jako krem. Nie wale go kilogramami na twarz, ujednolicam nim kolor cery, czekam 15-20 min az sie wtopi a potem nakładam na niego rowniez rozsadna warstwe SVR 50+ ecran teinte, troche transparentnego pudru BB i gra. Stosuje to gdy kroi mi sie dłuzsze przebywanie na słońcu. Wole taka metode niz nakładanie co 2 godziny 2 ml klejacego białego mazidła w którym dopiero sie "super" wyglada...Mój post wcale nie był napisany w celu wywołanai Twojego oburzenia moim domniemanym wyglądem, jedynie odpowiedzią na pytanie o kremy BB.
  • klakierka 04.07.11, 13:16
    keti a jaki masz puder bb ?? bo ja na mój bb krem używam skinfood brzoskwiniowy i bardzo mi pasuje ale może jest coś co mi jeszcze spasuje ?? :)
    --
  • ulagra63 01.07.11, 14:22
    Ja zastanawiałam się nad tymi Skin 79 BB, ale ten , o którym Ty mówisz to chyba lepiej kryje. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :).
  • kijek82 01.07.11, 16:02
    aja nie lubię....czuję jakbym miała maskę na twarzy, w dodatku z gumy. Poplakalam sie - zrolowalo mi sie toto na twarzy:)
    --
    [url=http://www.TickerFactory.com/]
    [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10014;133/st/20111010/dt/7/k/bd7f/s-preg.png[/img]
    [/url]
  • klakierka 02.07.11, 07:55
    może akurat ten krem bb nie był dla ciebie- to tak jak z podkładem trzeba trafić na ten SWÓJ :)
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka