• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kolor włosów Kasi Glinki

• 21.07.11, 10:16
    Poradzicie mi konkretny szampon (nie farbę, nie krem koloryzujący!) żeby uzyskać kolor taki jak ma aktualnie Kasia.

Nie chce trwałej koloryzacji, wole szampon. Mój kolor naturalny to bardzo ciemny brąz, wpadający w czarny.

--
    hobby niedymanej deodymy- śledzenie mnie i antka:P:P
    każdy ma hobby na jakie go stać
    jeden z przykładów twórczości betonu (deodyma):
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,103247979,,Przywileje_emerytalne.html?s=1&v=2
    Edytor zaawansowany
    • 21.07.11, 12:28
      Kasia Glinka reklamuje teraz chyba farby z Garniera? Twierdzi że farbuje odcieniem z tej firmy, więc jeśli wierzyć jej słowom to poszukaj w sklepie farby z Garniera z jej twarzą na pudełku (bo chyba konkretny odcień jest z jej wizerunkeim właśnie).
      • 21.07.11, 12:43
        Tyle, że ja nie chcę farby, ani żadnej trwałej koloryzacji, tylko szamponu koloryzującego.
        O Garnierze oczywiście wiem,ale szukam szamponu.
        --
        • 21.07.11, 17:52
          reklamuje szampony koloryzujace. Wez to pudelko do reki z jej facjata i po sprawie.
          ale jest problem, ze szampon koloryzujacy NIE DAJE trwalych efetkow, zmywa sie i plowieje, szczegolnie latem.

--
          ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
        • 26.07.11, 13:44
          ona_bez_ogona napisała:

> Tyle, że ja nie chcę farby, ani żadnej trwałej koloryzacji, tylko szampo
          > nu koloryzującego.
          > O Garnierze oczywiście wiem,ale szukam szamponu.

Z Garniera są także szampony. Ja farbuję właśnie szamponem z tej firmy i uważam, ze są bardzo dobre.
          --
          www.himalayaherbals.pl
    • 21.07.11, 13:26
      taaaa a jaki kolor aktualnie ma Glinka? moze jakeis zdjecie?
      • 21.07.11, 14:45
        laracroft82 napisała:

> taaaa a jaki kolor aktualnie ma Glinka? moze jakeis zdjecie?
        http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.nowekosmetyki.pl/images/article/avatar/avatar_821_big.jpg&imgrefurl=http://www.nowekosmetyki.pl/artykul/katarzyna-glinka-ambasadorka-marki-garnier&usg=__tyRYNskjSK1-Vhm6yM_hRCikV5E=&h=238&w=339&sz=17&hl=pl&start=5&zoom=1&tbnid=dkEZJ_LKRjLanM:&tbnh=84&tbnw=119&ei=JR8oTrSxGMPDswaZ7cS2CQ&prev=/search%3Fq%3DKasia%2BGlinka%2Bgarnier%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D8DE%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26tbm%3Disch%26prmd%3Divnso&itbs=1

--
    • 21.07.11, 17:54
      odpoiedzialny jest kolega Photoshop, czy chmara stylistow, ktorzy nad wlosami Kasi Glinki (co za infantylizm, hehe), pracowali
      Wez to takze pod uwage
      --
      ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.