Dodaj do ulubionych

(im)perfect 10

02.08.11, 16:26
Skusilam sie na ta farbe (glownie stosuje szampony) bo moje wlosy rozjasnilo slonce. Wybralam odcien ciemny braz - po 10 minutach wyszedl....czarny. Jestem wsciekla. Czy Wy tez mialyscie ten problem. Poniewaz to farba bede musiala czekac az odrosna wlosy. Nigdy wiecej nie kupie.
Obserwuj wątek
    • eressea Re: (im)perfect 10 02.08.11, 16:32
      Mi jasny brąz wyszedł czarny. Farbuję blondem lub ciemnym blondem aby uzyskać średni brąz :)
      Kup sobie spray do rozjaśniania z joanny ( z czarnego zrobiłam brązowy w niecałe dwa tygodnie).

--
      Żaden człowiek nie rozumie nigdy w zupełności swoich własnych, chytrych wykrętów mających na celu ucieczkę od ponurego cienia samowiedzy.
      • lovecosmetics Re: (im)perfect 10 02.08.11, 21:10
        I na tym polega całe "oszustwo" producentów. Efektowne nazwy (Cynamonowy brąz, jasny karmel), fotograficzne oznaczenia, a ... kolor zawsze (!!!) wychodzi ciemniejszy. Potem ci sami producenci piszą, że konsumentki same sobie winne, bo można farbować tylko o 3 tony, choć na tych fotografiach na pudełku to ja widzę tonów nieco więcej niż 3;) Mój sposób - zawsze kupuję farbę jaśniejszą niż zakłądam efekt. Ale niestety ostatnio spieprzyłam kuzynce farbowani ei musiałam dać jej kasę na fryzjera. Położyłam na jej ciemny blond Lightener Syoss, a zamiast pięknego pszenicznego blondu wyszła jakaś pomarańczka bez wyrazu...
        --
        www.nowekosmetyki.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka