ile czasu"zchodzi"paznokiec?????

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

na samym poczatku stycznia odbilam sobie paznokcia u stopy(najwiekszy palec),
    w kwietniu dopiero zerwalam go, bo juz byl caly czarny i suchy.Widok po
    zerwaniu nie byl ciekawy-nie zanosilo sie na to, ze kiedykolwiek odrosnie
    nowy!Ale w koncu zaczal pomalu.Mam pytanie-zchodzil wam tak kiedys paznokiec?
    Ile czasu trwalo, zanim odrosl calkowicie?Bo lato idzie a ja mam paskudnego
    pazura!!:(((
    • IP: *.wirba.net / 80.51.246.*

Gość: nutka 26.05.04, 19:52 Odpowiedz
      Mojemu chłopakowi schodził. We wrzesniu zaczął odchodzić a w styczniu już był
      nowy. Był z tym u lekarza ale niczym nie smarował. Nowy odrósł i zupełnie nie
      widać że kiedyś była jakaś usterka.

Gość: Emm 26.05.04, 19:58 Odpowiedz
        dzieki, mam nadzieje, ze kiedys odrosnie.Ale zeby zdazyl do lata to raczej
        slabe szanse.
        • IP: *.wirba.net / 80.51.246.*

Gość: nutka 26.05.04, 20:08 Odpowiedz
          Staraj się chodzić w wygodnych butach tak, żeby go nie uciskać za mocno,
          poczekaj jeszcze miesiąc i myślę że będzie OK. A może warto wspomóc się jakimiś
          witaminkami? A o lato się nie martw, są przecież letnie buty z zasłonętym
          palcem, wiem, że to nie to samo ale zawsze jakieś rozwiązanie :) Myślę że w
          lipcu będziesz już miała palec jak nowy!

Gość: DEwa 27.05.04, 12:38 Odpowiedz
      Nie wiem czy jetem inna niż wszyscy ale mi duży paznokieć u nogi odrastał
      prawie 8 miesięcy -dobrze, że to były miesiące jesienno-zimowo-wczesnowiosenne.
      • 27.05.04, 14:38 Odpowiedz
        To cechy osobnicze - jak szybko rosna paznokcie - teoretycznie 0,3 mm na dobe
        co by oznaczalo co by oznaczalo niecaly centymetr miesiecznie. Uwazam ,ze jesli
        odrosnie 3/4 mozna go juz pokazywac ( z jasnym lakierem)
        Mnie tez wolno odrastaja - odbilam w pazdzierniku a w pelni odrozsl dopiero
        teraz, ale fakt, pare razy sei ukruszyl na koncu i musialam wyrownywac.
    • 28.05.04, 10:22 Odpowiedz
      Ja po stycznowym wyjeździe na narty wróciłam z sinym paznokciem na dużym palcu
      (nie całym ale tak gdzieś połowa przy jednym brzegu). Teraz stary paznokieć
      jest tak jakby wypychany przez nowy, a wygląda to tak że w miejcu gdzie się one
      łączą powstało dosyć duże zgrubienie - ten nowo rosnący paznokieć jest niżej,
      tak jakby pod spodem, a stary na wierzchu. Od stycznia tego nowego paznokcia
      urosło ok. 7-8 mm, wiec nowy paznokieć będzie mi chyba odrastał do końca roku,
      tak wiec tego lata mogę się pożegnać z odkrytymi butami :-(

Gość: Emm 28.05.04, 18:32 Odpowiedz
        mi tez odrastal pod spodem nowy, a stary(ten na wierzchu) robil sie coraz
        bardziej czarny i paskudny.W koncu ktoregos dnia go zerwalam.Pod spodem byl juz
        ten zdeformowany mlody pazur:) Teraz czekam az odrosnie, bo wreszcie sie
        pojawil jakis zaczatek normalnego, ale na razie ma moze ze 2 milimetry.Na
        pocieszenie powiem Ci, ze nie jestes sama, ja tez sie zegnam z odkrytymi
        butami...
    • 29.05.04, 04:11 Odpowiedz

--
      "nie
      ale sugerowałaś, że mogę być pedofilem
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=12321598&a=12321598 "

(C) admin_kobieta
    • IP: *.lodz-sowinskiego.sdi.tpnet.pl

Gość: tt 06.06.04, 17:20 Odpowiedz
      witam w klubie, ja mam 2 zmaskarowane paznokcie, zastanawiam sie nad tipsami :)
      • 08.06.04, 22:34 Odpowiedz
        Czesc!
        Ja w takim przypadku klade klientkom akryl lub przedluzam brakujacy kawalek na
        szablonie i klopot z glowy powoli sobie nowy paznokietek zrasta i jest i wilk
        syty i owca cala.

Pozdrawiam
        buziaczki
        Helenka

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.