Dodaj do ulubionych

Matowe cienie cieliste

10.10.11, 23:19
Jakie znacie matowe cienie cieliste? Zależy mi zwłaszcza na markach dostępnych w Douglasie, Sephorze, Marionnaud, Superpharm, Rossmannie, Schleckerze, bo nie mam u siebie w mieście Natury. Mam sporo cielistych odcieni, ale nie są one matowe, są albo satynowe albo perłowe. Jakoś wzięło mnie ostatnio na maty;)
--
malowaneszminka.blox.pl/html
Edytor zaawansowany
  • olesiam 10.10.11, 23:41
    Make Up For Ever 15 Bisque, Smashbox Wanilia (wypada z oferty, wiec trzeba sie spieszyc), Sephora ma przyzwoity matowy bezowy cien.
    --
    Najlepszy blog o perfumach
    Ula
    Budzik
  • amber321 31.10.11, 17:30
    Ja mam matowy cień do powiek ZODIAK MAT-czarny firmy Hean. Jest doskonały ;) Łatwo i równomiernie rozprowadza się po powiece. Ta seria ma wiele kolorów i na pewno znajdziesz ten, który Ciebie interesuje. Niestety nie jest on dostępny w tych drogeriach, które wypisałaś, ale możesz go zamówić na tej stronie www.hean.pl/product.php?id_product=929&id_category=49&
  • coco_angel 11.10.11, 07:28
    piekny cielisty bez ma chanel:) moim zdaniem najlepszy...i jako baza i jako wyrownanie ramy w cieniowaniu:)

--
    4premiere.blog.onet.pl/
  • malwina79 11.10.11, 10:46
    Z tańszych dorzucę Inglota (nie wiem czy jest u Ciebie) i tak jak dziewczyny pisaly wyżej Smashbox też ma fajny, sprawdź jeszcze TheBalm w Marionnaud (paletkę mają cudowną, ale perłową nie wiem jak jest z cieniami pojedyńczymi) generalnie są to chyba najlepsze cienie jakie do tej pory miałam, myślę, że przebiły nawet moją ukochaną UD Naked.
  • kasha77 11.10.11, 12:54
    kurczę jak ja bym chciała żeby Urban Decay było w Polsce;(
  • malwina79 11.10.11, 14:05
    kasha77 napisała:

> kurczę jak ja bym chciała żeby Urban Decay było w Polsce;(

Oj, a jak ja bym chciała :)
  • malowane.szminka 12.10.11, 00:30
    malwina79 napisała:

> Z tańszych dorzucę Inglota (nie wiem czy jest u Ciebie) i tak jak dziewczyny pi
    > saly wyżej Smashbox też ma fajny, sprawdź jeszcze TheBalm w Marionnaud (paletkę
    > mają cudowną, ale perłową nie wiem jak jest z cieniami pojedyńczymi) generalni
    > e są to chyba najlepsze cienie jakie do tej pory miałam, myślę, że przebiły na
    > wet moją ukochaną UD Naked.
    Mam Inglota:) A paletki TheBalm są tylko perłowe. Mogłabym się nawet skusić na paletkę a nie pojedynczy cień, byle matowe;)

--
  • ladyeve 11.10.11, 23:59
    polecam paletę z cieniami - 28 neutralnych cieni - w tym bardzo dużo matowych, można kupić na allegro więc nie ma problemu gdzie mieszkasz. Ja kupuję od sprzedawcy wizażyści.pl. Koszt ok 60 zł plus przesyłka więc cena przyzwoita i jakościowo też dobre cienie.
  • malowane.szminka 12.10.11, 00:32
    ladyeve napisała:

> polecam paletę z cieniami - 28 neutralnych cieni - w tym bardzo dużo matowych,
    > można kupić na allegro więc nie ma problemu gdzie mieszkasz. Ja kupuję od sprze
    > dawcy wizażyści.pl. Koszt ok 60 zł plus przesyłka więc cena przyzwoita i jakośc
    > iowo też dobre cienie.
    Nie umiem się przekonać do zakupu kosmetyków przez internet, bo nie mogę skorzystać z testerów;) Ja muszę każdy cień obwąchać, pomazać przed zakupem;)

--
  • ladyeve 12.10.11, 10:14
    rozumiem, to z takich sklepowych używałam Inglota - pojedyńcze cienie. Tylko cena za jeden to 20 zł, ale bardzo przyzwoite cienie. Nie mogę tego powiedzieć o wszystkich cieniach z Inglota bo trafiłam też na kiepsko napigmentowane.
  • malowane.szminka 12.10.11, 15:38
    Do Inglota mam blisko z pracy, więc jutro sobie podskoczę. :)
    --
  • malwina79 13.10.11, 14:03
    Wpadłam dziś do Marionnaud i okazało się, że w sprzedaży jest nowa paleta TheBalm, jest tam 9 cieni całkowicie matowych. Piękna jest :)
  • kukowska 21.10.11, 16:13
    Inglot ma sporo matowych cieni, smashbox, make up 4 ever i chanel mają rewelacyjne beże bardzo długo utrzymują się na powiece
  • malwina79 21.10.11, 22:16
    Hmmm, pojechałam dziś po cień cielisty ze Smashboxa (do Sephory), a pani poinformowała mnie, że od roku są wycofane i nie mają ich w sprzedaży !!!!!!!! Wcześniej miałam go i był super. Dziś już prawie wzięłam matowego cielaka z Sephory, ale zauważyłam, że Shiseido ma piękne pojedyńcze cienie. Ten który kupiłam (odcień kości słoniowej) ma bardzo drobne i delikatne drobinki rozświetlające, których po położeniu na oko w ogóle nie widać, a pięknie rozświetla. Bardzo polecam (numer to chyba 121) porównywałam go do Inglota i Sephory i niebo, a ziemia :) pięknie się rozprowadza, ujednolica powiekę, rozświetla, ale nie błyszczy.
  • coco_angel 21.10.11, 22:40
    shiseido te satynowe?:)
    sa piekneee
    --
    4premiere.blog.onet.pl/
  • malwina79 22.10.11, 19:59
    Tak, satynowe :) zachorowałam na nie :) dziś nałożyłam ten cielisty pod standardowy makijaż i pięknie wygląda, rewelacyjnie się rozprowadza tylko patrząc na konsystencję to nie będzie wydajny, ale co tam :) i tak chyba jeszcze nigdy nie udało mi się zużyć żadnego cienia do końca, prędzej tracił ważność, albo się rozwalał.
  • malowane.szminka 31.10.11, 23:01
    W końcu skusiłam się na pojedynczy cień matowy z Inglota, bo tam właśnie miałam najbliżej z pracy, a że kończę zazwyczaj koło 18/20, to akurat tam było mi najbardziej po drodze. Piękny cień, on delikatnie wpada w róż, ale na mojej powiece wygląda bardzo dobrze, bo mam naturalnie różowawą cerę, więc się wpisuje w ów koloryt. Wygląda tak, jakby go nie było i o to mi chodziło:) Używam go na co dzień do pracy, fajnie wyrównuje koloryt powieki (nie widać moich naczynek).
    --
  • poradywizazystki.pl 22.10.11, 20:23
    Shiseido też polecam, bardzo fajne te pojedyncze.
  • magdam_pl 23.10.11, 16:46
    cześć, matowe cienie znajdziesz w ofercie Mary Kay. ładny cielisty kolor to sweet cream.

--
    bezpłatne pokazy kosmetyczne z nauką pielęgnacji i makijażu - Wołomin, Warszawa i Kielce z okolicami
  • ciastolinka88 03.11.11, 12:36
    podobają mi się matowe cienie, fajnie przyciągają wzrok często ;) nie świecą się jak wieczorowe, ładnie wyglądają w dzień a cieliste matowe kolory wyglądają bardzo naturalnie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka