Dodaj do ulubionych

kwas glikolowy, flavo-C, iwostin na przebarwienia

28.10.11, 21:00
Co najlepiej używać z tych kosmetyków, które wymieniłam, aby utrzymać efekt ładnej, pełnej życia, rozjaśnionej skóry po mezoterapii??? Kwas glikolowy - ISiS Pharma, Flavo C - serum i krem na dzień, Lucidin - krem na dzień, na noc, serum punktowe.
Edytor zaawansowany
  • malwina79 28.10.11, 21:34
    Ja stosuję GlycoA raz w tygodniu, na noc. W pozostałe noce ;)TriAcneal Avene, a na dzień pod filtr Auriga Flavo-C serum. Jestem bardzo zadowolona z tego zestawu. Cera jest ładna rozjaśniona, mam coraz mniej zaskórników, pory też zwęziły się juz trochę i nie wyskakują mi żadne niespodzianki. Nie wiem czy to zasługa jednego produktu czy całego zestawu, ale ja polecam :) Otoczenie tez zauważa różnicę :)
    --
    www.wyznania-kosmetykoholiczki.blogspot.com
  • b-b1 06.03.12, 09:21
    malwina79 napisała:

> Ja stosuję GlycoA raz w tygodniu, na noc. W pozostałe noce ;)TriAcneal Avene, a
    > na dzień pod filtr Auriga Flavo-C serum. Jestem bardzo zadowolona z tego zesta
    > wu. Cera jest ładna rozjaśniona, mam coraz mniej zaskórników, pory też zwęziły
    > się juz trochę i nie wyskakują mi żadne niespodzianki. Nie wiem czy to zasługa
    > jednego produktu czy całego zestawu, ale ja polecam :) Otoczenie tez zauważa ró
    > żnicę :)

A możesz podać jaki krem(jaka firma i stężenie) stosujesz z GlycoA?
    Nie wiedziałam, że TriAcneal nie koliduje z dodatkowym kwasem-chętnie zastosuję-choć raz w tygodniu.
    Resztę zestawu mam podobną-FlavoC 15%, filtry z Uriage, i nawilżacze Auriga Chiroxy, lub zamiennie Cethapil. I TriAcneal na noc od tygodnia.
  • issey_miyake 28.10.11, 21:40
    kokoszanel.1 napisała:

> Co najlepiej używać z tych kosmetyków, które wymieniłam, aby utrzymać efekt ład
    > nej, pełnej życia, rozjaśnionej skóry po mezoterapii??? Kwas glikolowy - ISiS P
    > harma, Flavo C - serum i krem na dzień, Lucidin - krem na dzień, na noc, serum
    > punktowe.

Najlepiej zrób zestaw - kwas glikolowy Isispharma + serum Flavo C Forte. Reszta jest niewiele warta.

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • adamaszek333 28.10.11, 21:48
    to naprawdę działa????
  • issey_miyake 28.10.11, 23:28
    adamaszek333 napisał:

> to naprawdę działa????

tak

--
  • coco_angel 28.10.11, 21:58
    to zalezy jak reagujesz na kwas glikolowy...Triacneal tez go ma :)
    ale zestaw malwiny jets wart uwagi:) choc generalnie flavo c jak dla mnie jest mniej godny polecenia...
    Wolalabym stabilniejszy zestaw z BU..
    --
    4premiere.blog.onet.pl/
  • mogra1 30.10.11, 21:18
    Mnie flavo-C okropnie pozapychało. Leczyłam się 2 tygodnie . To kara za to , że zdradziłam serum z BU :)
  • kajsanna 04.03.12, 23:30
    ISIS pharme testuja teraz na testkosmetykow.pl, podobno jest dobry, można też kupić glyskincare. Flavo c używałam, ale wolę svr c 20.
  • shakina 05.03.12, 23:00
    a ja od razu powiem, ze zachwalane flavo C pod wzgledem rozjasniania jest duzo cieńsze od SVR HYDRACID C20. Kupilam ten krem , zastosowalam wieczorem a rano-szok! skora jasniejsza co najmniej o 1 ton ;) wiem ze to brzmi zabawnie, ale naprawdę zauwazylam zdecydowane rozjasnienie i wygładzenie. krem jest drozszy od serum flavo C ale jednak efekt po jednokrotnym zastosowaniu bije na glowę pol zuzytej buteleczki flavo.ja polecam ten krem!!!! :) poza tym nie oszukumy się ze jest tez przyjemniejszy w stosowaniu niz plynne falvo ktora ucieka miedzy palcami ;)
  • issey_miyake 06.03.12, 13:40
    shakina napisała:

> a ja od razu powiem, ze zachwalane flavo C pod wzgledem rozjasniania jest duzo
    > cieńsze od SVR HYDRACID C20.

bo SVR jest dużo mocniejsze (20%) od Flavo C (8 i 15%) (nie dla kazdego nadaje sie na 1 rzut),

> Kupilam ten krem , zastosowalam wieczorem a rano-s
    > zok! skora jasniejsza co najmniej o 1 ton ;) wiem ze to brzmi zabawnie, ale nap
    > rawdę zauwazylam zdecydowane rozjasnienie i wygładzenie.

to normalne

--
  • konwalia55 06.03.12, 22:44
    Kokoszanel,
    jakis czas temu (grudzien) zaszalalam i kupilam sobie serum Even Better Clinique, to:

www.clinique.com.pl/EvenBetterClinical/
    na urodzinki w lutym poprosilam o krem z tej samej serii, ktory uzywam teraz na to serum (juz druga buteleczka), dwa razy dziennie - rano i wieczorem.

buzie mam gladziutka, jasniejsza, bardzo ladna, zdecydowanie pozbylam sie podraznien (mam sucha, wrazliwa i delikatna cere). nie uzywam na razie zadnych innych kremow.

serum jest leciutkie, idealnie sie wchlania, bezzapachowe (dla mnie to bardzo wazne), a krem oprocz ladnego nawilzenia nadaje cerze taki look, buzia od razu wyglada swiezo.

polecam, oba kosmetyki sa baardzo wydajne, moim zdaniem warto :) zwlaszcza, ze wczesniej bylam zadowolona z podkladu Clinique Even Better, bardzo przyjemny efekt za mila cene :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka