• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Safira - Farba do włosów - gdzie????

• 02.01.12, 16:51
    No właśnie jak w temacie...może ktoś orientuje się gdzie dostępna jest ta farba...w Rossmanie i Naturze zniknęła, jeśli wycofali to tragedia bo na prawde kolory były genialne a jakosc tez super...używałam piaskowego blondu i była to jedyna farba ktłóra nie niszczyła mi wlosów..a moze w jakimś internetowym sklepie gdzie mają szeroka ofertę farb...podpowiedzcie proszę jakieś bo osobiście nie znam wielu godnych polecenia...dzięki;)
    Edytor zaawansowany
    • 02.01.12, 19:18
      Wydaje mi się, ze wycofali, nigdzie jej nie ma. Też żałuję, to była moja ulubiona farba.
      • 02.01.12, 20:32
        w takim razie jaki jest sens wycofywania dobrych, chętnie nabywanych przez klientelę produktów???? Farba ta kosztowała ok 30pln a miałam po niej włosy lepsze niz po wizycie u fryzjera gdzie kładł mi kolor za ok 150 minimum.....
        • 02.01.12, 20:43
          Ha, dobre pytanie, wiele moich ulubionych produktów tak znika.
          • 02.01.12, 21:12
            Jest nadal w Niemczech,więc może poszukajcie w sklepach z niemiecką chemią i ewentualnie złóżcie zamówienie;).Ja farbuję się na rudo i kolory Safiry wybitnie mi nie podchodziły..Sztuczne tak,że aż zęby bolą;/.
            • 02.01.12, 21:50
              Ja natomiast zawsze nakładałam blond o nazwie piasek pustyni....super kolor , nie za jasny i naturalnie wyglądajacy, włosy po nim błyuszczały i nie wysuszały się..cud miód malina
              • 03.01.12, 00:47
                Jak nie znajdziesz,to mogę Ci przywieźć z De.Podaj namiary na pocztę gazetową,będę w Polsce w maju,zapłacisz tyle,ile kosztuje tam+przesyłka(chyba,że jesteś z Krakowa:)).Pzdr
                • 03.01.12, 20:50
                  No niestety została wycofana :( dla mnie miała najfajniejszy i najlepiej trzymający się ciemny brąz. Ja jestem z Krk i byłabym chętna na Safirkę :)

--
                  www.wyznania-kosmetykoholiczki.blogspot.com
                  • 03.01.12, 21:46
                    Ok,przywiozę Ci z De.Jaki nr ma ten odcień?
    • 04.01.12, 10:12
      Ja ją widziałam w małej, osiedlowej drogerii.
      --
      www.planowaniewesela.pl/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.