Absolutne hity, jakie sa Wasze? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Nie chodzi mi o hit cenowy - tylko o sprawdzone dzialanie :) Jakie sa wasze kosmetyczne/apteczne hity?
    Chcialabym poznac bo moze znajde cos nowego dla siebie :)
    Moje jak narazie to: serum z wit C z BU, Iwostin Sensitia krem z lipidami, balsam do ust Himalaja, Triacneal Avene. Wczoraj zakupilam plyn micelarny Ziaja 30+, wydaje sie fajny, ale nie mam porownania, wczesniej uzywalam tylko Vichy i to raz...Czy oprocz slawetnej Biodermy jest cos godnego uwagi i troche tanszego? Dzieki z gory.
    • Dla mnie absolutnym hitem jest krem do rzęs L'Biotica. Moje dotąd marne rzęsy urosły, pogrubiły się i ściemniały. Jestem pod wrażeniem :)
      Jeśli chodzi o Biodermę to dla mnie inne płyny micelarne (np. AA) są równie dobre, więc po co przepłacać?
    • Pozdkład paese bezwodny, dla cery tłustej bomba, mega wydajny super kryjący.
      Ziaja bloker jak u poprzedniczki.
      Lotion i krem synchroline do cery trądzikowej.
      Odżywka do paznokci NailTek F II
      Odżywka do włosó Kallos Placenta- niedroga i rewelka.
      Szampony joanna profesional 1 litrowe
      Szampon i odżywka joanna do włosów blond takie fiolowetowe.
    • Bioderma jest teraz w promocji: 500 ml za 41 zł w Super F. :)
      Jak dla mnie jedyny i najlepszy :)
    • podkład Estee Lauder Futurist
      odzywka Ziaja do wlosow farbowanych z prowitamina B5
      maska do wlosow farbowanych na blondy Goldwell z serii Color Glow Bright Shine
      szampon do wlosow blond Yves Rocher Reflets Naturels
      szampon do włosow zniszczonych Biovax
      dezodorant w kulce Yves Rocher Kwiat Lotosu
      tusze do rzes Golden Rose wersja 3D
      cienie do powiek Vipera
      blyszczyki Vipera
      krem do stop z lawenda Avon (okragle pudelko)

a ostatnio, od grudnia takie szalenstwo:
      serum Clinique Even Better

• Teraz Ja:-
        Pojedyncze cienie do powiek Bourjois-one sa na wieki wiekow po prostu.Bez bazy trzymaja sie caly dzien Bozy,maja delikatny polysk-genialne:-))
        Tejze firmy blyszczyki 3D-bardzo smaczne:-))) nie sa zbyt kleiste,a jednoczesnie trwale
        Blyszczyki Clarinsa i Juicy Tubes Lancoma
        Tonic Cliniqua-ja uzywalam 2-ke i butelka 400 mil starczyla mi na jakies 1.5 roku a i to po zrobieniu odlewek dla kuzynki
        Najzwyklejszy pod sloncem krem Nivea-na dzien,na noc,pod ocz...balcamy Nivea tez sa super
        MOze tu kogos zadziwie-ale butla wazeliny-ja wazelina smaruje buzie na noc,wargi na mroz,skrzydalka nosa,czasem tez cale cialo.Nie przeszkadza mi tlustosc wazeliny-moja skora jest pijaczka i wszystko wypije...
        Acha-lakiery do paznokci Essie i Opi+base coat Seche=manicure przez caly tydzien.
        Pozdrawiam_Iza
    • Avon - szminki (piękne kolory, trwałe, nie wysuszają ust, nie rolują się), wykręcane kredki do oczu.
      Clinique - puder sypki (leciutka mgiełka), krem do rąk oraz żel pod prysznic z serii Deep Comfort (jedyny, który sprawia, że po kąpieli nie swędzi mnie skóra i mogę sobie darować oliwki, balsamy, masła itp.)
      Bioderma - płyn micelarny - bardzo dokładny, przy tym delikatny. Filtr Photoderm AR barwiony (idealnie stapia się ze skórą)
      L'Oreal - maska do włosów Vitamino Color.
    • szampon Vichy dercos aminexil - jesli ma sie cienkie przerzezdzone wlosy naprawde jest super
      krem na dzien Vichy Normaderm - jedyny krem ktory na pare godzin matuje strefe T a przy okazji nie wysusza
      puder prasowany manhattan - ta marka ma puudry w jasnych odcieniach, ciezko znalezc cos podobnego w takiej cenie
      pomadki shine gloss cream loreala (cudnie pachnie, jest blyszczaca i mocno pielegnuje), pomadka color richie loreala, swietne kolory; pomadka coco rouge chanel - cena straszna, ale kolory FANTASTYCZNE
      do mycia, kapieli polecam CUDOWNE mydla Stenders, to jakas wschodnia firma chyba z łotwym, maja maly sklepik w Arkadii - sole do kapieli, peelingi, kule do kapieli, mydla recznie robione, naturalne, mnostwo odzywczych skladnikow. jakosciowo lepsze niz body shop, a ceny podobne. L'ocitane ze swoimi cenami moze sie pocalowac.
    • MAC - pigmenty
      Soap&Glory - masło do ciała THE RIGHTEOUS BUTTER, krem do rąk Hand Food, peeling Flake Away, żel pod prysznic Clean on me
      Kemon - szampon i maska do włosów zniszczonych
      Rossmann - Babydream fur Mama. Produkt wielofunkcyjny :), ja używam przede wszystkim do olejowania włosów oraz dodaję trzy krople olejku do każdej używanej odżywki do włosów.
      Gosh - Golden Glamour Giant Sun Powder
      Carmex - wiśniowy balsam do ust
      Dax Cosmetics - Perfecta Cera Mieszana Krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc z Fito-retinolem
      Simple - Kind To Skin Moisturising Facial Wash
    • Hitem są bez wątpienia blokery na potliwość. Używam ich sporadycznie, a jako,że nosze raczej dopasowane pod pachami rzeczy jest to rewelacja. Najpierw był Etiaxil, teraz Antidral, kiedy się skończy kupię ten polecany bloker Ziai. Na co dzień stosuję antyperspirant Pollena Ewa fresh, który działa wystarczająco i nie brudzi ciemnych bluzek.
      Uwielbiam od wielu lat błoto do włosów Bielendy i choć polubilam odżywki i szampony Polleny Ewy to błoto zawsze muszę mieć w łazience.
      Bardzo lubię puder odbijający światło Vipery. Nie za bardzo nadaje się na zmiany pór roku, ale kiedy skóra się przyzwyczai do aury ten puder jest w sam raz.
    • Mogę napisać o ostanich - krem pod oczy Bio rokitnik Avy, filtry Uriage, olejek do włosów Gliss Kur i maseczka do włosów z tej samej linii, BB krem Missha ale nie Perfect Cover tylko Signature Real Complete i eyeliner w żelu Pierre Rene - wzięłam od razu dwa kolory, przydymiony granat i czarny z drobinkami. Uwielbiam żelowe linery, mam ich całą kolekcję w różnych dziwnych kolorach, począwszy od bardzo drogich do całkiem tanich i eyeliner Pierre Rene jest doskonały - ma świetną, dość zbitą, konsystencję, jest dobrze napigmentowany i bardzo trwały, nic się nie rozmazuje przez cały dzień. Za te 17 zł to prawdziwa okazja.

--
      This thing is slowly taking me apart.
      Grey would be the color if I had a heart.
      • Balbinko, pod twoim wplywem zamowilam sobie ten BB Misshy na ebayu. Mam nadzieje, ze bedzie to mila niespodzianka, bo w kremy BB za bardzo nie wierze, ty za to jestes dla mnie kosmetyczna wyrocznia.
        Dla mnie hitem wszech czasow jest Lancome UV Expert GN Shileld SPF50, uzywam juz od 8 lat, codziennie. Krem w miedzyczasie przechodzil przez male metamorfozy, ale zawsze byl super. W zyciu nie stosowalam filtra ktory zachowuje sie i jest lzejszy niz zwykly krem na dzien.
        Pare miesiecy temu odkrylam super japonski podklad Sofina Alblanc Transclear White Foundation, zamowilam najpierw probki zachwycilam sie. Jesli pamietasz Divinore Ultra Fluid to ten jest dosc podobny, z tym ze bez zapachu i ma lepsza trwalosc. Jest tez mniej aksamitny, ale: jest leciutki i trwaly, nie podkresla skorek, nie wchodzi w zmarszczki i pory, wizualnie odmladza. kolory mogly by byc lepsze. Moim zdaniem podklady naszych douglasowych marek nawet przy nim nie lezaly jesli chodzi o jakosc.
        Do wlosow odkrylam Pierwoje Reshenie - Recepty Babuszki Agafii - szampony, odzywki, lotiony - super sklady, naturalne wyciagi roslinne, przystepna cena. Jestem zadowolona.
    • ja w zasadzie takich hitow wielkich nie mam, ale cos czego uzywam niezmiennie odkad sie zaczelam malowac (czyli chyba juz z ponad 10lat) to jest puder prasowany Rimmell- w okraglym pudelku z przezroczysta nakladka. Mialam rozne ale ten jest po prostu genialny, i ma bardzo fajne odcienie ktore nie ciemnieja na skorze.
      Poza tym zauwazylam ze jak cos jest fajnego to w koncu firma to wycofuje (tak bylo z moim ulubionym tuszem do rzes).

Poza tym uwielbiam:
      olejek jojoba (jako nawilzacz do skory, na skalp, na wlosy, do zmywania makijazu)
      metoda OCM- oczyszczanie twarzy olejem- rewelacja!!!
      Talika Lipocils- odzywka na wzrost rzes- naprawde dziala.
      henna do brwi- nie moge sie bez tego obejsc.

--
      youtu.be/FHA4HNbmDLg
      • Olej rycynowy - jako podstawa do OCM;
        Serum z wit.C z BU - Auriga ze swoimi cenami z sufitu może się schować;
        Bioderma Photoderm ar;
        Mineralny korektor pod oczy Bell - mam nadzieję, że go nie "ulepszą";
        Prasowany puder ELF
        Matowe cienie Inglota - naprawdę nie widzę sensu wywalać kasę na droższe.
    • Krem biolipidowy Calma
    • Moje:
      1. Paul Mitchell nadający objętości włosom (szampon)
      2. Bourjois płyn micelarny
      3. Bourjois fluid
      4. Cetapil do mycia twarzy
      5. Cetapil krem nawilżający do twarzy
      6. Babydream z pompką do mycia ciała
      7. Idea25 do higieny intymnej
      8. Nail tek II odżywkado paznokci
      9. Tusz YSL
      10. Puder bambusowy
      11. Iwostin sp 50+
      12. ALFAPARF S4U F'nK modelująca pasta matująca

--
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2876122,2,1,Szymus.html
      Szymon 13.09.2011
      Ewcia 20.08.2009
      Ola 25.01.2006
    • jeszcze dodam:
      Granatowy balsam do ciala(ten do skory suchej)-jest znakomity
      balsam do ciala z Lidla-blekitna butelka-nazwy nie pamietam-ale kosztowal on ok 3.50 zl za 400 mil i tez byl dobry.Nie wiem,czy jest jeszcze dostepny
      podklady Clinique do cery mieszanej,szminki tez b.dobre i trwale
      olej rycynowy na wlosy(na koncowki szczegolnie)
      cala seria oliwkowa Ziai+seria ,,Kozie Mleko"
      mydelka i balsamy do ciala "Miller Harris" za swiezy,cytrynowy zapach.Swiece tez bylyby hitem(choc wiem,ze to nie kosmetyki:-))) gdyby nie byly takie drogie(ok 160 zl za swiece)
      Maseczki i kremy do twarzy ..Celii"-tanie i b.dobre-ja mam ze swietlikiem
    • Bio oil olejek do ciala
      pilniki Kiss
      do usuwania skorek niebieski plyn Sally Hansen
      Foundation no foundation krem tonujacy perricone MD
      podklad light-expert by Terry
      puder zolty Clinique
      rozany balsam do ust by Terry
      maska do twarzy oczyszczajaco-nawilzajaca Phyt's
      maseczki nawilzajaca i napinajaca Hauschka
      dezodorant w kulce Nivea black and white
      peeling do stop Eveline lakiery do paznokci Opi i Essie
      kredka do brwi brow duo EL

--
      ...
    • Moje typy, bez których życia sobie nie wyobrażam :-D :

Demakijaż i oczyszczanie Kanebo
      Krem do ciała Lift Clarinsa
      Tusz do rzęs Sumptous Estee Lauder
      Podkład Clinique Redness Solution
      Puder sypki Kanebo

--
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yhqvkm0f6dceq.png[/img][/url]
    • bloker ziaja
      • kupilam ten bloker ze wzgeldu na dobre opinie, ale ubrudzil mi bluzke..tzn zostawil jakies dziwne biale plamy pod pachami, ktore teraz nie chca sie sprac...czy u Ciebie tez tak sie dzieje?
        • Bloker ziai stosujemy jak inne blokery, czyli NA NOC, rano zmywamy. Bloker ma instrukcje uzycia na opakowaniu. Radze poczekać z ręką w górze aż pacha wyschnie i zrobi się właśnie taka biała skorupka, wtedy nic się nie ubrudzi. Schnie szybciutko. :)
          --
          [url=http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi,9,24,3459,3566,0,0,0,0.html]
          [img]http://www.fit.pl/kalkulatory/straznik_wagi/64/68/59/obrazek_03.png/tlo_09.png[/img]
          [/url]
    • Moje hity:
      Podkład estee lauderdouble wear stay -in-place makeup kolor desert beige 12
      Regenerujące mleczko do ciała Garnier do bardzo suchej skóry
      Regenerujący krem do rąk Garnier do bardzo suchej skóry
      Płyn micelarny LA Roche-Posay niby z wodą termalną
      Krem na noc Kosmetyki DLA Kuracja regenerująca.
    • korund do mikrodermabrazji z BU. Maseczka peel of z rossmana marki rossman ;) żel do mycia dla dzieci baby dream (stosuję do mycia twarzy), ogólnie większość kosmetyków tej serii lubię i stosuję. Szampon do włosów biały jeleń. A z tego wszystkiego chyba najbardziej polecam ten żel baby dream do mycia. Fajny skład, bez zbędnych ulepszaczy, nie wysusza skóry.
      --
      mamanawywrotkach.blog.onet.pl/
    • podkład Dream Matte Mousse od Maybelline, tusz do rżes Double Extension Loreal, błyszczyk sleeks Inglot, szminka z błyszczykiem Avon
    • dopisuje jeszcze Ziaja Ulga - kremowy olejek myjacy do skory wrazliwej, bardzo dobry, super oczyszcza, nie zapycha, bardo wydajny i tani jak barszcz! Na pewno dlugo przy nim zostane...Pozatym serum Advanced Night Repair Estee Lauder. Drogie, ale warte swojej ceny, naprawde dziala, efekty widoczne juz po tygodniu stosowania...buzia po prostu "wyprasowana",mlodsza...:)
      • Ziaja Ulga jeszcze płyn micelarny z tego samego cyklu, zmywam nim makijaż oczu i nadaje się nawet dla oczu zmęczonych komputerem i soczewkami kontaktowymi.:) Naprawde rewelacja, zwłaszcza w zestawieniu z ceną ( coś ok 10 zł, nie ma o czym mówić...) pozdrówki..
        • ooo fajnie, dzieki, na pewno wyprobuje! ja kupilam jeszcze krem na dzien z tej serii - bo ma bardzo podrazniona skore po goleniu i sprawdza sie super, sama jeszcze nie probowalam, ale moze byc lekko tlusty z tego co widze..No i te ich ceny, szok! Z pewnoscia nikt mnie nie namowi na wydanie kilkudziesieciu zlotych na cos do zmywania makijazu ;) ten olejek to po prostu mega hit jak dla mnie oczywiscie ;) Ciekawe czy krem na noc jest tez dobry..? Pozdrawiam i daj znac jak cos jeszcze przetestujesz z serii Ulga ;)
          • molpson napisała:

> ooo fajnie, dzieki, na pewno wyprobuje! ja kupilam jeszcze krem na dzien z tej
            > serii - dla meza, bo ma bardzo podrazniona skore po goleniu i sprawdza sie super, sama je
            > szcze nie probowalam...
            > Tak, te ich ceny,po prostu szok! :) Z pewnoscia nikt mnie nie namowi na wydanie kilkudziesieciu zlotych
            > na kosmetyk do zmywania makijazu ;) ten olejek to po prostu mega hit jak dla mnie ocz
            > ywiscie ;) Ciekawe czy krem na noc jest tez dobry..? Pozdrawiam i daj znac jak
            > cos jeszcze przetestujesz z serii Ulga ;)
    • bezbarwna pomadka, chyba melisy, kremy ziaji i mascara maxfactora 2000 kalorie, które nie ruszają się z mojej torebki :)
    • moim chitem są chińskie bańki gumowe. a jesli chodzi o kosmetyk to puder revlon colorstay!! ;))
    • dodaje Double Wear Estee Lauder - nie ma lepszego jesli chodzi o krycie...Probowalam Revlon Color Stay, ostatnio zaslyszany i chwalony Paese (intensywnie kryjacy), ale DW pozostaje niedoscigniony jak narazie (od lat zreszta)...No chyba,ze ktos cos nowego odkryl? Chodzi mi o silne krycie nie efekt matujacy :)
      • Molpson- polecam Dermablend Vichy- krycie rewelacyjne, zakryje absolutnie wszystko, a jednocześnie wygląda jak zwykły podkład, nie robi maski, wystarczy niewielka ilość, by perfekcyjnie pokryć twarz. Konsystencja kremowa, nie rzadka, bardzo łatwo się rozprowadza. Zużyłam już jakieś 6 opakowań i wierna mu będę aż po grób :)

Z pozostałych hitów:
        Tusze Max Factor- 2000 Calorie na zmianę z Masterpiece Max- nie ma lepszych na świecie
        Krem Cosmelan II- dla cer problemowych ideał, złuszcza dokładnie tyle, ile trzeba żeby mieć piękną skórę
        Balsam do ciała Eveline Extra Soft- fantastyczny balsam, konsystencja idealnie kremowo-emulsyjna, świetnie się wchłania, pachnie bardzo neutralnie, kosztuje grosze (16zł za 400ml)
        Micele Biodermy

• Biały jeleń - mydło w kostce
      Żel pod prysznic- Yves Rocher - bawełna z Indii
      Ciało - Cethaili MD, eko olejek z awokado i granataów Suhada Nature
      Szampony Alterry
      Odżywki/maski do włosów Kallos, mleczna i z placentą
      Twarz:
      nawilżanie
      maseczka z alg z BU
      serum Flavo-C z BU
      olej z pestek malin z BU
      hydrolat z kwiatów lipy z BU
      tonik ogórkowy Zai
      Glyco A
      Make-up:
      koloryzujący nawilżacz wiosna/lato
      na większe wyjście - Bourjois Healthy Mix
      róż- Bourjois (ten mały, okrągły z nieporęcznym pędzlem i lusterkiem)
      tusz -Max Factor Masterpiece, lub 2000 Calorie
      cienie- Eye Surge Clinique
      błyszczyk -Boujois Effet 3D

--
      "Twój pies - Twoje gó..."
    • Moje:
      1. antidral
      2. seria do stóp z kwasami AHA z Bingo
      3. Olejek arganowy
      4. Maść z wit.A
      5. krem opalizujący Sopot Ziaja.
    • Moje "must have":
      1. micel: Bioderma Sensibio
      2. woda termalna: Uriage
      3. tusz: MAsterpiece Max, 2000 calorii
      4. puder: Meteorites Guerlain'a
      5. olejek: Limonka i Oliwa Alterra (do ciała, twarzy, włosów)
      6. na cellulit: serum Ziaja w czarnym opakowaniu, serum Evelline 3D, gąbka Syrena
      7. podkład: Colorstay Revlona dla normalnej i suchej
      8. krem tonujący: Galenic Aquasublime
      9. antyperspirant: bloker Ziaja
      10. serum: Estee Lauder Advanced Night Repair
      11. krem: Cure Solutions Yves rocher (lubię też serum z tej serii)
      12. szampon: dla włosów blond Yves rocher
    • i jeszcze korektor Maybelline, Pure Cover Mineral swietnie zakrywa przebarwienia i pryszcze
    • Kremy Elixine Refirmica na dzień i na noc
      Puder prasowany Bourjois Poudre Exquise
      Puder sypki Bourjois Poudre Exquise

To były moje ulubione kosmetyki. "Były" - bo zostały wycofane. Naprawdę nie potrafię znaleźć równie dobrych zamienników w podobnej cenie.
      --
      ---
      What are days for?
    • Od lat niezmiennie tusze MF 2000 calorie i Maybelline Colossal.
      Naturalne olejki do ciała, twarzy, włosów (głównie migdałowy i argan). Od dawna nie używam praktycznie kremów.
      Płyny do mycia i deo Tesori d'Oriente. I pomyśleć, że kiedyś mi nie podchodziły. Powala mnie ich cena w Polsce, u nas kosztują grosze, zapachy np. 3,5 euro.
      Sól gruboziarnista do peelingu pupy, ramion i łokci :) Mój najtańszy kosmetyk (10 centów za kg :)
      --
      Italia od kuchni
    • moje hiciory ;) :
      EL Double Wear (próbowałam nawet go porzucić kilka razy....ale lepszego dla mnie nie ma;)
      krem Nivea Soft - gdzieś wyczytałam że skład nie za ciekawy,ale ja go uwielbiam
      olejek Alterra granat&avokado-używam do wlosów
      dezodorant kulka- Vichy
      tusze- ciągle szukam ideału,ale najlepiej lubię Max Factor - Masterpiece, 2000,False Lash
      uwielbiam też puder Chanel Poudre Douce (ale ta cena-zna ktoś podobny?)
    • Moje absolutne hity, już od trzech lat na pierwszym miejscu:
      1. Krem pod oczy StriVectin - wiem, wiem różne ma opinie, ale śmiało mogę powiedzieć, że u mnie zdziałał cuda. Chociaż z tej półki cenowej wypróbowałam już wiele kremów pod oczy, ten jest dla mnie cudownym odkryciem.
      2. Maseczka nawilżająca Eisenberg, stosowana zgodnie z zaleceniami producenta fantastycznie nawilża skórę, cera promienieje, latem w ogóle się nie maluję, a komplementom nie ma końca.
      2. Balsam brązujący Ziaja Sopot, od lat na pierwszym miejscu. Stosuję tylko do nóg, piękny kolor, ładny zapach, dobre nawilżanie. Wszystkie inne odpadły w przedbiegach, ten jest świetny i do tego kosztuje grosze:-)
    • Bourjois - tusz do rzęs Coup de Theatre 2 in 1
      Bourjois - płyn do demakijażu Gentle Eye Make Up Remover
      Yves Rocher - peeling do ciała z glinką marokańską Tradition de Hammam (super poprawia samopoczucie - zapach ma zniewalający)
      Yves Rocher - maska do twarzy i włosów z tej samej serii o peeling
      Yves Rocher - szampon odżywczy do włosów suchych z odżywczym mleczkiem z owsa
      Yves Rocher - żele pod prysznic z serii JARDINS DU MONDE (znow zabójze zapachy)
      Yves Rocher - antyperspirant w kulce "zielona cytryna z meksyky"
      Ziaja - maska oliwkowa do rąk
      Barwa ziołowa - szampon tataro chmielowy
    • - olejek Khadi przeciwzmarszczkowy do twarzy i ciała,
      - serum winogronowe BU
      - żel haluronowy z BU
      - Immediate Beauty Powder Pixie- oba kolory, raz mieszam tak, raz owak w zalezności od pory roku
      - lawendowy krem do stóp z Biedronki- rewelacja za mniej niż 5 zł...
      - szampon Fitomedu z henna do włosów ciemnych
      - sławna maska do włosów Gloria :),
      - maska Alterra z owocem granatu
      - krem z filtrem do twarzy Soraya (w pomarańczowym kartoniku)- najlepszy filtr na lato
      - błyszczyk Revlona Super Lustrous

Przyznaję, że nie znalazłam jeszcze tuszu doskonałego i doskonałej szminki.
    • krem pod oczy just Eyes Cream firmy Herbfarmacy,
      balsam do ciała Herbfarmacy,
      balsam do ust Figs& Rouge dzika wiśnia
      henna Khadi orzechowy brąz :)
    • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • balsam kokosowy, ziaja! W leci idealny na noc, a zimą przypomina o lecie ;)
      --
      <a href="www.prosen.com.pl/index.php?option=com_djcatalog2&view=item&id=10:zaburzenia-pamieci&cid=2:bezpatne-konsultacje"_blank">Bezpłatne badanie zaburzeń pamięci</a>
      • U mnie na liście top
        - olej sezamowy na włosy
        - krem do rąk z biedronki (zielony) na końcówki
        - maść z witaminą A - na usta i łokcie
        - CP - suplement który uwielbiają moje paznokcie
    • Bioderma sensibio płyn micelarny lub tańszy z Bourjois
      krem z filtrem który na długo matowi cerę - Synchroline Aknicare sun
      podkład do cery mieszanej - Revlon Colorstay
      róż Bourjois
      Auriga flavo C serum. Miałam też serum z BU ale moim zdaniem jest gorsze.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.