Dodaj do ulubionych

suszarko- lokówka

11.02.12, 21:20
czy takie cudo nadaję się do krótkich włosów? takich do ucha. bo już mam dosyć codziennej gimnastyki z suszarką i szczotką. nie pytam o konkretny model, chociaż jak ktoś ma sprawdzony, to też poproszę :) chodzi mi bardziej o to czy warto zainwestować, czy faktycznie daje efekt chociaż trochę podniesionych włosów.
--
trzeba dbać o linie, a linia ma być gruba i wyraźna!
Edytor zaawansowany
  • 11.02.12, 23:03
    Daje. Używałam na krótkich włosach (i to krótszych niż takie do ucha), teraz używam na długich. Dla mnie - super.
  • 12.02.12, 13:07
    odciągające włosy od skóry nakładasz, a włosy są zmoczone pianką albo piwem jasnym. I masz rano czas na makijaż/śniadanie/kawę.
    --
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 12.02.12, 14:24
    Ja mam od ok. 3 tygodni Big Hair Babyliss - nie mam pojęcia jak mogłam bez tego cuda żyć;)
    Jest to suszarko-lokówka, koszt. ok. 150 zł, serdecznie polecam
  • 12.02.12, 17:38
    obrotowa? bo też by mi na tym zależało, żeby ułatwić sobie życie
    --
  • 12.02.12, 18:07
    Mam te lokowke od jakiegosc czasu. Raz zapomnialam jej zabrac i kupilam na szybko lokowke z philipsa, jest lepsza od babyliss pod kazdym wzgledem.

--
    ...
  • 13.02.12, 16:50
    Greentea2- nie znam Philipsa - pewnie jak padnie mi Babyliss to się rozglądnę za konkurencją;)
    Na razie nie mogę się do niczego przyczepić. Wczoraj pierwszy raz od dłuuuugiego czasu użyłam samej prostownicy i wyglądałam jak wymoczek;)
    Po suszeniu Big-hair mam włosy dokładnie takie, jak po wyjściu od fryzjera i suszeniu na szczotce - super podniesione, gładkie i lekko podkręcone:)
  • 13.02.12, 21:27
    JA TEZ POLECAm samoobrotową. ma od roku rewente i jest niezastapiona:)
    --
    [url=http://aukcjewp.wp.pl/listing/user.php?us_id=2227979][b][color=purple]-CIEKAWE I TANIE KSIĄŻKI-[/color][/b][/url]
  • 13.02.12, 23:20
    Ja nie uzywam tego obrotowego systemu, denerwuje mnie, placze sie okropnie.
    Prostownicy nie musze uzywac wiec nie wiem:)
    Po pierwszym uzyciu philipsa bylam bardzo mile zaskoczona, jest wygodniejsza, o wiele szybciej ulozylam wlosy i efekt tez byl lepszy. Ale to tez pewnie zalezy od preferencji. Ja od razu odstawilam babyliss.

--
    ...
  • 13.02.12, 22:39
    mam rowentę obrotową z jonizacją, taką:
    wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20350
    tylko nowszy model, z jonizacją.

Szarpałam się z nią przez kilka tygodni, aż w końcu udało mi się opracować optymalny i najszybszy system suszenia. Najpierw podsuszam włosy zwykłą suszarką, a potem nie tyle nawijam, co przeczesuję włosy tą lokówką, kiedy ona jest cały czas w obrocie. efekt - proste, gładkie, ułożone włosy (naturalne mam nieregularnie falujące). Jestem z niej bardzo zadowolona.

Ma wiele zalet, do krótszych włosów moim zdaniem będzie dobra - ma też mniejszą szczotkę.
    Moim zdaniem wysusza włosy. Niestety, też je wkręca.

Koniecznie kup model z jonizacją, inaczej będziesz miała suche, elektryzujące się pióra.
  • 18.02.12, 10:52
    właśnie o tej my myślałam, z jonizacją, ale trochę mnie zmartwiłyście, że wkręca włosy. mam ich mało na głowie i nie chce więcej stracić :)
    jeszcze cena mnie trochę odstraszyła, jak będzie mi pasować to super, odżałuje, gorzej, jak okaże się, ze się nie polubimy...
    --
  • 18.02.12, 12:02
    wkręca prawdopodobnie dlatego, że przedmówczyni nie dzieli włosów na pasma, tylko przeczesuje nią całe włosy.

ja mam lokówko-suszarkę z jonizacją, babyliss, jestem zadowolona. małym minusem jest to, że obraca się tylko największa ze szczotek, pozostałe nie. świetna jest opcja suszarki, przydaje się na wyjazdy, bo sama lokówka zajmuje mało miejsca.

przed całym zabiegiem nakładam cement kerastase (można też nałożyć coś innego, byleby chroniło włosy przed temperaturą), wtedy włosy lepiej znoszą suszenie i ładnie się błyszczą.
  • 18.02.12, 12:18
    Używam tej z Rowenty od bardzo dawna, mam tę starszą wersję i polecam zdecydowanie - bez względu na cenę, to pieniądze dobrze wydane. Ja używałam (i używam) na włosach krótkich i półdługich, IMO do takiej długości nadaje się idealnie. Jak miałam dłuższe - raczej nie, takie same obserwacje ma moja długowłosa siostra. Przy krótszych włosach znakomicie odbija włosy od nasady, podkręca końce i nic się nie wkręca.

--
    This thing is slowly taking me apart.
    Grey would be the color if I had a heart.
  • 23.02.12, 10:53
    zamówiłam rowentę z jonizacją, czekam z niecierpliwością :) mam nadzieję, że się polubimy
    --
  • 12.11.12, 11:09
    Mam pytanie czy nadal uzywa pani rowenty i jakie jest pani zdanie na temat tej suszarki czy nadaje sie do poldlugich wlosow,oraz czy sie mocno nie nagrzewa,czytalam gdzies ze szczotka wypada bardzo bym prosila o wypowiedz bo sie zastanawiam nad kupnem rowenty 9320 lub bebyliss 2735e ,ale bebyliss ma tylko jedna szczotke obrotowa pozdrawiam cieplutko Julia
  • 09.11.12, 23:22

Balbina, proszę wyjaśnij mi jak używasz Rowenty z obrotową szczotką na krótkich włosach??? Kupiłam ją niedawno, i nic mi nie wychodzi, mam albo sterczące na wszystkie strony włosy, albo powywijane w dziwne strony :-( Jak się tego nauczyć? Mam 2 szczotki, używam tej mniejszej, ale i tak wydaje mi się za duża!

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi!
    Baśka
  • 26.02.12, 19:40
    sprawdzona przeze mnie www.google.pl/imgres?q=suszarko+lok%C3%B3wka+philips&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rlz=1R1GGHP_pl___PL465&biw=1047&bih=446&tbm=isch&tbnid=xgRCUShkNm2bXM:&imgrefurl=http://www.agito.pl/suszarko-lokowka-philips-hp-4674-salon-airstylist-ion-1114-35399.html&docid=oky82o-NeP_o5M&imgurl=http://m2.agitomedia.pl/image/700x700/0/prostownice-lokowki-karbownice/philips-hp-4674-salon-airstylist-ion.241441.2.jpg&w=448&h=435&ei=m3xKT9HxDKqQ0AXZ7ZX9DQ&zoom=1&iact=rc&dur=579&sig=114621668430283718948&page=1&tbnh=119&tbnw=123&start=0&ndsp=12&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=52&ty=51
  • 16.11.12, 15:07
    Na pewno musi być o małej średnicy ona, i super wyglądają loki robione na foli i prostownicą.
    --
    stylowi.pl/kategoria/moda-damska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.