Dodaj do ulubionych

jak ujedrnic skore(uda)???

12.02.12, 22:41
Mozecie polecic jakies balsamy,peelingi, sprawdzone metody?
Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 12.02.12, 22:43
    Garnier, taki duży żółty, nie pamiętam dokładnie, ujędrniający, po tygodniu widziałam poprawę
  • 18.02.12, 22:53
    Ruszyć się z kanapy/fotela i zacząć ćwiczyć.
  • 19.02.12, 11:25
    ja polecam cwiczenia- pol godziny dziennie wystarczy, glownie nozyce pionowe (na plecach sie kladziesz i robisz), albo po prostu jakies cwiczenia rozciagajace i napinajace miesnie- do tego wystarczy byle jaki balsam ktorym zrobisz masaz. A jeszcze lepiej jakis ujedrniajacy.
    Na sflaczalym miesniu skora nie bedzie wygladac dobrze. dlatego najlepiej cwiczyc.
    --
    youtu.be/FHA4HNbmDLg
  • 11.04.12, 00:42
    Najlepsze efekty uzyskasz cwicząc. Balsamy i kremy działają tylko powierzchownie i w minimalnym stopniu. Z domowych metod polecam peeling kawowy.

Kinga,
    Doradca on-line marki Slimitin Aqua
    www.slimitin.pl
  • 19.02.12, 21:03
    Wiem,ze chodzi Ci o kosmetyki-a zatem!

Oto moje typy -po ktorych od razu zobaczysz efekt :)
    -balsam ujedrniajacy Norel (tlusta i gesta konsystencja-uda od razu wydadza sie gladsze),
    -Nivea GoodByeCellulit : jest lepszy od Vichy,a kosztuje polowe mniej,
    -oliwka Ziaji na celulit (z pompka),choc rownie dobrze moze byc ta witaminowa-mam ja dosc dlugo i do masowania ud,posladkow-rewelacja(nakladam ja na balsam,fajnie sie wchlania),

-stosowanie tych preparatow codziennie i dwa razy dziennie-a zatem systematycznosc .

:)
  • 20.02.12, 17:14
    Eveline czerwone moim zdaniem najlepsze do dostania w Rossmannach
  • 29.03.12, 19:37
    Polecam balsam Lirene brązująco - ujędrniający i niedrogi
  • 01.04.12, 16:55
    mnie kosmetyki nic neistety nie pomogly, dla mnie to pic na wode
    Trening i masaze, a i owszem ale od balsamow to nie sadze zeby komukolwiek zadzialo ;(

Polecic moge zabieg body slimmingu - masaz prozniowy. Wzielam 10 takich masazy na celulit glownie i przy okazji skora sie ujędrnila. Taki masaz pobudza krazenie. W seriach takie masaze maja dobra cene i oprocz przyjemnosci z masazu (choc po pierwszych mialam zakwasy) daja cos wiecej. Warszawiankom moge polecic miejsce gdzie ja chodze - Klinika BBC
  • 01.04.12, 21:04
    Witam. Na Twoje pytanie odpowiem tak: znam bardzo dobrą metodę ujędrniającą poszczególne partie ciała. Nie wiem, czy słyszałaś kiedyś o zabiegu Accent Your Body? Jest to bardzo skuteczna terapia, która polega na wykorzystaniu energii radiofrekwencji, która wprowadza w ruch cząsteczki wody zawarte w naszej skórze. Ruch ten powoduje tarcie, a ono z kolei wytwarza ciepło regenerujące kolagen i przez to wpływa na wygląd skóry, jej napięcie, jędrność i ujednolica jej strukturę. Poddałam się temu zabiegowi już trzykrotnie i obserwuję bardzo duże różnice, jestem usatysfakcjonowana:) Jestem pewna, że Accent pomógłby Ci pokonać Twój problem. Polecam:)
  • 08.04.12, 13:09
    ćwiczenia - to oczywista, oczywistość ;)
    oraz bańka chińska, pierwsze zabiegi bolą przeokropnie,ale po około3 już jest do wytrzymania,do tego pijesz dużo wody, kremujesz i w domu masujesz i efekty murowane
  • 11.04.12, 13:26
    zielonakoniczyna napisała:

> Mozecie polecic jakies balsamy,peelingi, sprawdzone metody?
    > Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam

ja "walcze" z nadmiarem tluszczyku i cellulitem na udach...Stosuje peeling myjacy Lirene Stop cellulit (taki wsciekle pomaranczowy) i zel/krem z tej samej serii (tylko na uda i posladki). Po kapieli wcieram go w skore taka gumowa rekawica z wypustkami w uda - robiac masaz :) Do tego staram sie duzo pic...moze cos z tego bedzie ;)
  • 08.10.12, 13:13
    Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre jest również tak ja przy cellulicie kąpiele naprzemienne, usprawni to krążenie. Polecam noszenie pasów uciskowych i tzw. ściskomajtek
  • 01.01.13, 18:09
    Regularne wizyty na basenie. Do tego masaż szorstą rękawicą i czarnym mydłem savon noir - przynajmniej raz w tygodniu. Codziennie aplikacja kolagenu naturalnego silver. Wszystko razem działa bezbłędnie.
    --
    Kolagen Naturalny jest źródłem młodości
  • 02.01.13, 18:17
    Balsamy to moim zdaniem niezbyt wiele dają na ujędrnienie skóry. Najlepiej to połączyć kilka rzeczy na raz: duuużo ruchu, wysiłku fizycznego - ogólnie sport, do tego kremy (najważniejsze w używaniu kremu jest tak naprawdę masaż skóry, który robimy podczas smarowania) i ja proponuję zabiegi takie jak Accent XL, które ujędrniają wyszczuplają i usuwają cellulit. Pomyśl o tym.
  • 26.08.13, 20:36
    U mnie najskuteczniejsze okazaly sie niedrogie balsamy Eveline z serii slim. Jest ich sporo, poczytaj na www, w googlach. Ja lubie ten w seledynowej butelce. Mozesz tez wyprobowac banki chinskie - troche boli ale sa skuteczne.
  • 27.08.13, 13:07
    polecam zabieg cavi-lipo, juz po pierwszej wizycie skora jest niesamowicie napieka i cellulit widocznie sie zmniejsza, ja robilam w warszawie
  • 04.09.13, 23:45
    banka chinska nie przy popekanych naczynkach i zylakach. PODOBNO BARDZO ZAOSTRZA STAN SKORY Z ZYLAKAMI:(
  • 16.09.13, 22:25
    Ja kosmetyków już raczej nie stosuje. Jeden zabieg u kosmetyczki na uda jest lepszy niż 3 miesiące stosowania drogich kremów. Chodze na "liposukcję ultradźwiękową".
    Fajne to jest i moimi zdaniem działa. Mam troche tłuszczyku mimo, że od półtora roku ćwicze. Pani Wiola do której chodze poleciła mi ten zabieg i jestem zadowolona. Bałam się że bedzie bolesne czy coś ale jest naprawde miło... wręcz forma masażu i relaksu. Najpierw rozgrzewają ciało (w moim wypadku brzuszek i uda) za pomocą infra red a pozniej ultradzwiękami i coś tam jeszcze. Zabieg spala tłuszcz, który jest bliżej skóry (bp ćwiczeniami spalam tylko to, co jest bliżej mięśni). Jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam Viola Studio (chodzę we Włocławku, ale teraz otwierają też filię w Gdańsku)
  • 16.09.13, 23:31
    u mnie sprawdza się joga, aerobik, rower, spacery, czasem bieganie :) a z domowych metod pielęgnacyjnych to chyba jedynie balsamy Eveline z serii slim plus od czasu do czasu bańki chińskie.
  • 17.09.13, 14:48
    Ja używałam balsamu ujędrniającego z Lirene i do tego był jeszcze peeling, ale żadne kosmetyki nie zdziałają cudów, jeśli nie zaczniesz ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.
  • 29.09.17, 17:25
    No cóż, czasami nawet ćwiczenia dieta nie są sobie w stanie poradzić z wiotką skóra. Polecam zabiegi np ujędrnianie ultradźwiękami V-Max. Skóra ma ograniczone możliwości odbudowy elastycnzości i w niektórych przypadkach trzeba jej trochę pomóc a w dodatku podstymulować komórki do dalszego ujędrnienia.
  • 10.10.17, 15:42
    Cellulit na udach jest wynikiem zwiększonego podziału tkanki łącznej, zwężenia naczyń krwionośnych i zaburzeń metabolicznych w tkance podskórnej. Komórki tłuszczowe (adipocyty) rozrastają się w nierównomierny sposób, co jest przyczyną nierówności w skórze. Sposoby na ujędrnienie skóry oraz pozbycie się cellulitu możemy podzielić na dwie grupy. Pierwszy z nich to praca własna - odpowiednia dieta, aktywność fizyczna czy tez spożywanie odpowiedniej ilości wody. Druga grupa sposobów to zabiegi pod okiem specjalisty- kosmetologa. Połączenie tych dwóch sposobów daje długofalowe i efektywne rezultaty w walce z cellulitem i wiotką skórą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.