Dodaj do ulubionych

jak ujedrnic skore(uda)???

12.02.12, 22:41
Mozecie polecic jakies balsamy,peelingi, sprawdzone metody?
Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • i.am.girl 12.02.12, 22:43
    Garnier, taki duży żółty, nie pamiętam dokładnie, ujędrniający, po tygodniu widziałam poprawę
  • marripossa 18.02.12, 22:53
    Ruszyć się z kanapy/fotela i zacząć ćwiczyć.
  • lonely.stoner 19.02.12, 11:25
    ja polecam cwiczenia- pol godziny dziennie wystarczy, glownie nozyce pionowe (na plecach sie kladziesz i robisz), albo po prostu jakies cwiczenia rozciagajace i napinajace miesnie- do tego wystarczy byle jaki balsam ktorym zrobisz masaz. A jeszcze lepiej jakis ujedrniajacy.
    Na sflaczalym miesniu skora nie bedzie wygladac dobrze. dlatego najlepiej cwiczyc.
    --
    youtu.be/FHA4HNbmDLg
  • kinga.slimitin 11.04.12, 00:42
    Najlepsze efekty uzyskasz cwicząc. Balsamy i kremy działają tylko powierzchownie i w minimalnym stopniu. Z domowych metod polecam peeling kawowy.

Kinga,
    Doradca on-line marki Slimitin Aqua
    www.slimitin.pl
  • sznappi 19.02.12, 21:03
    Wiem,ze chodzi Ci o kosmetyki-a zatem!

Oto moje typy -po ktorych od razu zobaczysz efekt :)
    -balsam ujedrniajacy Norel (tlusta i gesta konsystencja-uda od razu wydadza sie gladsze),
    -Nivea GoodByeCellulit : jest lepszy od Vichy,a kosztuje polowe mniej,
    -oliwka Ziaji na celulit (z pompka),choc rownie dobrze moze byc ta witaminowa-mam ja dosc dlugo i do masowania ud,posladkow-rewelacja(nakladam ja na balsam,fajnie sie wchlania),

-stosowanie tych preparatow codziennie i dwa razy dziennie-a zatem systematycznosc .

:)
  • babiloniaa 20.02.12, 17:14
    Eveline czerwone moim zdaniem najlepsze do dostania w Rossmannach
  • 5izabela20 29.03.12, 19:37
    Polecam balsam Lirene brązująco - ujędrniający i niedrogi
  • yerga 01.04.12, 16:55
    mnie kosmetyki nic neistety nie pomogly, dla mnie to pic na wode
    Trening i masaze, a i owszem ale od balsamow to nie sadze zeby komukolwiek zadzialo ;(

Polecic moge zabieg body slimmingu - masaz prozniowy. Wzielam 10 takich masazy na celulit glownie i przy okazji skora sie ujędrnila. Taki masaz pobudza krazenie. W seriach takie masaze maja dobra cene i oprocz przyjemnosci z masazu (choc po pierwszych mialam zakwasy) daja cos wiecej. Warszawiankom moge polecic miejsce gdzie ja chodze - Klinika BBC
  • ines6666 01.04.12, 21:04
    Witam. Na Twoje pytanie odpowiem tak: znam bardzo dobrą metodę ujędrniającą poszczególne partie ciała. Nie wiem, czy słyszałaś kiedyś o zabiegu Accent Your Body? Jest to bardzo skuteczna terapia, która polega na wykorzystaniu energii radiofrekwencji, która wprowadza w ruch cząsteczki wody zawarte w naszej skórze. Ruch ten powoduje tarcie, a ono z kolei wytwarza ciepło regenerujące kolagen i przez to wpływa na wygląd skóry, jej napięcie, jędrność i ujednolica jej strukturę. Poddałam się temu zabiegowi już trzykrotnie i obserwuję bardzo duże różnice, jestem usatysfakcjonowana:) Jestem pewna, że Accent pomógłby Ci pokonać Twój problem. Polecam:)
  • korolowa0 08.04.12, 13:09
    ćwiczenia - to oczywista, oczywistość ;)
    oraz bańka chińska, pierwsze zabiegi bolą przeokropnie,ale po około3 już jest do wytrzymania,do tego pijesz dużo wody, kremujesz i w domu masujesz i efekty murowane
  • molpson 11.04.12, 13:26
    zielonakoniczyna napisała:

> Mozecie polecic jakies balsamy,peelingi, sprawdzone metody?
    > Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam

ja "walcze" z nadmiarem tluszczyku i cellulitem na udach...Stosuje peeling myjacy Lirene Stop cellulit (taki wsciekle pomaranczowy) i zel/krem z tej samej serii (tylko na uda i posladki). Po kapieli wcieram go w skore taka gumowa rekawica z wypustkami w uda - robiac masaz :) Do tego staram sie duzo pic...moze cos z tego bedzie ;)
  • mar-kos.pl 08.10.12, 13:13
    Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre jest również tak ja przy cellulicie kąpiele naprzemienne, usprawni to krążenie. Polecam noszenie pasów uciskowych i tzw. ściskomajtek
  • bluesee 01.01.13, 18:09
    Regularne wizyty na basenie. Do tego masaż szorstą rękawicą i czarnym mydłem savon noir - przynajmniej raz w tygodniu. Codziennie aplikacja kolagenu naturalnego silver. Wszystko razem działa bezbłędnie.
    --
    Kolagen Naturalny jest źródłem młodości
  • lajfentuzjast 02.01.13, 18:17
    Balsamy to moim zdaniem niezbyt wiele dają na ujędrnienie skóry. Najlepiej to połączyć kilka rzeczy na raz: duuużo ruchu, wysiłku fizycznego - ogólnie sport, do tego kremy (najważniejsze w używaniu kremu jest tak naprawdę masaż skóry, który robimy podczas smarowania) i ja proponuję zabiegi takie jak Accent XL, które ujędrniają wyszczuplają i usuwają cellulit. Pomyśl o tym.
  • solight 26.08.13, 20:36
    U mnie najskuteczniejsze okazaly sie niedrogie balsamy Eveline z serii slim. Jest ich sporo, poczytaj na www, w googlach. Ja lubie ten w seledynowej butelce. Mozesz tez wyprobowac banki chinskie - troche boli ale sa skuteczne.
  • blue9090 27.08.13, 13:07
    polecam zabieg cavi-lipo, juz po pierwszej wizycie skora jest niesamowicie napieka i cellulit widocznie sie zmniejsza, ja robilam w warszawie
  • malazdzicha 04.09.13, 23:45
    banka chinska nie przy popekanych naczynkach i zylakach. PODOBNO BARDZO ZAOSTRZA STAN SKORY Z ZYLAKAMI:(
  • miilena29 16.09.13, 22:25
    Ja kosmetyków już raczej nie stosuje. Jeden zabieg u kosmetyczki na uda jest lepszy niż 3 miesiące stosowania drogich kremów. Chodze na "liposukcję ultradźwiękową".
    Fajne to jest i moimi zdaniem działa. Mam troche tłuszczyku mimo, że od półtora roku ćwicze. Pani Wiola do której chodze poleciła mi ten zabieg i jestem zadowolona. Bałam się że bedzie bolesne czy coś ale jest naprawde miło... wręcz forma masażu i relaksu. Najpierw rozgrzewają ciało (w moim wypadku brzuszek i uda) za pomocą infra red a pozniej ultradzwiękami i coś tam jeszcze. Zabieg spala tłuszcz, który jest bliżej skóry (bp ćwiczeniami spalam tylko to, co jest bliżej mięśni). Jestem zadowolona i z czystym sumieniem polecam Viola Studio (chodzę we Włocławku, ale teraz otwierają też filię w Gdańsku)
  • buscemi_01 16.09.13, 23:31
    u mnie sprawdza się joga, aerobik, rower, spacery, czasem bieganie :) a z domowych metod pielęgnacyjnych to chyba jedynie balsamy Eveline z serii slim plus od czasu do czasu bańki chińskie.
  • 3sasanka38 17.09.13, 14:48
    Ja używałam balsamu ujędrniającego z Lirene i do tego był jeszcze peeling, ale żadne kosmetyki nie zdziałają cudów, jeśli nie zaczniesz ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.
  • malinowska_87 29.09.17, 17:25
    No cóż, czasami nawet ćwiczenia dieta nie są sobie w stanie poradzić z wiotką skóra. Polecam zabiegi np ujędrnianie ultradźwiękami V-Max. Skóra ma ograniczone możliwości odbudowy elastycnzości i w niektórych przypadkach trzeba jej trochę pomóc a w dodatku podstymulować komórki do dalszego ujędrnienia.
  • drlegrand 10.10.17, 15:42
    Cellulit na udach jest wynikiem zwiększonego podziału tkanki łącznej, zwężenia naczyń krwionośnych i zaburzeń metabolicznych w tkance podskórnej. Komórki tłuszczowe (adipocyty) rozrastają się w nierównomierny sposób, co jest przyczyną nierówności w skórze. Sposoby na ujędrnienie skóry oraz pozbycie się cellulitu możemy podzielić na dwie grupy. Pierwszy z nich to praca własna - odpowiednia dieta, aktywność fizyczna czy tez spożywanie odpowiedniej ilości wody. Druga grupa sposobów to zabiegi pod okiem specjalisty- kosmetologa. Połączenie tych dwóch sposobów daje długofalowe i efektywne rezultaty w walce z cellulitem i wiotką skórą.
  • m.magda_88 09.08.18, 11:30
    Oczywiście bez aktywności fizycznej praktycznie żaden krem drogeryjny nie jest w stanie dać oszałamiającego efektu, jednak mam swojego faworyta w tej kwestii. Od dłuższego czasu używam SLIM CELLU CORRECTOR od Bielendy - Modelowanie Sylwetki WĘGIEL + MATCHA TEA Antycellulit, taki zielony z tej serii :) Jest super ponieważ jest w miarę niedrogi a spełnia w 100% moje oczekiwania, skóra jest po nim super wygładzona. Ostatnio nawet używam go do całego ciła jako balsam bo mega nawilża moją wrażliwą skórę. Do tego systematyczne, nie mordercze, ale SYSTEMATYCZNE! ćwiczenia i sexy uda na lato gwarantowane :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.