Dodaj do ulubionych

przebarwienia

10.06.04, 19:47
Czy którejś z Was udało się pozbyć przebarwień na twarzy? Późną jesienią i
zimą stosowałam kremy wybielające(Eris, Floslek), ale bez żadnego efektu. Czy
możecie mi coś doradzić???
Edytor zaawansowany
  • Gość: justy IP: *.ynet.pl / 213.241.34.* 10.06.04, 22:06
    żaden krem wybielajacy nie przyniesie spodziewanych efektów, jeśli nie będzie
    stosowany bloker słoneczny...
    w każdym razie, kremy, które wymieniasz są bardzo delikatne. cos mocniejszego
    znajdziesz np. w ofercie firmy Neostrata.
  • 11.06.04, 18:02
    Zapomniałam dodać, że podczas stosowania kremów wybielających używałam także
    kremu z faktorem 60 (Dermedic). Za rady dziękuję! Może jeszcze ktoś ma jakies
    propozycje?
  • Gość: Lena IP: 5.2.* / *.chello.pl 12.06.04, 08:20
    Zajrzyj tu www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?
    site=ogloszenia&bn=ogloszenia_ploteczki&thread=1037112383
  • 27.09.17, 14:23
    Ten wątek jest już bardzo stary ale może komuś moja opinia się przyda - próbowałam Cosmelanu i efekt po nim był bardzo zadowalający ale.. po pół roku wszystko wróciło:( Jak na zabieg za ponad tysiąc złotych i w dodatku po tym zabiegu wygląda się tak, że nie można wyjść do ludzi przez około tydzień (mega mocne zaczerwienienie, łuszczenie się, opuchlizna twarzy), to uważam, że się nie opłaca i nie wybrałabym tej metody.
    Próbowałam też IPL (przez niektórych nazywany E-light) i tutaj efekty były lepsze bo zabieg dużo tańszy i nie wygląda się jak potwór po zabiegu. Wadą tej metody jest to, że tak na prawdę trzeba zrobić kilka zabiegów żeby zobaczyć rezultaty.
    Najlepsze efekty jak do tej pory miałam przy usuwaniu przebarwień posłonecznych laserem Q switch (końcówka KTP). Tutaj z kolei efekty są od razu, są trwałe ale... musicie wybrać taki salon gdzie operator tej maszyny ma doświadczenie w usuwaniu przebarwień - byłam raz na tym zabiegu w gabinecie lekarskim gdzie lekarz chyba nie bardzo umiał to obsługiwać, użył bardzo małej mocy i tak na prawdę to powinnam pójść z reklamacją bo nie było ŻADNYCH efektów. Drugi raz byłam w gabinecie gdzie aparat obsługiwała kosmetyczka i efekt był piorunujący tzn. przebarwienia na prawdę znikły ale ta dziewczyna sama mówiła, że używa dość dużej mocy w tym urządzeniu żeby osiągnąć taki efekt i po zabiegu przez 2-4 dni byłam dość mocno zaczerwieniona nawet pojawiły się takie mini strupki. Ale ten zabieg uważam za najbardziej efektywny na przebarwienia.
  • 10.10.17, 10:39
    Ja mam cere bardzo problematyczna, z przebarwianiami, tlusta zze sklonnoscia do tradziku. Dlugo, bardzo dlugo szukalam czegos do pielegnacji co mi pomoze, az trafilam na serie kosmetykow zielena herbata z bielendy. Kupilam serum, krem na noc. Krem mpomaga mi zredukowac wydzielane sebum dzieki czemu za dnia twarz sie mniej swieci, natomiast serum suer matuje, wygladza skora, dodaje jej elastycznosci i wlasnie bardzo ladnie rozjasnia przebarwienia, ma w skladzie witamine C, a to bardzo wazny skladznik wlasnie w walce z przebarwieniami i plamami.
  • 10.10.17, 15:10
    Przebarwienia na skórze mogą być objawem choroby. Wynikają między innymi z zaburzeń hormonalnych, endokrynologicznych czy też nadmiernej ekspozycji na słońce. Skuteczna walka z przebarwieniami choć długa, jest możliwa. Kluczem do osiągnięcia celu są dobrze dobrane przez specjalistę zabiegi, takie jak głęboko złuszczające peelingi medyczne czy też laseroterapia, a także stosowanie ochrony przed słońcem, aby nie nasilać zmian oraz preparaty z witaminą C, która ma działanie rozjaśniające.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.