Dodaj do ulubionych

problem z nakladaniem rozu

20.04.12, 13:52
hej, ostatnio zauwazylam ze gdy nakladam roz na policzki to dodaje to mojej twarzy swiezosci i takiego zdrowego wygladu, ale twarz wydaje sie taka jeszcze bardziej szczupla i pociagla niz jest. Jesli naloze tylko sam podklad, albo zostawie twarz saute to wygladam szczuplo, ale nie ma wrazenia takiej pociaglosci twarzy.
Probowalam ten roz nakladac w roznych miejscach- na szczyt kosci policzkowych, skosnie pod koscmi (tak od kacika ust do ucha), na samych tylko 'jabluszkach' jak sie usmiechne efekt ten sam. Nie wiem juz co robie nie tak?
mam jeden roz ze Sleek w prasowany kolor Flamingo - nakladam go skosno scietym pedzlem.
drugi roz z Clarins - w kremie 30 Rasperberry

do tego jeszcze pare paletek - z Inglot i H&M -takie rozswietlajaco- brazujace ktore tez uzywam jako roz czasem i efekt zawsze mi ten sam wychodzi.
Nie wiem co mam robic??
--
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a door mat or a prostitute. ~Rebecca West,
Obserwuj wątek
    • red_boots Re: problem z nakladaniem rozu 20.04.12, 18:34
      spróbuj nakładać poziomo od policzka w stronę ucha. też mam pociągłą twarz i właśnie w ten sposób dawniej nakładałam róż, kiedy jeszcze używałam. róż nakładałam większym pędzlem, takim do pudru, i szłam poziomo od policzka do ucha, bliżej ucha lekko zaciągałam do góry, ale minimalnie (ma być bardziej poziomo, nie skośnie). nie wiem, jak sprawdzi się tutaj pędzel do różu, bo nigdy takiego nie używałam. w każdym razie taki sposób nakładania optycznie sprawiał, że twarz była bardziej pełna, a mniej pociągła.
    • lonely.stoner Re: problem z nakladaniem rozu 20.04.12, 19:35
      robilam tak, i tez jakos mam wrazenie to mi twarz wydluza? moze moja twarz to musi byc po prostu jedna zlana plama :D
      a tak swoja droga znalazlam fajny tutorial: www.youtube.com/watch?v=aIYwe7OW5xQ

w ogole koles ma swietne filmiki i dobre rady, przegladam wlasnie caly kanal :)
      --
      I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a door mat or a prostitute. ~Rebecca West,
      • red_boots Re: problem z nakladaniem rozu 20.04.12, 21:08
        hmm, może za mało/ za cienko nakładasz? ja jak nakładałam to na całą szerokość policzka tak, że pasek różu był solidny i ciągnął się pod ucho, nakładane w ten sposób (poziomo) nie powinno wydłużać twarzy, tylko właśnie poszerzać.

o istnieniu Gossa dowiedziałam się z kanału Maxineczki. zrobiła makijaż, który się spodobał Gossowi i facet się zachwycał :), zrobił potem filmik z makijażem, który był odpowiedzią na jej filmik.

może Ci się przyda :)

www.luiza.de/images/PDF/p93.pdf
    • konwalia55 Re: problem z nakladaniem rozu 20.04.12, 22:17
      hello :)
      po raz kolejny widze, ze mamy chyba podobna urode ;-)

ja roz nakladam pedzlem (z Bare Minerals, typowy do rozu wlasnie, albo z Sephory) w ten sposob, ze dokladnie na srodkach policzkow maluje rozana pecynke, a potem rozciagam ja zdecydowanie bardziej poziomo niz po skosie w kierunku szczytu kosci policzkowych. te pecynki sa wyrazniejsze, intesywniejsze, a kosci policzkowe zaznaczone juz delikatniej. efekt - mocno ozywiona cera, twarz zaokraglona i taki pogodny "look". bardzo lubie roze w odcieniach jasnego naturalnego rozu, calosc makijazu wykanczam mgielkami z minidrobinkami rozswietlajacymi, co u mnie powoduje bardzo dlugie trzymanie sie makijazu bez zadnych poprawek. patrzac z profilu wyraznie widac zarysowana szczuplosc twarzy, wlasnie poprzez subtelne podkreslenie kosci policzkowych rozem.

pozdrawiam :)
      • lonely.stoner Re: problem z nakladaniem rozu 21.04.12, 11:06
        ja mam teraz te roze bardziej takie nasycone, malinowe. Wczesniej uzywalam roz z Bourjois- taki wypiekany okragly, i byl pastelowo rozowy. Jak przegladam zdjecia to tez mam wrazenie ze mi jakas twarz wydluzal- wiec kolor nic nie zmienia, tylko chyba technika nakladania.
        A swoja droga to tez chyba schudlam znowu, i po twarzy widac to zeszczupelnie.
        Przypomnialo mi sie, ze najlepiej i najnaturlaniej wygladl u mnie taki roz w plynie, z pedzelkiem, cheek tint o taki: tyko moj byl jakiejs innej firmy .
        --
        • lonely.stoner Re: problem z nakladaniem rozu 21.04.12, 11:07
          cheek tint: 2true dokladnie ten mialam, kosztuje chyba ok. £3, a jest naprawde super.
          --
          • lonely.stoner Re: problem z nakladaniem rozu 21.04.12, 11:08
            www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/472409/472409_l.jpg
            to jest ten 2true, przepraszam za blad, wczesniej wkleilam benefit przez pomylke ;)
            --
    • znana.jako.ggigus mit rozu hehe 21.04.12, 11:42
      odkad pewnien znany makijazysta niemiecki, ktory pracowal w Londynie i NY dla jakichs makijazowych slaw stwierdzil, ze sa kobiety i to nawet sporo, ktorym roz nie pasuje, zwolnilam sie z cwiczen w rozu. Nakldam go za to w makijazu oka w zalamaniu powieki. Swietne ozywia.
      --
      ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
      • lonely.stoner Re: mit rozu hehe 21.04.12, 19:45
        mi troche rozu na policzku dodaje swiezosci i takiego mlodzienczego-zdrowego wygladu, nie chcialabym z tego zrezygnowac. Na pewno musi istniec jakis sposob zeby polaczyc to wszystko i nie wygladac zle.
        --
        • znana.jako.ggigus no taka jest generalnie funkcja rozu 21.04.12, 22:52
          ozywienie i optymalizacja wygladu. Ale nie kazdej udaje sie to osiagnac.
          Wczesniej ci sie udawalo, jak rozumiem.

--
          ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
          • lonely.stoner Re: no taka jest generalnie funkcja rozu 22.04.12, 18:06
            wczesniej tak, i mysle ze teraz problem jest chyba dlatego ze znowu sporo schudlam. Albo juz nie wiem co?> moze grawitacja zaczela dzialac i mi sie robi taka saggy face ;)?
            --
            • znana.jako.ggigus Re: no taka jest generalnie funkcja rozu 22.04.12, 18:33
              nie obraz sie, bo cie nie znam na zywca, ale z tego co piszesz - potrafisz dlugi czas spedzic na robieniu makijazu itepe - wg mnie chyba za duzo uwagi posiwecasz wygladowi. Masz jakas pustke i zamiast sie nia zajac, zajmujesz sie np. rozem, ze kiedys bylo lepiej. Jestem pewna, ze robisz sobie rewelacyjnie roz, jak i kiedys robilas i nie nikt poza Toba nie widzi roznicy. Bo jej nie ma.
              I od siebie dodam: tez mialam kiedys pustki, ba mam je nadal i tez je zapelniam. Dlatego wyczuwam problem u innych:)
              Wybacz taki komentarz ad personam.
              --
              • znana.jako.ggigus PS musialabys schudnac straszliwie duzo i 22.04.12, 18:38
                w b. krotkim okresie czasu, aby w tym wieku widocznie utracic elastycznosc skory twarzy. Nie bede pisala, ile kg i w jakim czasie, bo to nie ma sensu.
                --
                  • lonely.stoner Re: PS musialabys schudnac straszliwie duzo i 23.04.12, 16:44
                    a ja wlasnie zauwazylam ze inaczej wygladam- mam dobre oko w tej kwestii, nie wazne czy ktos inny zauwazyl- wazne ze mnie to zaczyna irytowac. Nie lubie wygladac jakos tak bezndziejnie...

Dbanie o siebie, robienie makijazu i godziny spedzane przed lustrem- jako substytut czegos i zapelnianie pustki?? nie mam takiego problemu, zawsze to lubilam i lubie do tej pory, nie widze w tym nic tez zlego. Chociaz wiem ze wielu ludzi uwaza ze lubienie swojego ciala i siebie samego to objaw proznosci i ogolnie cialo jako grzeszne nalezy szerokim lukiem omijac hehe. Ja cale szczescie takich pogladow nie mam :)
                    --
                    www.youtube.com/watch?v=uI_zhSA960E
                    • znana.jako.ggigus Re: PS musialabys schudnac straszliwie duzo i 24.04.12, 23:42
                      dbanie o siebie samow sobie nie jest niczym zlym i nawet 2 godziny na robieniu sie, strojeniu min, pindrzeniu sie.
                      Ale jesli na serio uwazasz, ze az tak schudlas (ile kg, bo watku na kobiecie nie sledzilam), ze Ci sie w tym wieku (masz dopiero 30 lat!) zmienil owal twarzy i ze Ci roz nie pomaga, bo obawiam sie, ze masz problem wyimaginowany. Albo wymyslasz sobie problemy, zeby odwrocic uwage od czegos innego, nie wiem, od czego.
                      Nie ma takiej bilogicznej mozliwosci w tym wieku, zeby zdrowa, normalna kobieta stracila owal twarzy i jedrnosc skory.
                      Pewnie nikt poza Toba nie uwaza, ze wygladasz beznadziejnie, bo pewnie jest zupelnie inaczej.
                      Znam ten bol, bo sama lazilam po sklepach w poszukiwaniu jakichs ciuchow, szminek i tym podobnych. Wymyslalam sobie problemy zaoptarzeniowe, szczerze piszac.
                      --
                  • znana.jako.ggigus absolutnie nie chcialabym byc niemila 24.04.12, 23:37
                    najpierw zrozumialam, ze lonely ma jak ja - od lat probuje z rozem i nic. No to pocieszylam.
                    Nie wierze w ten problem, bo powtarzam - zeby jej twarz stracila na jedrnosci w tym wieku, musialaby straszliwie diuz schudnac w strasznie krotkim czasie.
                    A wiem, ze moj omentarz niemilo zabrzmial.
                    To raczej ostrzezenie, ja tez kiedys chodzilam po sklepach z wydumanymi problemami takiego dokladnie body jak miala modelka na zdjeciu i takiej dokladnie szminki.
                    Na szczescie nie zostalam zakupocholiczka.
                    --
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka