• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

kolor lakieru u stóp i u dłoni Dodaj do ulubionych

• 18.06.12, 19:37
    dziewczyny, jak to jest z kolorami lakieru. Jak u paznokci stóp jest czerwony, to u dłoni można mieć inny kolor, np. różowy albo fioletowy?? Czy to będzie pasować? A może należy malować tu i tu takim samym kolorem?
    Zaawansowany formularz
    • 18.06.12, 20:38
      a co się przejmujesz opinią innych, maluj sobie na jaki chcesz
    • 18.06.12, 20:45
      No ja mam właśnie na stopach żółty, a u rąk pomarańczowy :-)
      • 18.06.12, 21:02
        Ja na stopach miałam jeden żółty, ale przemalowałam.
    • 18.06.12, 21:49
      Nie należy malować takim samym kolorem, chyba że koniecznie, ale to koniecznie się chce :)

Ja przeważnie mam różne kolory, u stóp -- pasujące do butów, u dłoni -- pasujące do tuniki albo sukienki.

--
      "Nie da się ukryć, że tym przekazem Małgorzata Musierowicz plasuje się w tłumie owych wieśniaków z widłami, dla których Shrek był tylko brudnym, brzydkim potworem." (by pi.asia)
      • 19.06.12, 08:08
        nessie-jp napisała:

> Nie należy malować takim samym kolorem, chyba że koniecznie, ale to koniecznie
        > się chce :)

Nie należy? a dlaczego?
        Czytałam, że w tym roku trendy każą malować tym samym :P :)
        Ja na takie głupoty nigdy nie zwracałam uwagi i maluję, jak mi pasuje. A na cudzych rękach i nogach tez widzę, że obie opcje są praktykowane :)
        • 20.06.12, 09:38
          Tak sobie myślę, że jakby jakiś chanel czy inny guci wyskoczyl z takim trendem, albo jakaś celebrytka, to by nagle było wszystko super i że można i wiele kobiet by tak zaczelo robić. Tak jak teraz z tym malowaniem jednego paznokcia na inny kolor niz pozostałe.
        • 03.08.12, 16:41
          > Nie należy? a dlaczego?
          > Czytałam, że w tym roku trendy każą malować tym samym :P :)

Bo pytanie autorki wątku brzmiało "czy należy". A guzik tam należy, się maluje, jak się lubi :)

--
          Uciekła mi sygnaturka w proso...
    • 20.06.12, 08:28
      Moim zdaniem ten sam kolor paznokci u stóp i rąk jest w złym guście, podobnie, jak buty i torebka w jednym kolorze. Przyznaję jednak, nie ma pojęcia, jaka jest szkoła w tym zakresie.
    • 03.08.12, 10:59
      Mi się podobają kolory jasne ciepłe, np zółć i zieleń, albo turkus i ciemna zieleń:)
      W lato idealnie się sprawdzają kolory:)

• 03.08.12, 12:56
      kolorki mogą być różne, ale jednak powinny jakoś do siebie nawiązywac.. no i przy okazji pasować do stroju, wiadomo. ja bardzo lubię u babeczek ciemny kolor na paznokciach u stóp a na dłoniach kilka tonów jaśniejszy, ale podobny :)
    • 03.08.12, 13:07
      ja dzis mam oba takie same - czerwone, ale ten u rak mi sie szybciej sciera, wiec pewnie jak sie zetrze to pomaluje na jakis inny- zeby nie bylo nudno, i wtedy bede miec rozne :) ja maluje zazwyczaj tak zeby u stop byl ciemniejszy niz u dloni. Np. na stopach czerwony, a dlonie albo na taki sam, albo rozowy, cielisty.
      --
      youtu.be/19eBAfUFK3E
    • 03.08.12, 13:12
      słyszałam że obecna moda nie narzuca - malujesz jak ci pasuje. ja mam aktualnie french na rękach i czerwony na nogach. jest tyle pięknych kolorów że grzechem byłoby malować 20 paznokci na taki sam ;) nie dobieram koloru do ubrania, bo musiałabym się codziennie przemalowywać.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.