Dodaj do ulubionych

jak doprowadzić cerę do porządku??

10.09.12, 14:20

hej dziewczyny, mam ostatnio problem z cerą.
zrobiła się jakas taka bez wyrazu, szara, szorstka...
za niecały miesiąc mam wesele brata, chciałabym doprowadzic się jakos do ładu, możecie mi cos poradzic na to? maseczke? jakis suplement diety?
--
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy3e5eu4sn8m9k.png[/img][/url]
Edytor zaawansowany
  • abiega 11.09.12, 23:55
    ja proponuje pic miąższ z aloesu - zaczełabym od tego, oczyszcza organizm, potem dodalabym inne rzeczy jak galaretka aloesowa.
    Stawiam na rzeczy i kosmtyki naty=uralne a zwlaszcza na aloes
  • issey_miyake 12.09.12, 18:44
    mala220 napisała:

> zrobiła się jakas taka bez wyrazu, szara, szorstka...
    > za niecały miesiąc mam wesele brata, chciałabym doprowadzic się jakos do ładu,
    > możecie mi cos poradzic na to? maseczke? jakis suplement diety?

wybierz jakiś specyfik z kwasem migdałowym np. Pharmaceris Sebo Almond 5% i do tego dorzuć jakiś antyoksydant intensywnie działający np. witaminę C Sesdermy

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • lolita163 13.09.12, 20:27
    a może skorzystaj z jakiegoś dobrego salonu i tam zrobią Ci porządek z buzią i zalecą odpowiednią kurację do domku?? :)
    bo tak samemu eksperymentować..zeby nie podrażnić, ani uczulić :)
  • lonely.stoner 13.09.12, 20:37
    po pierwsze- wyeliminuj przyczyne tego co powoduje ze cera ostatnio tak wyglada.
    Po drugie- uprawiaj jakis sport na swiezym powietrzu- polecam jazde na rowerze, zamiast np. autem albo busem (jeszcze jest fajna pogoda i trzeba wykorzystac)
    po trzcie- dieta, staraj sie duzo jesc owocow z wit C i warzyw, albo pic soki jesli masz sokowirowke. No i ogolnie - dbaj o zdrowa diete.
    po czwarte- kosmetyki ktore zadzialaja zewnetrzenie, czyli to co dziewczyny pisaly - albo zabieg u kosmetyczki, albo peeling enzymatyczny robiony regularnie i serum z vit. C.

Ja bym tez dorzucila picie drozdzy- ale to akurat moze Cie na poczatku kuracji wysypac niespodziankami, wiec lepiej nie eksperymentowac tuz przed wazna impreza.

--
    youtu.be/19eBAfUFK3E

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka