problem z owłosieniem na łydkach Dodaj do ulubionych

Hey jestem mężczyzną mam 21 lat ;) ostatnio zauważyłem pewien problem który każda kobieta uznała by za zbawienie ale niestety dla faceta jest to przekleństwo. Mianowicie podczas kąpieli zauważyłem brak owłosienia na obu łydkach oczywiscie nie na całych. Jest to obszar ok 5 na 2 cm. Zapewne będziecie tak uprzejmi i zapytacie sie z troską o moje zdrowie , odzywianie czy sprawność fizyczna ;) tak więc ulatwie wszystkim życie i opowiem troche o sobie xD. Jestem w sile wieku , nie narzekam na moje zdrowie , prowadzę bardzo aktywne życie tzn: spro ćwiczę , jeżdżę do pracy rowerem dni wolne przeznaczam na "wyprawy" gdyż jestem fanem Berego Brylsa xD. Odżywiam się dobrze wchłaniam wszystko ;) warzywa (kocham brokuły) owoce staram się jeść codziennie wybredny jedynie jestem co do mięsa uwielbiam wołowe za wieprzowym nie przepadam ;) powiem moze kilka wskazówek na temat moich łydek otóż tak jak wspomniałem jest to obszar 5 na 2 cm rownomiernie na obu łydkach , gdzieniegdzie czerwone kropki po cebulkach "brzmi ochydnie" ale wcale tak nie wygląda żadna kobieta by sie nie wstydziła wrecz przeciwnie jak by były profesjonalnie wydepilowane xD niestety dla faceta nie usmiecha sie to ;/ jeśli wiecie coś na ten temat czy też macie pojęcie czym to jest spowodowane proszę podzielcie sie owymi informacjami z góry dziękuję i pozdrawiam ;)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.