Garnier Nutrisse 100, 101, 111 Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy odcienie 100, 101, 111 farby Garnier Nutrisse zawierają rozjaśniacz? W opisie pisze "superrozjaśniająca". Chciałabym uzyskać kolor blond a nie chciałabym spalić włosów :(
    • a to da się uzyskac blond nie rozjasniając włosów?
      --
      głupich nie sieją.sami rosną.
    • sprawdz na opakowaniu sklad: sama nie znam farby blond ktora nie zawiera albo wody utlenionej albo amoniaku w jakiejs formie.
      --
      youtu.be/19eBAfUFK3E
      • Prawie wszystkie farby zawierają amoniak (albo podobny składnik) i mają utleniacz na wodzie utlenionej, ciemne odcienie też.
        Co do blondów Garniera, to wiem jedynie, że farba 100% Color XL 1 nie zawiera rozjaśniacza.
        • No dobra, rozumiem. Nie uzyska się blondu bez rozjaśnicza w jakimś tam stopniu.
          A czy farba, na której pisze "rozjaśnienie do 4 tonów" jest bezpieczna dla włosów?
          Bo rozumiem że jeżeli nie pisze że rozjaśnia do 4 tonów, to rozjaśnia ton w ton?
          • nie wiem jaki masz kolor wyjściowy i jak Twoje włosy sa podatne na rozjasnianie.mnie osobiście drogeryjne farby nigdy nie wychodzą jak na zdjęciach....ale moje włosy cięzko się rozjasniają.ja bym poszła chyba jesli juz koniecznie chcesz w jakąs farbę fryzjerską,w hurtowniach kosztują tyle samo ile drogeryjne i efekt jest pewniejszy.tylko musisz do nich dokupic rozjaśniacz i tu juz wiele zalezy od włosa...ja muszę 9% albo nawet 12,Tobie może starczy 3 albo 6.
            --
            głupich nie sieją.sami rosną.
            • Nie wiem jak Nutrisse, ale ja wczoraj robiłam garnier color natural nr 102. Na opakowaniu pisało, ze jest to krem rozjaśniający i rozjaśnia o 4 tony i co i guzik. Owszem rozjaśniły mi się troche włosy, al do koloru na opakowaniu jeszcze długa droga.
              Chyba z racji tego, ze to krem rozjaśniający a nie normalna farba to śmierdzi masakrycznie, aż oczy szczypią. Jak narazie zniszczenia włosów, ani wysuszenia nie zauważyłam.
          • mi wychodzi, ale to zalezy jaki masz kolor wyjsciowy i jaki kolor chcesz uzyskac- z np. ciemnych wlosow na platynowy blond conajmniej musi byc 6. A poza tym powiem z wlasnego dosiwadczenia ze juz od 6 miesiecy nie farbuje wlosow- i po pierwsze sa w o wiele lepszej kondycji, po drugie mam mnostwo baby hair, po trzecie- latwiej mi je zapuscic - gdy farbowalam sie na blond nie udalo mi sie wyjsc poza dlugosc do ramion (dluzsze wlosy wygladaly smetnie i po prostu nieladnie). No ale sa dziewczyny ktorym farbowanie az tak wlosow nie niszczy.
            --
            youtu.be/19eBAfUFK3E

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.