Dodaj do ulubionych

puder do torebki

17.03.13, 21:28
Dziewczyny jestem kompletnie nie w temacie, polećcie mi puder, który nie kryje zbyt mocno, potrzebuję czegoś, co będę mogła ze sobą nosić w torebce i w razie czego zmatowić twarz bez obawy, ze nałożę nierówno, będę miała smugi i takie tam niespodzianki.
Cerę mam ok, nie muszę nic tuszować (poza płatkami nosa) ale zmatowić bym chciała, żeby świeżo wyglądać po kilku godzinach pracy.
Do tej pory używałam pudru prasowanego z MF takie granatowe puzderko kolor transculent - niestety jest strasznie widoczny na mojej twarzy. Używam jeszcze z Lililolo jedwabny i ten jest super ale sypki więc niepraktyczny do używania "w biegu".
Zastawiam się nad Bourjois Healthy ... ale czy nie jest on kryjący właśnie?

Edytor zaawansowany
  • psotkaaa 17.03.13, 21:42
    Ja osobiście używam z miss sporty transparentnego ( jasno niebieskie pudełeczko). Nie kryje tylko matuje. Nie używam go za często a jeśli już to po to aby zmatowić twarz po kremie bądź fluidzie. Ale zapewne sa lepsze od tego. Cenowo to jest coś między 10-12zł.
  • psotkaaa 17.03.13, 21:43
    A i jeszcze jedno używając tego pudru nie radze za dużo nakładać gdyż jest bardzo jasny. Pozdrawiam.
  • keepersmaid 17.03.13, 22:22
    www.guerlain.com/int/en/base.html#/en/home-makeup/catalog-makeup/make-up-presentoir-the-face/make-up-the-face-the-powders/untitled-749.html
    Czyli kompaktowe meteoryty.

--
    Non, rien de rien
    Non, je ne regrette rien
    Ni le bien qu'on m'a fait
    Ni le mal, tout ça m'est bien égal
  • hothotterviolett 18.03.13, 01:35
    Pryzmy od Givenchy.
    --
    hot - hotter - VIOLETT czyli cała prawda o mnie
  • je_fa_ma 18.03.13, 20:33
    Myślałam, że tak do 100zł się zmieszczę.
  • hothotterviolett 18.03.13, 22:26
    Da się czasem upolować Pryzmy na allegro do 100 zł, moim zdaniem są bezkonkurencyjne. Jeżeli nie Givenchy, niezły jest też puder prasowany z MACa.
    --
    hot - hotter - VIOLETT czyli cała prawda o mnie
  • lonely.stoner 19.03.13, 11:12
    od wielu lat jestem wierna pudrom prasowanym od Rimmel Stay Matte o tym: wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=32851

sa jasne, transparentne i na dlugo matuja, lekko wyrownuja cere - maskuja pory, itd. Ja kupuje albo kolor 001 zupelnie transparentny, albo Peach Glow. Uzywam najczesciej jako puder matujacy, chociaz zdarza mi sie uzywac zamiennie z Meteorytami Guerlain albo sypkim pudrem no7 - z tym ze te ostatnie ciezko raczej aplikowac gdzies na miescie, po drodze, czy nosic w ogole w torebce. A tak to zawsze mam pod reka tego Rimmela - dokupuje do niego taka gabke i jest ok. Kupilam tez taki taniutki puder Synergen z Rossmann - chyba ok.7zl, jest ok, ale juz go widac na twarzy, jesli nalozy sie zbyt nieostroznie, wiec Rimmel lepszy :)

--
    youtu.be/19eBAfUFK3E
  • olesiam 19.03.13, 23:14
    Poprawki - wyłacznie Maybelline Dream Matte Powder. Pracuje w perfumerii i mam dostep do najbardziej luksusowych produktow, i to czesto nimi wykonuje makijaz rano, natomiast do poprawek Maybelline, jest jak bibułka matujaca z kolorem.
    --
    Najlepszy blog o perfumach
    Ula
  • olewka100procent 19.03.13, 23:20
    ja bym poleciła puder bambusowy , nie dość że naturalny to nie będziesz mieć obaw, że nałożyłaś nierówno itd

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka