Dodaj do ulubionych

lokowko-suszarka

08.07.13, 18:48
Nie moge sie zdecydowac, dlatego pytam znawczynie czy Rowenta CF9320, czy BaByliss 2735E. Parametry bardzo podobne, tzn. 1000 W. obrotowa, jonizacja, no i cena. Ktora bedzie lepsza dla moich sredniej dlugosci wlosow?
Edytor zaawansowany
  • 19.07.13, 15:14
    Hej, nie znam żadnego z produktów Rowenty, ale ogólnie suszarko lokówka to fajna sprawa. Używam Valera Turbo Style 1000 i sprawdza się :)
  • 23.07.13, 12:14
    Mam tę lokówko-suszarkę Babyliss. ma ona tylko jedną obrotową końcówkę - tą największą. z tego, co czytam o Rowencie, obie końcówki są obrotowe, więc masz wybór średnicy szczotki w podkręcaniu włosów.
    Babyliss ma tysiąc końcówek, ale z doświadczenia powiem, że używam tylko jednej, właśnie tej, co podkręca. pozostałe są dla mnie nieprzydatne i leżą.
    końcówka do suszenia sprawdziła się tylko, kiedy miałam krótkie włosy. przy dłuższych suszenie trwa wieki (może dlatego, że mam gęste, grube włosy) i przed układaniem suszę je najpierw dobrą suszarką.
  • 28.07.13, 20:23
    Ja mam suszarko lokówkę firmy Philips, moc 2000W. Włosy ma długie. Ale po kąpieli 4minuty suszenia i włosy są suche.
  • 02.08.13, 22:46
    Chuba mamy ten sam model. Czy Twój również posiada jonizację?
  • 31.07.13, 13:33
    Witaj!
    Ja od kilku lat używam BaByliss. Trochę inny model ale tez z obrotową szczotką. Uważam, że to jeden z najlepszych zakupów! Nie znam co prawda tej Rowenty ale z BaByliss jestem zadowolona. Układanie włosów jest szybkie i proste. Super wynalazek. Miałam tylko kiedyś mały problem jak miałam sporo krótsze włosy: ta szczotka była trochę za gruba do krótkich włosów(takie do połowy ucha). Jak chciałam je podkręcić to strasznie odstawały od głowy, wręcz prostopadle... ale dało się je jakoś zaraz "przylizać" ;-) Do nieco dłuższych włosów będzie super! Polecam. Chyba że Rowenta ma też obrotową cieńszą szczotkę to może lepszym rozwiązaniem będzie.
    --
    Nasz Tomeczek-24.04.07

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.