Dodaj do ulubionych

szampon NAWILżający z drogerii- który?

19.09.14, 13:57
nie mam wlosow suchych, tylko zniszczone od połowy długośc od rozjasnianiai, przy głowie raczej się szybko przetłuszczają. dotychczas uzywalam szamponu joico moisture recovery ale ponad 60zl za butelke szamponu to ciut duzo, wiec szukam czegos tanszego, co nie obciązy wlosow tylko je nawilży, znacie cos fajnego?
Edytor zaawansowany
  • issey_miyake 30.09.14, 23:54
    shakina napisała:

> nie mam wlosow suchych, tylko zniszczone od połowy długośc od rozjasnianiai, pr
    > zy głowie raczej się szybko przetłuszczają. dotychczas uzywalam szamponu joico
    > moisture recovery ale ponad 60zl za butelke szamponu to ciut duzo, wiec szukam
    > czegos tanszego, co nie obciązy wlosow tylko je nawilży, znacie cos fajnego?

Alterra z Rossmanna, każdy rodzaj, skład mają podobny, różnią się tylko jednym - dwoma składnikami.

--
    isseymiyakeuroda.blogspot.com/
  • sandriks 03.10.14, 22:09
    taaak! używam alterry już od dłuższego czasu i w końcu zapomniałam co to łupież (a wcześniej tylko head&shouldersem musiałam męczyć włosy ) i maska z granatem jest genialna!!!
  • enith 01.10.14, 06:09
    Szampon, jako coś, co pozostaje na włosach raptem kilkadziesiąt sekund, nie musi być nawilżający, bo i tak nie zdąży nawilżyć w tak krótkim czasie. Ważne, żeby nie podrażniał skóry lub plątał włosów. Myj, czym chcesz, a nawilżanie zapewnij sobie porządną odżywką nakładaną wyłącznie na przesuszone końcówki. W ten sposób ochronisz je i nawilżysz bez ryzyka obciążenia i przetłuszczenia włosów przy skórze głowy. U mnie, przy podobnych do twoich włosach, metoda ta sprawdza się od lat.
  • 3katarzyna33 01.10.14, 10:14
    Spróbuj szampony aloesowe - super nawilżają i regenerują włosy. Dodatkowo aloes zamyka strukturę włosa i tym samym chroni przed zanieczyszczeniami. Polecany przy farbowanych włosach.

Ja używam szamponu od Forever Living - koncentrat rozcieńczam go z woda starcza na 6 miesięcy.
  • mkr76 11.07.19, 18:57
    polecam szampon aloesowy o naturalnym składzie Aloe Bio kosmetykinaturalne.com.pl/aloe-bio-50-nawilzajacy-szampon-do-wlosow-250ml.html
  • nikolaz 18.07.19, 22:22
    Ta "Alterra z Rossmanna" to brzmi jak imitacja ekskluzywnej marki Alterna sklep.bellita.waw.pl/alterna-kosmetyki-do-wlosow-caviar

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka