Dodaj do ulubionych

błyszczyk do ust BOURJOIS --3 D

IP: *.gunb.gov.pl 11.04.02, 09:15
Jakie są plusy i minusy tego błyszczyka?

Napiszcie jakiej firmy błyszczyki są najlepsze.

Pozdrawiam Iza.
Obserwuj wątek
    • Gość: bisou Re: błyszczyk do ust BOURJOIS --3 D IP: *.pl 11.04.02, 09:34
      ten właśnie jest moim ulubionym. Ma dużą gamę kolorów, ładnie pachnie, i ma
      takie drobinki w środku, które ładnie się mienią na ustach. Poza tym lubię
      jeszcze błyszczyki ISA DORY, MANHATTANU(szczególnie taki jaśniutki różowy-
      truskawkowy ze srebrnymi drobinkami) i ostatnio też błyszczyki stila o takie:
      www.sephora.com/browse/product.jhtml;$sessionid$TNPCH31S3HOWMCVZBQ5CIIQ?
      productId=P20758&_requestid=2468
      niestety na razie nie ma ich w polsce :(
      • Gość: aga71 Re: błyszczyk do ust BOURJOIS --3 D IP: *.MAN.atcom.net.pl 11.04.02, 09:59

Zalety: duza ilosc odcieni
        aplikator z pedzelkiem

Wady: -odcieni jest duzo, ale wiekszosc kolorow jest albo kosmiczna, albo odcienie po prostu zle na mnie wygladaja
        -kolor w duzym stopniu zalezy od ilosci blyszczyku nalozonego na usta, np. odcien, ktorego uzywalam (Tomette Exotic) jest czerwony w cieplym odcieniu (zlociste drobinki), ale nalozony ciensza warstewka - jest bardziej rozowy niz czerwony.
        -rozmazujaca sie kosystencja

Moje ulubione blyszczyki to IsaDora Shiny Lip Lacquer (z pedzelkiem) - bardzo dobrze trzymaja sie ust, odcienie sa twarzowe (moj ulubiony to Sparkling Nougat, noszony samodzielnie albo na szminke), nie podrazniaja, nie wysuszaja (wrecz mam wrazenie nawilzenia). Konsystencja dla mnie w sam raz - nie za tlusta i nie za lepka. Wada jest cena, ok. 41-42 zl, dosc wysoka jak na kosmetyk tzw. "z nizszej polki".

Jesli chodzi o konsystencje, trwalosc i efekt swietne sa tez blyszczyki Chanel Levres Scintillantes (cena ok. 2 razy wyzsza od IsaDora), ale jakos nie moglam sobie dobrac odcienia.

Aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka