Dodaj do ulubionych

co na wypadanie włosów

27.12.15, 20:18
Choruje na niedoczynność tarczycy, mimo że hormony mam wyrównane to niestety włosy i tak wypadają, najgorzej jest własnie jesień/zima. Wypróbowałam już różne tabletki, wcierki, szampony, odzywki. Jeśli chodzi o szampony i odżywki to niestety, ale nie mogę stosować,bo zawsze kończy się to u mnie koszmarnym swędzeniem i łupieżem. Jedyny szampon jaki moge używac to head&shoulders. Jeśli chodzi o tabletki to najbardziej pomagał mi Revalid,ale musiałam je naprawde systematycznie stosować żeby było widac efekty. Niestety czesto zapominam o braniu ich 3xdziennie, poza tym mam po nich zgage dlatego chce wypróbować coś innego. Czytałam o saszetkach Gelacet lub Amocon skład jest chyba ten sam, opinie różne, ale wiecej jest tych pozytywnych i zastanawiam sie czy warto, bo cena trochę wysoka jak na 3 tyg brania, a trzeba bodajże 3 opakowania wybrać. Słyszałam też, że gdy wypadaja włosy warto brac kwas pantotenowy czyli wit B5, ale ciężko ją dostac w aptekach. Zamierzam też stosowac Jantar do wcierania. Napiszcie jak wy sobie radzicie z wypadaniem włosów, czy warto zainwestowac w te produkty? Dodam,ze kiedyś stosowałam biotebal, cynk i nie widziałam efektów
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka