Dodaj do ulubionych

Pekajace naczynka w młodym wieku...

06.06.17, 10:17
Witam, mam 22 lata i od pewnego czasu mam problem z pekajacymi naczynkami na twarzy, szczególnie podczas miesiaczki.. stosowalam kremy, ale jakos szczególnie nie pomogły, poza tym mam problem w znalezieniu owego kremu ze wzgledu na moj wiek.. cere mam rozna, raz jest tlusta, raz sucha na tyle ze musze smarowac buzie wazelina.. dodam, ze raczej sportu zadnego nie uprawiam.. pale e papierosa wiec moze on ma na to wpływ.. czy ktos ma pomysl jak pozbyc sie naczynek? :(
Edytor zaawansowany
  • kasha77 06.06.17, 13:41
    wazelina to raczej nie za dobry pomysł. Ja bym postawiła na dobry krem nawilżający najlepiej w wysokim filtrem np. Iwostin do cery naczynkowej. Dodatkowo suplementy wzmacniające naczynka np.Rutinoscorbin, Cyclo3fort -min.3 miesiące.

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • aaniczka 07.06.17, 10:48
    Sprawdze ;) moze zadziala ;) dziękuję
  • czarrna_oliwka 24.06.17, 15:45
    ja niestety mam to samo. lecze sie u dermatologa i obejrzala przy okazji te naczynka i powiedziala ze musze wprowadzic profilaktyke 3x dziennie rutinoscorbin jakis krem na noc na naycznka ale nie polecila konkretnego i przede wszystkim filtr 50+ wiec niestety mowila ze nie da sie nic z tym zrobic tylko laser
  • czarrna_oliwka 24.06.17, 15:46
    mowila tez ze jak to zaniedbam teraz to w przyszlosci moge miec tradzik rozowaty:(
  • kociaczek456 21.08.17, 07:50
    Niestety, by zamknąć naczynka, które już pękły konieczny będzie zabieg laserowy.
  • czarrna_oliwka 21.08.17, 18:46
    A co to znaczy które już pękły bo niezbyt odróżniam - ja mam takie "pajączki" przy nosie w reszte twarzy mam na policzkach rumień, nie ma takich widocznych pajączków i nie zawsze jest taki sam, czasami znika, wiem ze tego kremy nie naprwawią ale myslalam ze to tylko rozszerzone naczynka a nie pęknięte już
  • czarrna_oliwka 21.08.17, 18:44
    a czy mogły ktoś polecić mi dobry krem na noc (na dzień używam innego bo niestety na twarzy mam dużo problemów) apteczny mile widziana niezbyt wysoka cena;)
    Oczywiście na dzień używam też filtrów, lecz dermatolog mówi że powinnam na noc wzmancniać naczynka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.