Dodaj do ulubionych

Końcówki do szczoteczki Oral-B z Allegro

27.06.17, 12:36
Pytanie zadaję na forum dla kobiet bo się chyba najprędzej orientujecie w temacie. Czy kupujecie na Allegro końcówki do szczoteczek? Kupiłem jakiś czas temu Oral-B Vitality CrossAction na promocji w Rossmannie, cena była dużo niższa niż regularna więc się uchciwiłem, tylko nie sprawdziłem cen końcówek, a teraz ta co była w komplecie jest ściorana całkowicie. Nowe oryginalne kosztują prawie 50 zł za dwie sztuki, a na Allegro znalazłem w cenach nawet do 20 zł za 9 sztuk - tylko to oczywiście zamienniki - i teraz drugie pytanie: czy te zamienniki są dużo gorsze od oryginałów? Pytam bo naczytałem się straszenia o uszkodzeniu szkliwa itd. Jeżeli nie warto kupować zamienników to wracam do zwykłej szczoteczki, bo mnie te ceny odstraszają.
Edytor zaawansowany
  • kasha77 27.06.17, 16:38

zamienniki zawsze są gorsze od oryginału - nie tylko jeśli chodzi o szczoteczki. Jeśli chodzi o powrót do "normalnej"szczoteczki - moim zdaniem dentysta kosztuję sporo więcej niż zapas końcówek. 50zł raz na pół rok (każda końcówka to ok 3 miesiące używania) to chyba nie aż taki wydatek a zęby są zadowolone;)

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • tramonia 25.07.17, 11:31
    Ja kupuje na aliexpress, cena to 1$-3$ za 3 sztuki. Mam swiadomosc tego, ze nie sa to orginalne koncowki, ale sa bardzo dobre :) Spokojnie miesiac wytrzymuja, a ja nawet te orginalne ktore nie byly przeorane to wymienialam :)
  • kasha77 25.07.17, 11:34
    matko jedyna : ORYGINALNE.

• agnustord 25.07.17, 23:52
    Kupiłem w końcu oryginały, skoro tak straszycie zamiennikami - 55 zł za 4 sztuki. To i tak dwa razy taniej niż w Rossmannie.
  • glowka87 27.07.17, 16:00
    Gdzie Ci się udało kupić te końcówki w takiej cenie?
  • niemawolnego 24.08.17, 00:11
    agnustord napisał(a):

> Kupiłem w końcu oryginały, skoro tak straszycie zamiennikami - 55 zł za 4 sztuk
    > i. To i tak dwa razy taniej niż w Rossmannie.

Gdzie kupiłeś, bo też szukam? I jakie dokładnie końcówki?
  • agnustord 25.08.17, 09:40
    Dokładnie to Oral-B 3D White: szczoteczki24.pl/koncowki-do-szczoteczek-oryginalne/14-oryginalne-koncowki-oral-b-3d-white-4-sztuki.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.