Dodaj do ulubionych

Jak rozjaśnić czarne włosy?

07.07.17, 12:52
Cześć!
Jakieś 2-3 miesiące temu pofarbowalam swoje naturalnie brązowe włosy na kolor czarny, ale zrobiłam to szamponem koloryzującym, który w ciągu 24 myć włosów miał zejść. Ponieważ swoje włosy myje dosłownie codziennie to koloru czarnego nie powinno być już po miesiącu. Jednak cały czas utrzymuje się on na moich włosach. Mam już zauważalny jaśniejszy odrost, ale nie chce go farbowac ponownie na czarno, bo po prostu nie czuje się najlepiej w tym kolorze. Teraz marzę o powrocie do mojego naturalnego jasnego brązu ale niekoniecznie chce się wybierać z tym do fryzjera. W jaki mało inwazyjny sposób mogę rozjaśnić moje włosy?
Edytor zaawansowany
  • an-i-ka 24.01.18, 16:44
    Kąpiel rozjaśniająca.
    kokardka-mysi.blogspot.fr/2012/04/wosy-w-kapieli-kapiel-rozjasniajaca.html
  • sambolejro 09.03.18, 10:32
    Tylko fryzjer może pomóc w rozjaśnieniu włosów.
  • moni.baczynska88 06.04.18, 09:49
    ja by,m nie ryzykowała. Koleżanka kiedyś próbowała zejść z takiego ciemnego na blond i wyszły jej mocno żółte.
  • mrklaudia 11.04.18, 09:17
    Ja radzę, żeby jednak ciemne włosy rozjaśniać w profesjonalnym salonie fryzjerskim ponieważ robienie to na własną rękę nie jest do końca bezpieczne.
  • ecostudentka 22.04.18, 20:19
    z tego co wiem, silne działanie rozjaśniające, czy też wypłukujące ciemną farbę z włosów mają szampony przeciwłupieżowe oraz sok z cytryny. Nie należy jednak z nimi przesadzać, ponieważ oba produkty przy dłuższym stosowaniu działają na włosy przesuszająco. Kiedyś słyszałam także, że olej kokosowy rozjaśnia nieco włosy, ale w moim przypadku niestety się nie sprawdził.
  • onyxxa 01.05.18, 10:39
    Dzięki za rady, przydadzą mi się ;)

--
    Człowiek naraża się na łzy, gdy raz pozwoli się oswoić.
  • sambolejro 16.05.18, 11:31
    Można to zrobić jedynie u fryzjera...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.