Dodaj do ulubionych

soczewki kontaktowe

03.02.18, 21:37
pomocy dziewczyny, nie chcę nosić okularów. soczewek trochę się boję, nie chcę kupować w ciemno opakowania na pół roku, możecie mi coś polecić? są jakieś sklepy które dają próbki soczewek? jak dobrać takie, żeby nie wysuszały oka?
Edytor zaawansowany
  • kasha77 03.02.18, 21:50
    Przypominam,że wszystkie linki do sklepów będą kasowane.

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • szars 03.02.18, 23:33
    Wiesz co, sklepów nie znam, ja zazwyczaj kupuję stacjonarnie u siebie, a też mam problem z przesuszaniem oka. Jakiś czas temu chciałam wziąć udział w akcji testowania Bausch&Lomb i tam można było dostać miesięczny zapas soczewek na próbę, za darmo. Mi wtedy nie udało się niestety zakwalifikować, ale może mają jeszcze taką promocję, poszukaj.
  • j0anna1 04.02.18, 10:05
    W sklepie internetowym na "A" można kupić soczewki na sztuki więc można przetestować. Zwykle przy pierwszych soczewkach oko musi się przyzwyczaić więc trzeba uzbroić się cierpliwość.
    Ja mogę polecić Biofinity Day&Night. Fajne były też Air Optix. Źle wspominam Purevision bo były strasznie grube.
  • aleksis001 26.02.18, 19:44
    gdzie znalazłyście info o tej akcji? szukam i szukam, trwa ona jeszcze?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.