Dodaj do ulubionych

lashParade

21.02.18, 10:30
Witam!
mam pytanie do forumowych "wyjadaczek" w sprawie odzywki do rzęs j/w. Czy to kolejna ściema jak w przypadku wielu tym podobnym? A może ktoś już przetestował i może wyrazić swoją opinię? Cena dosyć wysoka więc mam wątpliwości czy ulec kolejnej reklamie.Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • kasha77 21.02.18, 10:45

mnie to wygląda na jakąś ściemę - zwłaszcza te "pozytywne"opinie wyglądają tak sztucznie, że tylko dlatego bym nie kupiła. Jeśli koniecznie potrzebujesz czegoś na wzmocnienie rzęs to sprawdzone - Revitalash, Lilash albo nasze polskie Biotebal albo chyba Regenerum (choć to dwie ostatnie to słabizny w porównaniu do dwóch pierwszych). Tylko "myk" w nich jest taki, że działają tylko wtedy kiedy jej stosujesz :) przestaniesz - rzęsy wrócą do stanu sprzed.

--
    overthelinesblog.wordpress.com
  • pomyslmyprzezchwilke 22.02.18, 08:06
    I znowu jak człowiek chce poszukać opinii na temat produktu a dostaje takie coś :/

Jakoś nie chcę mi się wierzyć w to co piszesz kasha77. Niestety ale w dzisiejszych czasach próżno szukać opinii (takich prawdziwych) napisanych przez osobę która faktycznie coś kupiła i chce się podzielić opinią :/

I tak w ogóle moim zdaniem evero44 i kasha44 to jedna i ta sama osoba. Dlaczego?

evero44 zadaje pytanie o 10:30 po czym kasha77 odpowiada 15 min później o 10:45 i w jednym poście pisze że produkt ściema i poleca Revitalash albo dwa inne, ale finalnie są one kiepskie to pozostaje Revitalash. JEDNA WIELKA SPONSOROWANA ŚCIEMA

Po czym zaraz zaczną komentować to pracownicy innych firm którzy mają w ofercie serum do rzęs że LashParade i Revitalash jest do kitu i polecają swoje :D

Jak człowiek sam nie zamówi i nie przekona się na własnej skórze to się nie dowie.
  • kasha77 22.02.18, 13:48

No to strzeliłaś jak kulą w płot:)...opiekuje się tym forum - dlatego odpowiadam dość szybko:)

--
  • kasha77 22.02.18, 13:54
    aaa...już całkiem poważnie. Nie stosowałam Revitalash, ale kilka moich znajomych i widziałam efekty. Stosowałam LiLash - podobna formuła, i działa, ale tak jak pisałam - tylko wtedy kiedy się stosuje. Odstawisz - efekt zniknie.

--
  • evro44 22.02.18, 16:40
    Dziękuję za obiektywną opinię Kashy 77 a do pomyślmy..... nie jestem nią oni ona mną. W życiu niczego nie reklamowałam. Chciałam tylko wiedzy o konkretnym produkcie który jest kosztowny jak dla mnie aby tylko sprawdzić czy działa czy nie. O ile o innych podobnych odżywkach sporo jest różnych opinii o tej na razie zbyt mało. I tyle w temacie.
  • wroclove123 15.01.19, 22:58
    UWAGA! Wszyscy którzy chcą ten BADZIEW kupić odradzam, ten preparat z mega nazwą kompletnie nie działa, opinie są podstawione a wizażystki to zwykła ściema - to jakaś odżywka na bazie wody i zwykłej gliceryny. Kupiłem to żone na prezent i wyszedłem na idiotę, który kupuje z netu sugerując się zdjęciami i opiniami - to są oszuści !!!!!!!!!! Po prostu zwykły kant internetowy !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.