Dodaj do ulubionych

Sposoby na naturalną pielęgnację - pomóżcie!

12.03.18, 16:10
Chyba jak wszystkie dziewczyny lubię kosmetyki zarówno te do pielęgnacji, jak też kolorowe, ale muszę się przyznać, że ostatnio z drogerii wyszłam z głęboką depresją. Wiem że już nic na tej planecie nie będzie naturalne, ale po zakupach zdała sobie sprawę, że wydałam mnóstwo kasy na samą chemię. Coś co ma mi pomóc wypielęgnować twarz ciało i włosy ostatecznie pewnie przyniesie same szkody. Sama już nie wiem co robić. Nie nawilżona skóra wygląda okropnie, a moje włosy bez odżywki nadają się tylko do ścięcia. Ale z kolei jak nakładam na siebie tą chemię to tylko zastanawiam się kiedy jakiś nowotwór mnie zaatakuje. Macie jakieś sposoby na naturalną pielęgnację?
Edytor zaawansowany
  • evelinne78 12.03.18, 20:44
    Kupuj kosmetyki w sklepach zielarskich, lub tych z kosmetykami naturalnymi. Teraz jest mnóstwo takich sklepów, stacjonarnych i internetowych. Naucz się czytać składy kosmetyków, to na początku trudne, ale z czasem idzie coraz lepiej. Dopóki nie rozkodujesz składów, korzystaj z aplikacji na telefon.
  • mariagryka 31.03.18, 21:35
    No pewnie, przecież na rynku jest teraz tylko marek oferujących naturalne kosmetyki. Najważniejsze to żeby nie było w nich silikonów, parabenów i SLS, bo one są niebezpieczne dla skóry. A tak poza tym no to najlepiej wybierać te kosmetyki które mają naj najmniej substancji w składzie, to wtedy jest mniejsze ryzyko że coś szkodliwego się trafi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.