Dodaj do ulubionych

Labioplastyka na śląsku - opinie

06.08.18, 15:06
Jakiś czas temu szukałam w internecie informacji i opinii o klinikach, które wykonują zabieg labioplastyki na śląsku.. niestety było tego bardzo mało. Dlatego proponuje podzielić się doświadczeniami :)

Jestem 2 miesiące po zabiegu labioplastyki. Wykonywała go u mnie Pani Doktor Iwona Rubik z Rubik Efecta Clinic na śląsku.
Miałam przerost warg sromowych. Nie dość, że było to bardzo krępujące w kontaktach z partnerem to dodatkowo przeszkadzało mi to w normalnym funkcjonowaniu np.jeździe na rowerze.
Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Personel, Pani doktor, klinika - na najwyższym poziomie ;)
Polecam wszystkim kobietom, które się zastanawiają :)
Edytor zaawansowany
  • karla.medina 16.12.18, 10:25
    Rubik Efecta Clinic - Stosuje jawne oszustwo. Oszukuje kobiety wpisami pseudozadowolonych pacjentek. Jestem jedną z nich. Zostałąm oszpecona przez tą kobietę w Krakowie. Dr Rubik tworzy nieprawdziwe wpisy na swój temat. A kobiety po jej operacjach zmniejszania warg mniejszych płaczą okaleczone. Nie dajcie się dziewczyny nabrać na tą oszustkę. Przeszukajcie same fora i się przekonacie.
  • oszpecona.labio.dr.iwona.rubik 08.01.19, 19:25
    Jestem jedną z wielu poszkodowanych. To, co mi dr. Iwona Rubik wyrządziła woła o pomstę do nieba! Każdy dzień jest dla mnie koszmarem, nie mogę się z tym pogodzić że dałam się wpędzić w sidła oszustki działającej z Bonadea w Krakowie. Proszę wszystkie Panie, które są w beznadziejnej sytuacji po labioplastyce o kontakt oszpecone.przez.dr.rubik.bonadea@interia.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.