• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Balejaż na czarnych włosach Dodaj do ulubionych

• IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 19.04.02, 15:34
    Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia?
    Ufarbowałam włosy ciemnym brązem, więc są BARDZO ciemne. Chciałabym zrobić
    kilka cieniutkich pasemek, np. w kolorze różu, czerwieni lub brązu. Wiem, że
    będzie trzeba rozjaśnić najpierw te pasma. Raz miałam już robiony balejaż,
    który po tygodniu się wypłukał. Czy któraś w Was ma pozytywne doświadczenia?
    Przecież nie będę latać co tydzień na poprawianie koloru....
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Lidia IP: *.dialup.medianet.pl 19.04.02, 15:43
      Jestem brunetką i rok temu zrobiłam sobie balejaż u poleconego fryzjera (jeżeli
      jesteś z Warszawy to podam adres) - najpierw miałam farbowanie włosów na ciemny
      brąz a potem zrobione pasemka - jaśniejszy brąz. Fryzjer (dodam,że był to facet
      ale na prawdę genialny i super dokładny)zrobił mi pasemka na sposób "ukośny"
      (to się jakoś fachowo nazywa...)co spowodowało, że odrostów w ogóle nie było
      widać. Wyglądało to całkiem fajnie przez ponad pół roku (a moje włosy szybko
      rosną). W grudniu poszłam do innej fryzjerki, która całkowicie zepsuła mi włosy
      i musiałam sobie je farbować. Jeżeli chcesz adres to pisz
      aljedrzejczak@poczta.onet.pl - pozdrawiam.
    • Gość: Helena IP: *.waw.cdp.pl 19.04.02, 15:46
      Pieknie wygladaja na baardzo ciemnych wlosach blond niteczki, takie pasemka po
      kilka kilkanasci wlosow, ktore daja swietlisty efekt i nadaja fryzurze
      objetosci. Widzialam cos takiego i bylam zachwycona, ale fryzjer, ktory to robi
      musi byc super fachowcem. Co do czerwonych pasemek, to wymagaja one wstepnie
      rozjasnienia na maxa, a z kolej na rozjasnianych wlosach wszelkie "czerwone"
      kiepsko se trzymaja i szybkow wyplukuja.
      Pozdrawiam
      H.
      • Gość: kasica IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.04.02, 18:39
        Ja juz prawie od roku chodze w tzw. refleksach - wlosy najpierw
        czarne, teraz juz naturalne (ciemny braz) i bardzo nieliczne jasne
        pasemka. Za pierwszym razem byla to farba na calosc i jednoczesnie rozjasnienie
        tychze pasemek. Mozna z tym fajnie eksperymentowac - np. przed Sylwestrem
        fryzjer wymyslil mi czerwien. Na cala glowe poszla farba, przy czym
        miala ona potrwac jakis miesiac, i tak tez bylo - cale wlosy w
        ciemno-wisniowym odcieniu, a pasma czerwone. Bardzo polecam takie refleksy -
        nie niszczysz sobie wlosow, a efekt bardzo ciekawy, i latwy do odnawiania,
        zwlaszcza jesli wlosy sa naturalnie ciemne i nie trzeba "obrabiac"
        za kazdym razem calosci wlosow. odrosty na takich refleksach sa malo widoczne.
        W Warszawie do farbowania polecam fryzjera na Nowogrodzkiej mniej-wiecej
        naprzeciw TPSA - drogo, ale jeszcze nigdy sie nie zawiodlam. Znajomy
        robi tam sobie regularnie rozne szalone kolory na glowie (farby niestety
        trzeba sobie samemu kupic, bo np. niebieskim nie dysponuja) i za kazdym razem
        efekt jest dokladnie taki, jak zaplanowany. Sami uzywaja farb L'Oreal.
        • Gość: Anka IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 22.04.02, 09:08
          Dziewczyny,

dzięki za porady. Szkoda, że jestem w Krakowa, bo chętnie bym skorzystała z
          polecanych przez Was salonów.

Anka
          • Gość: mraw IP: 62.233.183.* 22.04.02, 11:50
            Gość portalu: Anka napisał(a):

> Dziewczyny,
            >
            > dzięki za porady. Szkoda, że jestem w Krakowa, bo chętnie bym skorzystała z
            > polecanych przez Was salonów.
            >
            > Anka
            -------------------------
            Jeśli jesteś z Krakowa polecam Ci panią Małgosię z MK-Styl (zakład teraz jest
            przeniesiony na Dąbie, pawilon z Exclucive) - jest genialna, jeśli chodzi o
            kolorowanie włosów (poparte dyplomami,ciągłymi kursami itp). A poza tym jest
            fryzjerką z powołania - mówi, że już w niedzielę wieczorem nie może się doczekać
            pójścia do pracy:))))
            Ja robię się na blond, ale przy mnie zrobiła dziewczynie na czarnych włosach
            taki balejaż, że nie mogłam oderwać wzroku i żałowałam, że to kolor nie dla
            mnie:)

• Gość: mraw IP: 62.233.183.* 22.04.02, 15:34
              Sorry, wyszło mi jak w tym dowcipie o Placu Czerwonym...
              Zakład fryzjerski, o którym pisałam, nazywa się teraz jakoś C-styl
              (przejeżdżając obok zauważyłam), jest pod patronatem L`Orealu, w pawilonie
              miści się (podałam to dla orientacji) nie żaden Exclussive, tylko Excellent.
              • Gość: Anka IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 23.04.02, 09:20
                Witaj,

możesz podać mi przybliżoną cenę balejażu (i na jakich włosach: krótkich czy
                długich?).

Anka
                • Gość: mraw IP: 62.233.183.* 23.04.02, 13:10

> Witaj,
                  >
                  > możesz podać mi przybliżoną cenę balejażu (i na jakich włosach: krótkich czy
                  > długich?).
                  >
                  > Anka
                  ------------------
                  1-kolorowy
                  długie włosy 90zł
                  krótkie 66zł
                  2-kolorowy
                  długie włosy 98zł
                  krótkie 85zł
                  Może to dużo, ale fachowo.
                  Ja sobie robię sama :)

• Gość: Anka IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 23.04.02, 15:54
                    Rany boskie,

jak to robisz sobie sama??? Balejaż????
                    Anka
                    • Gość: mraw IP: *.ists.pl / 195.150.131.* 25.04.02, 19:01

> Rany boskie,
                      >
                      > jak to robisz sobie sama??? Balejaż????
                      > Anka
                      --------------------------
                      Sorry, że tak późno odpisuję - nie było mnie w domu.
                      Miałam balejaż "fachowy", bardzo ładny, ale wypadało go odświeżyć (odrosty).
                      Niestety kasa pusta, a ceny jak wyżej:-(
                      Ponieważ lubię strzyc, /samouk ze mnie, tyle, że nożyczki kupiłam sobie fachowe
                      i strzygę wszystkich w rodzinie/, a i farbę nałożyć, z zawodu plastyk, więc i
                      malować lubię, więc postanowiłam zaryzykować. Na początek zrobiłam delikatny
                      balejaż dorastającemu synowi (przystojny, kurczę, blondyn zapuszczający włosy),
                      pięknie wyszło - parę naturalnie wyglądających pasemek, i to tak, żeby wyglądały
                      naprawdę naturalnie, w dobrych miejscach. Pozazdrościłam efektu i zrobiłam
                      sobie, oczywiście tylko na górze i przodzie,żeby mieć pewność precyzyjnego
                      nałożenia. Zrobiłam to jakąś tanią farbą rozjaśniającą, ale efekt był naprawdę
                      super. Ostatnio, żeby znowu odświeżyć i ożywić tył, użyłam już na całej głowie
                      jakiegoś świetlistego chyba L`Oreala.
                      W ogóle najchętniej sama bym sobie pomalowała całą głowę, gdybym tylko mogła ją
                      mieć przed sobą:-))))
                      Szkoda, że to niemożliwe:-)
                      Moja instruktorka fitness (z Miodowej) ma czarne włosy z ciemnoczerwonymi
                      pasemkami - bardzo ładny.
                      Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.