Dodaj do ulubionych

Twarz po odchudzaniu

14.02.19, 01:09
Twarz po diecie zrobiła sie chudsza, pojawiły sie zmarszki na policzkach. Co można zrobic aby troche skórę wzmocnic i ujędrnić. Żadne operacje nie wchodzą w grę. Jestem po 60 i zdaje sobie z tego sprawę, że cudu nie będzie. Może jakaś gimnastyka twarzy czy jej masaż ...ale jakie?
Edytor zaawansowany
  • karolllka 28.02.19, 09:41
    Nie wydaje mi się, żeby udało się coś z tym zrobić na takim etapie, a przynajmniej bezoperacyjnie. Im szczuplejsza twarz tym zmarszczki będą bardziej widoczne. Możesz sobie zerknąć na youtubie na to, jak prawidłowo nakładać krem z krótkim masażem w trakcie, ale jak dla mnie to jest raczej profilaktyka pierwszych zmarszczek niż metoda na zwalczanie tych, które istnieją.
  • yukine_2019 04.03.19, 11:44
    w zależności jakie masz masz te zmarszczki. ja mam straszne na czole, pomiędzy brwiami i pod oczami. tez właśnie robie masaże i ćwiczenia na nie. czoło masuję palcami od linii pomiędzy obiema brwiami i kieruje je do góry i
    skroni. ogólnie jest dużo nawet filmików jak to robić
  • muffin_mama 05.03.19, 15:24
    Sprobuj jakis kremow z kolagenem, odzywiajacych i napinajacych skore
  • damascena 28.03.19, 12:32
    Takie kremy działają najlepiej jak się ich zacznie używać odpowiednio wcześniej, wielkiej różnicy już teraz nie będzie.
  • ashleenc 06.03.19, 16:35
    Może zabieg HiFu lub prądy
  • zuzia-lalka-nieduza 05.04.19, 15:17
    kup sobie olejki i nawilżaj skóre hydrolatem :d myślę, ze to powinno pomóc :)
  • a.kudla5 14.04.19, 10:21
    Ja jestem w podobnym wieku i ze swojego doswiadczenia moge polecic mezoterapie mikroiglowa w serii 4 lub wiecej zabiegow.W moim przypadku nastapilo zdecydowane polepszenie cery lacznie z ujedrnieniem.2 razy w roku polecam takze mezoterapie iglowa z dobrym preparatem.
  • agapzn 26.04.19, 08:33
    A wypełniacze? Czy to też traktujesz jako "operację"? Nie jest to specjalnie inwazyjne, ale inaczej nie ma szans wypełnić zmarszczek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.