Dodaj do ulubionych

Woda różana a efekt nawilżenia

09.04.19, 20:05
Hej, od jakiegoś czasu stosuje wodę różaną na twarz, którą kupiłam w hebe za jakieś 10zł. Z tego co czytałam woda różana ma właściwości nawilżające. Teoretycznie czuję jakiś efekt nawilżenia, ale nie wiem na ile długotrwały jest to efekt. Co myślicie o wodzie różanej? Ktoś może polecić jakiś inny naturalny kosmetyk?

--
Moja lista zakupów to sposób na szybkie i przemyślane zakupy.
Edytor zaawansowany
  • saado 10.04.19, 13:50
    Jak dla mnie to woda różana to super sprawa, ale ona robi w sumie za hydrolat, wiec poza tym, że się ją nakłada to później po wsiąknięciu lepiej nałożyć krem nawilżający, a na noc na przykład olejek.
  • nowalia 10.04.19, 20:33
    Jeśli chcesz używać tej wody różanej zamiast kremu to nie za bardzo ma to sens, nawilżenie się nie utrzyma.
  • michalyna 24.04.19, 14:50
    Sama woda nie będzie nawilżać, kup sobie krem z dobrym składem.
  • eddi 24.04.19, 15:58
    Woda różana to jeden z elementów nawilżasia skóry, więc samo nałożenie tej wody nie pomoże zbytnio.
  • meka_panienska 16.05.19, 14:25
    no ja nie wiem.. jakoś nie ufam wodzie różanej za 10 zł. masz może spisany skład tego kosmetyku?
  • kosmetologonline 17.05.19, 15:52
    woda różana daje dobry efekt nawilżenia, ale jeśli jest częścią odpowiedniej pielęgnacji. Sama w sobie nie będzie nawilżać dożywotnio. Nie ma znaczenia ile kosztuje. Dobrą wodę różaną ma firma Najel.
  • crystalgirl 29.05.19, 16:11
    Dożywotnio? A co ma niby nawilżać dożywotnio?
    Fajne dopełnienie pielęgnacji, ale właśnie, użyta w odpowiednim momencie. Reszta kosmetyków ma nie mniejsze znaczenie. Najważniejszy jest oczywiście krem.
  • jestem_aneta 07.06.19, 12:29
    Woda różana nawilża na krótko. To nie jest długotrwały efekt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.